Sayfa 785/786 İlkİlk ... 285685735775783784785786 SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Hem parasını alıp hem "mazlum" ettin yatırımcıyı mq, biz Şaban'a özeniyoruz tabi

https://youtu.be/NVliEjUh8bc?si=ScD7XdLAxXPQDMlv

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

SPK bülteninde yine loras sermaye artışı yok

3. Onaylayacağına ihtimal veren var mı ? Ben hiç vermiyorum açıkçası

Alıntı Originally Posted by Doodlebug Yazıyı Oku
    Onaylayacağına ihtimal veren var mı ? Ben hiç vermiyorum açıkçası
    Minareyi çalan kılıfını hazırlar. SPK max. 1 ay içerisinde sermaye artırım taleplerini sonuçlandırmalı. 8-9 aydır bekleyenler var? Bu kadar boktan bir kurum olabilir mi?

5. Herkes pusuda bekliyor anlaşılan acaba patronun planı ne

6. Hadi hayırlı olsun, onaylamışlar. En azından belirsizlik bitmiş oldu...

Geldik, gidiyoruz..

7. Daha önce hep onaylanma ihtimaline çok daha yakın olduğumu belirtmiştim, ama ne yalan söyleyeyim bir umut! onaylanmaz ve sert yukarı sürerler senaryosunu içten geçiriyordum
    Artık filmin devamına bakacağız nasıl yazmış ağa..

Geldik, gidiyoruz..

8. 3 ay önce Holdingin kasasında 892 milyon TL nakit vardı. Buna 100 milyon TL de faiz işlemiştir. Yani şu anda kasada 1 milyar TL nakit parası var. Hissenin şu anki fiyatıyla hesaplanmış holding piyasa değeri ise 1,4 milyar TL. Yani holdingin piyasa değerinin %70 i şu anda kasada nakit olarak bekliyor. Borsada böyle bir şirket örneği var mı?? Yok! Bedelli ile kasaya 382 milyon TL daha girecek. Sonuç olarak 20 gün sonra kasada 1,38 milyar TL nakit olacak. 20 gün sonra ise holdingin piyasa değeri 1,8 milyar TL olacak. 1,8 milyar TL piyasa değerinin 1,38 milyarı nakit para olacak. Mart ayında Zermeram projesinin evlerinin ilk etabı da bitmiş olacak. Buradan da hatırı sayılır bir nakit girecek. Siz deyin 100, ben diyeyim 200 milyon TL nakit girecek. Sizce bu hisseyi bu seviyelerde daha tutabilecekler mi? Ben sanmıyorum.

Sayfa 785/786 İlkİlk ... 285685735775783784785786 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •