Sayfa 695/786 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 5,553 - 5,560 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by YaNasip Yazıyı Oku
    O arkadaşın adı "Borsa Örgütü" haberinde geçiyor.

https://www.borsagundem.com/haber/is...-isimler/92461
    Aynen hocam, ben de onu kastettim zaten. Tahminim A1 den işlem yapandı, çünkü bu kadar işlem olup birinin tabelaya girmemesine şaşıyordum açıkçası, ama bugün çıkmış tabeladan. Dün A1 60m a yakın satmıştı(veya alt hesaplara servis yaptı)..
    Dünkü sermaye ve ortaklık yapısı aşağıda, bugün yok(%5 in altına inmiş, hepsini de devretmiş olabilir)..
    Amaçları bedelliden kalan payları almaksa 1tl ye çok uzaklaşmaması mantıklı olur gibi, ama şu an yine alım kademesini şişirip veriyorlar satırı sanki..

Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

2. Adese 0,88 tl ye düşürüldü.
    Az önce 40.000 tl lik adese aldım. Kısa sürede 1 in üstüne atacağını düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Adese 0,88 tl ye düşürüldü.
    Az önce 40.000 tl lik adese aldım. Kısa sürede 1 in üstüne atacağını düşünüyorum.
    Bu kadar apar topar bastıklarına göre zararına da olsa bedelliye harcadıkları parayı çıkıyorlar gibi geldi bana. Eğer daha aşağı indireceklerse Nası olsa alttan alırız götüreceğimizde diye düşünüyor olabilirler. Bedelliye katılanlara da kısa zamanda kar etme şansı tanımamış olacaklar gibi geldi bana. Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Aynen hocam, ben de onu kastettim zaten. Tahminim A1 den işlem yapandı, çünkü bu kadar işlem olup birinin tabelaya girmemesine şaşıyordum açıkçası, ama bugün çıkmış tabeladan. Dün A1 60m a yakın satmıştı(veya alt hesaplara servis yaptı)..
    Dünkü sermaye ve ortaklık yapısı aşağıda, bugün yok(%5 in altına inmiş, hepsini de devretmiş olabilir)..
    Amaçları bedelliden kalan payları almaksa 1tl ye çok uzaklaşmaması mantıklı olur gibi, ama şu an yine alım kademesini şişirip veriyorlar satırı sanki..

Bunlar herşeyi düşünmüşler. Amaçları kasaya para sokmak olduğu net. Hisseyi 1 e getirmekle uğraşmayacaklar bile. Kendileri alır ya da firmaya aldırırlar 45 milyon ne ki bu adamlar için. Çok para var bunlarda.

5.  Alıntı Originally Posted by Duble Yazıyı Oku
    Bunlar herşeyi düşünmüşler. Amaçları kasaya para sokmak olduğu net. Hisseyi 1 e getirmekle uğraşmayacaklar bile. Kendileri alır ya da firmaya aldırırlar 45 milyon ne ki bu adamlar için. Çok para var bunlarda.
    adamlar ceplerinden ADESE'ye 650 milyon TL gömdüler. para yüzde 10 devalue de oldu. ve ilginçtirki 650 milyon gömdükleri ADESE nin fiyatını yine suni olarak bugün 0,80 e düşürdüler. 1 Aralık günü 50 milyon Adese hissesini 1 TL den almak için. hisse 0,80 de iken hangi yatırımcı 1 TL den 50 milyon alır ki. tek elden hepsini kendilerin alacağı çok açık şu anda.

hisse 1.06 dan bedelliye girmişken ve bedellide şirket kasasına 650 milyon TL sorunsuz girmişken, hisseyi 1 -0,80 aralılığından hangi geri zekalı satarki. zaten küçüklerin çoğu bedelliye girmedi.

2 Aralıktan sonra hissenin yüzde 95 ınına bu grup sahip sahip olacak. takastaki dağılım sizi aldatmasın. hepsi organize iş çeviriyor.

6. şeytan diyorki ittifaktaki tüm hisseni satıp ADESE ye gir!

Saat 12:30 itibarıyla 15 milyonunu sattı.2 günde bitirecek gibi...

8. Kendileri adamları aracılığıyla almıştır, yoksa yetmiş kuruşluk hisseyi bir liradan kim alır
     Alıntı Originally Posted by KARTAL26 Yazıyı Oku
    Saat 12:30 itibarıyla 15 milyonunu sattı.2 günde bitirecek gibi...
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 695/786 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •