Sayfa 637/786 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. %300 bedelli onayı eli kulagında

2. Cool

Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    %300 bedelli onayı eli kulagında
    aşağıya yazdıklarım tamamiyle bir hayal ürünü, eğitim amaçlı bir senaryonun parçasıdır.
    kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir.

30.09.2020 tarihinde Toplanan yönetim kurulumuzca:

19.08.2020 tarihinde alınmış olan %300 bedelli sermaye artırımı kararının iptal edilmesine, kararın SPK ve ilgili kurumlara bildirilmesine;

tamamı iç kaynaklardan (yeniden değerlenme oranlarından) karşılanmak üzere şirket sermayesinin 600 milyon kayıtlı sermaye tavanı içerinde 100 milyon TL den 300 Milyon TL ye (Yüzde 200 bedelsiz) çıkarılmasına, SPK ve ilgili kuruluşlara ilgili tüm başvuruların yapılmasına;

oybirliği ile karar verilmiştir.

Son düzenleme : selcuk_ege3; 21-09-2020 saat: 22:26.

3. Bedelli açıklaması ile onca insanın kanına giren yönetimi nanetliyorum Allah ondan bulsunlar 4100 maliyeti ile bekliyordum 3250 vermek zorunda kaldım

4. kendilerine verip alıyorlar ne salakça birşey klavye şovmenleri başka birşeyle oynasanız daha iyi yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    aşağıya yazdıklarım tamamiyle bir hayal ürünü, eğitim amaçlı bir senaryonun parçasıdır.
    kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir.

30.09.2020 tarihinde Toplanan yönetim kurulumuzca:

19.08.2020 tarihinde alınmış olan %300 bedelli sermaye artırımı kararının iptal edilmesine, kararın SPK ve ilgili kurumlara bildirilmesine;

tamamı iç kaynaklardan (yeniden değerlenme oranlarından) karşılanmak üzere şirket sermayesinin 600 milyon kayıtlı sermaye tavanı içerinde 100 milyon TL den 300 Milyon TL ye (Yüzde 200 bedelsiz) çıkarılmasına, SPK ve ilgili kuruluşlara ilgili tüm başvuruların yapılmasına;

oybirliği ile karar verilmiştir.

Bedelli demek, ortakların cebinden şirketin kasasına para aktarımı demek. Mevcut ortakların ve speklerin bu durumu isteyeceklerini hiç zannetmiyorum ben. Muhtemelen de tıpkı 2019 da yaptıkları gibi, aldıkları bedelli sermaye artırım kararını iptal edecekler. Küçük yatırımcıların bedelli aşkını da inanın anlamış değilim 🙂

(Tabi bu benim görüşüm. Yüzde 50 ihtimal veriyorum. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Bu bahsettiğim durumu gözardı etmeyin diye paylaşıyorum. Yarın sana uyduk kaybettim falan demeyin..dediğim gibi bu adamlar güvenilmez adamlar. Küçüklerin paralarını son kuruşuna kadar alma derdindeler. Ne yapacaklarını kestirmek çok zor)

6.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    bedelli demek, ortakların cebinden şirketin kasasına para aktarımı demek. Mevcut ortakların ve speklerin bu durumu isteyeceklerini hiç zannetmiyorum ben. Muhtemelen de tıpkı 2019 da yaptıkları gibi, aldıkları bedelli sermaye artırım kararını iptal edecekler. Küçük yatırımcıların bedelli aşkını da inanın anlamış değilim 🙂

(tabi bu benim görüşüm. Yüzde 50 ihtimal veriyorum. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Bu bahsettiğim durumu gözardı etmeyin diye paylaşıyorum. Yarın sana uyduk kaybettim falan demeyin..dediğim gibi bu adamlar güvenilmez adamlar. Küçüklerin paralarını son kuruşuna kadar alma derdindeler. Ne yapacaklarını kestirmek çok zor)
    oluyo mu oyle.spk'ya basvurduktan sonra onay asamasında vazgectık ıstemıyoruz dıyebılıyorlar mı

selva hıkayesı vardı bır de.selva spk uyumlulugu ıcın sozlesmeyı duzenlemıs su anda..duzenleyıp spkya basvurmus oldu mu dıye.
    58 tl den halka arz edılmıs yıllarca o rakamın yarısına bıle ulasamamıs.

7. 2019 yılında dediler. İttifakın kendisi dedi.
    Geçen haftalarda BERA da dedi.

8.  Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    oluyo mu oyle.spk'ya basvurduktan sonra onay asamasında vazgectık ıstemıyoruz dıyebılıyorlar mı

selva hıkayesı vardı bır de.selva spk uyumlulugu ıcın sozlesmeyı duzenlemıs su anda..duzenleyıp spkya basvurmus oldu mu dıye.
    58 tl den halka arz edılmıs yıllarca o rakamın yarısına bıle ulasamamıs.
    58 den halka arz edildikten sonra, yaptığı bedelsiz ve tahsisli artırımları, yani bölünmeleri dikkate almamışsın.

İttifak holding 2019 yılında, Bedelli kararı alıp, spk ya başvurup sonrada iptal eden vukuatlı bir holding. Borsaya parasını yatıran insanlar ne yazıkki hisselerin geçmişini bilmeden bu adamlara para emanet ediyorlar. Oysa pazardan 1 kilo domates alırken, sapına soluna bakıyorlar.

Sayfa 637/786 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •