Sayfa 566/786 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Geçen yılın hazirun cetveline bakıver koçum

Alıntı Originally Posted by Karabey Yazıyı Oku
    Selçuk egemisin nesin bilmeden sallıyorsun. Milleti yanlış yönlendiriyosun.kimin elinde kaç lot olduğunu yalan yanlış yazıyosun.murat kıyakin elindeki lotlari tahmini yazıyosun.herkesin organize olduğunu soyluyosun.kendinle çalışıyosun.patron muratsa neden diğerleri ile ortak hareket etsin.neden yasak koydurdusun .ayrıca insanları zan altında bırakıyorsun.yaptiginin suç olduğunu bilmiyormusun.milleti yönlendirmekte ayrı bir suç unutma.
    Selva ve adese, elindeki yüzde 20 hisseyi 3 ay önce borsada adrese teslim satmadı mı?

Bu yüzde 20 hisseyi özlem erkan ve beraber hareket ettiği 4 kişi borsadan alıp hesaplarına geçirmedi mi?

Spk, özlem erkan ve ekibine 6 ay ceza vermedi mi?

Bu ekibin elindeki 8.300.000 adet ittifak hissesi yasaklı durumuna düşmedi mi?

Bu yasaklı hisseleri 6 aylık yasak sonunda borsada satmak için başvurmadılar mı?

Spk bu yasağı koyarken içerden bilgi alma kuralının ihlalini ortaya sürmedi mi?

Akderenin elinde yüzde 7 hisse yok mu? Kap'a bakarsan anlık bunu görürsün koçum.

Geçen yılın hazirun cetveline bakarsan, murat kıvrak ile kardeşinin hisselerinin toplamda ne kadar olduğunu görürsün. Hazirun cetvelinde, genel kurula katılanların beraber hareket ettiklerini de çok net görürsün. Kıvrakların ve beraberindekilerin elinde yüzde 6 hisse olduğunu da görürsün.

İftira attığım yok. Kimseyi yanışttığım da yok. Muhtemelen sen de bu kıvraklar adına çalışan bir yalancısın.

Madem yazdıklarım suç, sıkıyorsa suç duyurunda bulunsunlar. Geçen yıl spk murat kıvrağa dolandırıcı demedi mi?

Spk nın 6 aylık cezası işlerine geldi demedim zaten. Bu işten büyük zarar gördüler. Küçük yatırımcılar daha büyük zarar gördü.

Patronun murat olduğunu sağır sultan biliyor. İttifak içinde Alevere dalavere çevirip spk dan ben mi ceza aldım?!! Hangi hissenin yüzde 20 si borsada 2 haftada adrese teslim satılıp da bu satın alanlar spk tarafından 6 ay cezalandırılır?

Yönetim kurulundan habersiz bu operadyon yapılabilir mi sence?

Kimseyi kandırmaya çalışma ve bu platformdan tozol koçum!

Adamı böyle madara ederler işte!!!

2.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Selva ve adese, elindeki yüzde 20 hisseyi 3 ay önce borsada adrese teslim satmadı mı?

Bu yüzde 20 hisseyi özlem erkan ve beraber hareket ettiği 4 kişi borsadan alıp hesaplarına geçirmedi mi?

Spk, özlem erkan ve ekibine 6 ay ceza vermedi mi?

Bu ekibin elindeki 8.300.000 adet ittifak hissesi yasaklı durumuna düşmedi mi?

Bu yasaklı hisseleri 6 aylık yasak sonunda borsada satmak için başvurmadılar mı?

Spk bu yasağı koyarken içerden bilgi alma kuralının ihlalini ortaya sürmedi mi?

Akderenin elinde yüzde 7 hisse yok mu? Kap'a bakarsan anlık bunu görürsün koçum.

Geçen yılın hazirun cetveline bakarsan, murat kıvrak ile kardeşinin hisselerinin toplamda ne kadar olduğunu görürsün. Hazirun cetvelinde, genel kurula katılanların beraber hareket ettiklerini de çok net görürsün. Kıvrakların ve beraberindekilerin elinde yüzde 6 hisse olduğunu da görürsün.

İftira attığım yok. Kimseyi yanışttığım da yok. Muhtemelen sen de bu kıvraklar adına çalışan bir yalancısın.

Madem yazdıklarım suç, sıkıyorsa suç duyurunda bulunsunlar. Geçen yıl spk murat kıvrağa dolandırıcı demedi mi?

Spk nın 6 aylık cezası işlerine geldi demedim zaten. Bu işten büyük zarar gördüler. Küçük yatırımcılar daha büyük zarar gördü.

Patronun murat olduğunu sağır sultan biliyor. İttifak içinde Alevere dalavere çevirip spk dan ben mi ceza aldım?!! Hangi hissenin yüzde 20 si borsada 2 haftada adrese teslim satılıp da bu satın alanlar spk tarafından 6 ay cezalandırılır?

Yönetim kurulundan habersiz bu operadyon yapılabilir mi sence?

Kimseyi kandırmaya çalışma ve bu platformdan tozol koçum!

Adamı böyle madara ederler işte!!!
    yine saçma sapan algı yapiyosun.murat kıvrak patron diyosun.ceza alanlarla ortak diyosun.zarar ettiler diyosun.spk ile ortak hareket ettiler ceza aldırdılar diyosun.
    Ey akıl kim kendi kendine zarar eder?Kendi kendine ceza verir?
    Saçmalamadan çik burdan tosun..arabada ayna varsa yüzüne de bir bak?ve önce Kimin adamıysan ona danış ...milleti suclama burada...ben murat kivraki savunmuyorum.senin çelişkilerini yazıyorum...
    Son düzenleme : Karabey; 26-02-2019 saat: 02:08.

3. hissenin pd/dd oranı makul. Adese hisselerini de satmayı düşünüyor.
    Son düzenleme : selcuk_ege3; 26-02-2019 saat: 15:27. Sebep: değişikilik

4. İnvezt az son 10 günde az az almaya başlamış spek mayısı beklemiyecek sanırım

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Mayıs da ne var. Özel bi durum mu var.

6. İmtiyazlı hisse senetlerinin durumu? ...

Borsada satılamaz.... Holding Yönetimince kasten E'ye de döndürülmez...

Elinde mecburi tutanlar için, pek de bir imtiyazı olmaz...

Ama sadece bazıları hariç, onlar için imt. olabilir, onunla bulundukları yeri korurlar, yeniden seçilirler ... vs vs vs

Keşke bu konu topikte biraz yazılsa çizilse..

7.  Alıntı Originally Posted by ittifakzede Yazıyı Oku
    Mayıs da ne var. Özel bi durum mu var.
    Sadece aracı kurumu arayarak TLF la hisse alabilirsiniz Mayıs da süre doluyor 6 ay

8.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Sadece aracı kurumu arayarak TLF la hisse alabilirsiniz Mayıs da süre doluyor 6 ay

Mayıs deil 10 haziran

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 566/786 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •