Special Days Image
Sayfa 709/786 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 5,665 - 5,672 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Adeseyi burdan alıp nereye taşırlar acaba😉
    Yakın zamanda 1,2 TL den bedelliye katıldı bu spekler. Adese nin % 70- 80 i bunlardadır diye düşünüyorum. Bedelliye kasaya 600 milyon TL koyan da bunlar.
    Sonra da oara yüzde 70 devalue oldu. Ve de 1 tl den aldıkları hisse, onca enflasyona rağmen şu an 0,85.
    Burda da tren kalkmak üzere.

2. Dolar maliyetini koyunca adese 2.25 TL ittifak 4.65 TL olması gerekir minimum.Bu fiyat ve altı mal satılıcak yer değil mal alınacak yer.Aylık macd ye bakınca vakti gelmiş.İstediğin kadar hisseye bloke koy krediye kapat su akar yolunu bulur.Serdar Kazancı bey’in adese sayfasında yazdığı gibi uzun soluklu bir yükseliş trendi başlıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Adeseyi burdan alıp nereye taşırlar acaba😉
    Yakın zamanda 1,2 TL den bedelliye katıldı bu spekler. Adese nin % 70- 80 i bunlardadır diye düşünüyorum. Bedelliye kasaya 600 milyon TL koyan da bunlar.
    Sonra da oara yüzde 70 devalue oldu. Ve de 1 tl den aldıkları hisse, onca enflasyona rağmen şu an 0,85.
    Burda da tren kalkmak üzere.
    Üstad kusura bakma ama adese bedellisini iyi takip edememişsin. Adamlar millete rüçhanları kitlediler. Kendileri bi kısım rüçhanı kullanıp hemen hisse olarak millete tekrar kitlediler şirketin kasaya para girsin diye. Yanan rüçhanları da alıp şirkete para sokup onları da sattılar. Yoksa bu kadar başarılı yapılan bedellinin bu fiyata inmesi mümkün müydü ?

Bu adamların hiç bişeyine güvenilmez.

4.  Alıntı Originally Posted by Duble Yazıyı Oku
    Üstad kusura bakma ama adese bedellisini iyi takip edememişsin. Adamlar millete rüçhanları kitlediler. Kendileri bi kısım rüçhanı kullanıp hemen hisse olarak millete tekrar kitlediler şirketin kasaya para girsin diye. Yanan rüçhanları da alıp şirkete para sokup onları da sattılar. Yoksa bu kadar başarılı yapılan bedellinin bu fiyata inmesi mümkün müydü ?

Bu adamların hiç bişeyine güvenilmez.
    Adese bedellisini an ve an çok iyi takip ettim. Rüchanları resmen topladılar. Bedelli sonrasında da 4-5 kademe yüksek işlem hacmi görüntüsü ile hisseleri suni olarak bu değere düşürdüler. An ve an gözüm ordaydı.

5. 2018 de ilk önce adese gitti sonra ittifak gitti.Bu sefer ittifak gidip sonra adese mi gidecek yoksa beraber mi gidecekler.O zaman hisseler farklı ellerdeydi.Şuan ikiside aynı ellerde.Bakalım nasıl olacak.İttifak giderken adese seyretmez umarım.

6.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Adese bedellisini an ve an çok iyi takip ettim. Rüchanları resmen topladılar. Bedelli sonrasında da 4-5 kademe yüksek işlem hacmi görüntüsü ile hisseleri suni olarak bu değere düşürdüler. An ve an gözüm ordaydı.
    Abi senin haberin yok o zaman. Adamlar geçen gün 6 ay ceza yedi. Ellerindeki hisse miktarları ortaya çıktı. Başkasının adına da vardır muhakkak ama isimlerine kayıtlı olan miktarlar şu şekilde:
    Adese: 21 milyon lot (dolaşımda toplam 913 milyon)
    İttifak 52.4 milyon lot (dolaşımda toplam 307 milyon lot)
    İmas 6.4 milyon (dolaşımda zaten toplam 7.5 milyon lot var)
    Merak eden bakabilir: https://www.kap.org.tr/Bildirim/1055019
    Bu adamlar 1.2 den bedelliye katılıp 1 sene paralarını bekletecek kadar salak değiller. Bu adamlar ancak 3-5 katına götürdüklerinde ellerinde uzun süre tutup yavaş yavaş boşaltırlar. Bundan sonra adese almazlar demiyorum ama ellerinde 1 senedir yok denecek kadar azdı. Son yasak da beni teyit ediyor. Bende de vardı adese o bedelliye kadar. Ben de izledim operasyonlarını. İnsanlar rüçhanları kullansınlar diye aşırı büyük alımlar girerek hisseye büyük talep varmış gibi rüçhanları yukarıya uçurdular son güne doğru indirdiler tabana yapıştırdılar.

Adamlarda İmas var şuan. Onu kakalıyorlar yukardan. Adese ittifakta ne düşünüyorlar onu kimse bilemez. Ama görünen o ki ellerindeki ittifak adeseden daha fazla.
    Son düzenleme : Duble; 13-08-2022 saat: 23:14.

7.  Alıntı Originally Posted by Duble Yazıyı Oku
    Abi senin haberin yok o zaman. Adamlar geçen gün 6 ay ceza yedi. Ellerindeki hisse miktarları ortaya çıktı. Başkasının adına da vardır muhakkak ama isimlerine kayıtlı olan miktarlar şu şekilde:
    Adese: 21 milyon lot (dolaşımda toplam 913 milyon)
    İttifak 52.4 milyon lot (dolaşımda toplam 307 milyon lot)
    İmas 6.4 milyon (dolaşımda zaten toplam 7.5 milyon lot var)
    Merak eden bakabilir: https://www.kap.org.tr/Bildirim/1055019
    Bu adamlar 1.2 den bedelliye katılıp 1 sene paralarını bekletecek kadar salak değiller. Bu adamlar ancak 3-5 katına götürdüklerinde ellerinde uzun süre tutup yavaş yavaş boşaltırlar. Bundan sonra adese almazlar demiyorum ama ellerinde 1 senedir yok denecek kadar azdı. Son yasak da beni teyit ediyor. Bende de vardı adese o bedelliye kadar. Ben de izledim operasyonlarını. İnsanlar rüçhanları kullansınlar diye aşırı büyük alımlar girerek hisseye büyük talep varmış gibi rüçhanları yukarıya uçurdular son güne doğru indirdiler tabana yapıştırdılar.

Adamlarda İmas var şuan. Onu kakalıyorlar yukardan. Adese ittifakta ne düşünüyorlar onu kimse bilemez. Ama görünen o ki ellerindeki ittifak adeseden daha fazla.
    Borsayı daha tanıyamamışsınız. O ceza alanların her birinin 5-10 tane başkasının adına hesapları da var. Herbirinin elindeki hisse miktarları yüzde 5 in altında. O yüzden listelerde gözükmüyorlar.

Spk da bazı adamlar da işin içinde.

Mesela mecnur çolak'a ceza geldi değil mi!
    Peki resmi olarak mecnurun yada şirketi NOYA'nın elinde şu anda B tipi, borsada işlem yapılabilir tipte hisse var mı? Yok!
    Ee mecnura getirilen yasağın bir anlamı kaldı mı?

Küçük düşünüyorsunuz arkadaşım. Biraz geri çekilip bütüne bakın.

8.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Borsayı daha tanıyamamışsınız. O ceza alanların her birinin 5-10 tane başkasının adına hesapları da var. Herbirinin elindeki hisse miktarları yüzde 5 in altında. O yüzden listelerde gözükmüyorlar.

Spk da bazı adamlar da işin içinde.

Mesela mecnur çolak'a ceza geldi değil mi!
    Peki resmi olarak mecnurun yada şirketi NOYA'nın elinde şu anda B tipi, borsada işlem yapılabilir tipte hisse var mı? Yok!
    Ee mecnura getirilen yasağın bir anlamı kaldı mı?

Küçük düşünüyorsunuz arkadaşım. Biraz geri çekilip bütüne bakın.
    Adnan yerine mecnur yazmışım. Mecnurun oğlu Adnan.

Sayfa 709/786 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •