Sayfa 592/786 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. [QUOTE=selcuk_ege3;1436279]
     Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Ek 12662

sırf iştiraklerinindeki sermaye payı :288 milyon TL
    hiç bir iştiraki de zararda değil.
    288 x 2=576 milyon TL
    piyasa değeri : 133 milyon TL
    gerçekte pd/dd= 0,23 veya altında bir rakam
    borsada bu kadar ucuza hiç bir şirket yok! bedavaya yakın. adamlar % 5 A sınıfı hisseyle holdingte istedikleri gibi at koşturuyorlar. hisseyi baskılayıp çıkarmıyorlar. bir kaç yıl içinde % 500 lü artışlara hazır olun. kısa vadede bir bok olmaz. kısa vadeyle, 2 - 2,5 arasında dalgalanır. BU BİR UZUN VADE İÇİN YATIRIM TAVSİYESİDir.

iştirak listesine göre hisse şu an da bedava gibi birşey.
    kısa ve orta vadeli düşünen küçük yatırımcılar kesinlikle hisseye giriş yapmayın. çarpılırsınız.
    2 yıl önceki yorumum. Nokta atışı yapmışım. Dediğim gibi, 2 yılda hisse % 500 yükseldi.

2. [QUOTE=selcuk_ege3;3861426]

2 yıl önceki yorumum. Nokta atışı yapmışım. Dediğim gibi, 2 yılda hisse % 500 yükseldi.
    Abi Helen kardamı iştirakleri filan burdan sonrada iyi olsa inşallah

3. Cuma günü çokta hacimli düşmedi 3.80 üzerine atarsa güzel olacak

4. kısa ve net olarak ; artık meclisten kanunuda çıkarttırıyoruz.küçük yatırımcıyı daha rahat daha aleni olarak yolmaya devam edeceğiz diyor..
    ben böyle anladım

5. [QUOTE=selcuk_ege3;3861426]

Sayın selcuk_ege3,

Piyasaların şu ortamda yarın veya sonraki günlerde ne olacağı belli değilken, bu adamlar beş yıllık projeksiyonu neye güvenerek yaptılar. Ne tür beklentileri olabilir ki!

Benim tek beklentim maliyetime gelince arkama bakmadan kaçmak olacak.

Bugün Adese hissesi güne hareketli başladı ve geri çekilmeler yaşanıyor.

ITTFH hissesinde ise Yatırım Finans ve Invest Az tahtayı 3,61 TL ile 3,62 TL arasına kilitlemiş görünüyor ve kimseye al veya sat yaptırmıyor. Yüklü miktar yaklaşık 800 bin adet Deniz ve Bir miktarda 115 bin adet Finans Alım yapmış görünüyor.

Akşam kapanışında ne olur. Alan satan yer değiştirir mi? Bilemiyorum. Tek bildiğim benim gibiler onların elinde top gibi çevriliyoruz.

6. [QUOTE=Pire;3861490]

Abi Helen kardamı iştirakleri filan burdan sonrada iyi olsa inşallah
    ADESE kasıtlı olarak zarar ettirildi ve hisseleri elden yok pahasına çıkarıldı. SEHA Zermeram'a yatırım yaptı. evleri yapılıp satılınca holdingin şu anki piyasa değeri kadar direkt kar edecek. geçmişteki yorumlarımda bu rakamı da tek tek hesap edip paylaştım. (bu arada mühendisim, sektöre yabancı değilim) dikkat edin, KAR diyorum. (satış fiyatı-maliyet) den bahsediyorum. SELVA deseniz ağırlıklı yurtdışı çalışıyor ve karda. halka açılma hikayesi de var. imaş da öyle. yurtdışı çalışıyor. yani krizde falan değiller.

sözün özü, 2 yıl önceki tespitlerim ışığında holding şu anda tam değerinde. şu andan sonra ucuzdan topladıkları bu hisseleri karlı bir şekilde elden çıkarma operasyonu yaşıyacaz. bunun için de hisse fiyatını en az yüzde 100 artırmaları gerekiyor ki kar etsinler. çünkü yıllarca paraları bu hisseyi toplama adına yattı.

7. [QUOTE=Serçe;3861579]

Sayın selcuk_ege3,

Piyasaların şu ortamda yarın veya sonraki günlerde ne olacağı belli değilken, bu adamlar beş yıllık projeksiyonu neye güvenerek yaptılar. Ne tür beklentileri olabilir ki!

Benim tek beklentim maliyetime gelince arkama bakmadan kaçmak olacak.

Bugün Adese hissesi güne hareketli başladı ve geri çekilmeler yaşanıyor.

ITTFH hissesinde ise Yatırım Finans ve Invest Az tahtayı 3,61 TL ile 3,62 TL arasına kilitlemiş görünüyor ve kimseye al veya sat yaptırmıyor. Yüklü miktar yaklaşık 800 bin adet Deniz ve Bir miktarda 115 bin adet Finans Alım yapmış görünüyor.

Akşam kapanışında ne olur. Alan satan yer değiştirir mi? Bilemiyorum. Tek bildiğim benim gibiler onların elinde top gibi çevriliyoruz.
    bu adamlar 5 yıllık projeksiyonu milleti soyma adına yapıyorlar. ekonomik göstergeler bizim borsamızda önemli mi ki? hisse 1 TL ye düştüğünde burada insanlara "çok ucuz, alın!" diye diye dilimz şişti.kimse almadı. tam tersine sattılar. hisse 5 kat artıncada hisseye akın ediyorlar. işte bu ortamda adamlara bir projeksiyon mu lazım Allah aşkına.

bizim insanımız uzun vadeli parasını yatıramıyor. kumar oynamayı seviyor resmen. kısa vadeli düşünürseniz bahsettiğiniz şekilde top gibi çevirirler.

8. [QUOTE=selcuk_ege3;3861645]

ÖZELDEN ÇOK SORU GELİYOR. HADİ BURDAN YİNE BİR YATIRIM TAVSİYESİ YAPAYIM.

2 Yıl için hissede kalabilecekseniz ve bu seviyelerden alırsanız, ve çok açgözlü olmazsanız bu hisseden en az 100 kar sizi bekliyor.
    Aylık % 4 net kar olmuş olur 2 yıl beklenir ise çok geldi

Sayfa 592/786 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •