Sayfa 753/786 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

İttfh tömekte 2000 dönüm arazisi var
    Gün gelecek bu arazilere güç yetmeyecek

2. Bu şirkette ahlak sorunu var. Bahsedilen araziler şu an olabilir ancak imar gelmeden bir gün önce tarla fiyatından satılmayacağının garantisi yok mesela ya da şu anda bile ucuz fiyattan birilerine satılmayacağının.

İnsanı üzen kısım, tüm bunları kendini müslüman kimliği ile tanımlayan insanların yapabilecek olması.

Objektif yönetim, hesap verilebilirlik ve şeffaflık şirket yöneticilerince pratik olarak benimsenmedikçe bu şirket birilerinin nemalandığı, yatırımcısının ise sürekli zarar ettiği şirket olmaktan öteye geçmez.

Yeni gelen yönetimi bilmiyorum umarım bu ilkeleri benimseyen yönetim olur.

Şirketin adı da değişiyormuş, takip ediyorum bakalım ahlâk konusunda nasıl bir sınav verecekler.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    Bu şirkette ahlak sorunu var. Bahsedilen araziler şu an olabilir ancak imar gelmeden bir gün önce tarla fiyatından satılmayacağının garantisi yok mesela ya da şu anda bile ucuz fiyattan birilerine satılmayacağının.

İnsanı üzen kısım, tüm bunları kendini müslüman kimliği ile tanımlayan insanların yapabilecek olması.

Objektif yönetim, hesap verilebilirlik ve şeffaflık şirket yöneticilerince pratik olarak benimsenmedikçe bu şirket birilerinin nemalandığı, yatırımcısının ise sürekli zarar ettiği şirket olmaktan öteye geçmez.

Şirketin adı da değişiyormuş, takip ediyorum bakalım ahlâk konusunda nasıl bir sınav verecekler.

İyi de bunu her şirket yapıyor, ittifak az bile yapmakta mesela oyak şirket paylarını ucuz fiyata satıyor tam tersini yapıp yatırımcısını koruması gerekirken.
    Loras olan yen adı ile bu şirketin sahipleri hisselerini alıyor. Şirkete sahip çıkıyorlarsa sonuç iyidir. Zaten bistte bu fiyata holding bulamayabilirsiniz.
    Tabiki bu benim size veya arkadaşlara yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Allah bereketini versin.

4. İsminin değiştirilmesi iyi olmuş. Rahmetli Seyit Buğa ve binlerce fedakar yatırımcının ideallerini çok önceden terketmiş ittifak ruhunu artık taşımayan bir şirket.

Kimi kin kusmak kimi de cehaletinden sıradan bir ticari macerayı müslüman idealleri ile ilişkilendiren salakça yorumlarını görmeyiz umarım.

Teşekkürler.

Bu şirkette ahlak sorunu var. Bahsedilen araziler şu an olabilir ancak imar gelmeden bir gün önce tarla fiyatından satılmayacağının garantisi yok mesela ya da şu anda bile ucuz fiyattan birilerine satılmayacağının.

Geçmişe takılıp kalıyorsunuz. İş, yordam bilmeyen insanların yaptığı hataları gereksiz yerlere yaftalıyorsun. Ticarette ahlak mı var Miting alanında hissettim kendimi.
    Bu ülkenin %99 müslüman
    Ticarette yapılan hilelere aldanmamak sizin elinizde.Hatalarınızı kusurlarınızı başkalarına yüklemek nedir?
    Siz = yatırımcı

Alıntı Originally Posted by doruca Yazıyı Oku
    İsminin değiştirilmesi iyi olmuş. Rahmetli Seyit Buğa ve binlerce fedakar yatırımcının ideallerini çok önceden terketmiş ittifak ruhunu artık taşımayan bir şirket.

Kimi kin kusmak kimi de cehaletinden sıradan bir ticari macerayı müslüman idealleri ile ilişkilendiren salakça yorumlarını görmeyiz umarım.

Teşekkürler.
    Allah razı olsun.

7. Yapılan yorumlara bakıyorum burada organize durum var galiba. Eski ittifak kafası devam edecekse bu şirketten birşey beklemeyin diyorum, yeni adı ile şans verilmeli diyorum.

Neyse ittifak da aradığını bulamayan ihlas da alabilir ne de olsa aynı kafalar.hem o da bedava

Size bol şanslar.

Yapılan yorumlara bakıyorum burada organize durum var galiba. Eski ittifak kafası devam edecekse bu şirketten birşey beklemeyin diyorum, yeni adı ile şans verilmeli diyorum.

Neyse ittifak da aradığını bulamayan ihlas da alabilir ne de olsa aynı kafalar.hem o da bedava

Size bol şanslar.

Organize olanlar belli
    Arkadaşım çöplük eşelemek istiyorsan devam et.
    Belki aradığını bulursun...

Sayfa 753/786 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •