Sayfa 208/786 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. oluyomu ne, valla inanası gelmiyor insanın, sabahtan beri demediğimizi bırakmadıydık adamlara, anca bu kadar denk gelir yaw ha ha haaaa

2. Uşak ve ittifak, ikiside hareketli ve başabaşşşş

3. Birkaç yıldır bu senetteyim. 15 temmuzu da bu senetle geçirdim. Az çok ne yapacağını tahmin ettiğim bir kağıt. 2,45 yada 2,55 gibi bir yerden geri iner. İnerken hiç gözünün yaşına bakmazlar ona göre. Bu hareketleri yaparken kimseler konuşmuyordu buralarda. Şimdi ne değişti de böyle beklentiler oluştu anlamadım. Böyle uçacak, şöyle kaçacak diyenlere aldırış etmeden kademeli satıp. Maximum 2,55 te tamamen boşaltıp, alttan almayı beklemeli derim, naçizane.

4.  Alıntı Originally Posted by aloscom Yazıyı Oku
    Birkaç yıldır bu senetteyim. 15 temmuzu da bu senetle geçirdim. Az çok ne yapacağını tahmin ettiğim bir kağıt. 2,45 yada 2,55 gibi bir yerden geri iner. İnerken hiç gözünün yaşına bakmazlar ona göre. Bu hareketleri yaparken kimseler konuşmuyordu buralarda. Şimdi ne değişti de böyle beklentiler oluştu anlamadım. Böyle uçacak, şöyle kaçacak diyenlere aldırış etmeden kademeli satıp. Maximum 2,55 te tamamen boşaltıp, alttan almayı beklemeli derim, naçizane.
    Abi ya giderse?? Bizde 2.55 ten satarsak?? Alabilicenmi bu vebali?? Aman abi akil vermeyin heleki rakamlar falan aman aman

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by aloscom Yazıyı Oku
    Birkaç yıldır bu senetteyim. 15 temmuzu da bu senetle geçirdim. Az çok ne yapacağını tahmin ettiğim bir kağıt. 2,45 yada 2,55 gibi bir yerden geri iner. İnerken hiç gözünün yaşına bakmazlar ona göre. Bu hareketleri yaparken kimseler konuşmuyordu buralarda. Şimdi ne değişti de böyle beklentiler oluştu anlamadım. Böyle uçacak, şöyle kaçacak diyenlere aldırış etmeden kademeli satıp. Maximum 2,55 te tamamen boşaltıp, alttan almayı beklemeli derim, naçizane.
    Ah nerde ....geriye gelsede biraz daha takviye etsek ama elimiz dekiler dursun yarın ne olur ne olmaz Bera oluverir arkasından bakarız.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by aloscom Yazıyı Oku
    20 bin lotum var ve gecen hafta aldim hisseyi hafiften arastirdim bu hisse hic böyle bir para gördümü 50 milyona yakin ve borsada böyle haberlere en az bi tavan tepki verir sana ben hedef veriyim bu hisse nisana kadar 7 lira olucak bunun fotosunu çek nisanda görüşelim.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İnşallah söylediğin olur. Çok isterim tabiki olsun. Ama benim pek umudum yok.

8.  Alıntı Originally Posted by aloscom Yazıyı Oku
    Hocam üstadlar ikili dip yapar dedi üstadlarıda ters köşe yaptı pek umudum kalmadı inşallah hocam senin dediğin gibi olur

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 208/786 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •