Sayfa 307/786 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. [QUOTE=selcuk_ege3;1905554]gördüğüm şu, ADESE zaten pahalıydı. ellerinde kalanı bu arada çıktılar. oyun şu:
    Adese deki hacimli düşüşü gören küçük yatırımcılar ellerindeki ittifak hisselerini panikle hurra satacaklar, ve bu noktadan ittifak holding hisseleri toplanacak ve ADESE nin aksine, yukarılara taşınacak. daha önce aynısını yaşadık mı? yaşadık.

bakalım. görcez

aynen katılıyorum. bakınız bugunkü olaylara bezdirmek için oyun kuruyorlar bence sağ gösterip sol vuracaklar haberiniz olsun benim tahminim fırtına öncesi sessizlik gibi geliyor. ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ŞİRKETİN İŞTİRAKİ ŞİRKETİN DEĞERİNİN İKİ KATI HERHALDE BUNU BİRİLERİ GÖRÜYOR. ARTI ADESENİN KARI 43 MİLYON TL SEHA İNŞAAT KANALIYLA İTTİFAKA AKTARILDI BENCE 3 AYLIK KARIN DA BAKACAĞIZ BEKLEYİP GÖRELİM. OYUNUN KURALINI SAHADAKİLER BELİRLER SEYİRCİ İZLER

2. Biraz daha ver spek de biraz daha ekleyelim. Bu fiyata kaç senet var. 2.50 YE KADAR VERİR MİSİN BİRAZCIK DAHA ALSAM.

NİYE DÜŞERKEN ALT KADEMELERİ DOLDURUP ÜST KADEMELERE SATIŞ YAZMIYORSUN YOKSA BİRİLERİ ALIR DİYE Mİ KORKUYORSUN. BELKİ BİRİLERİ PUSUDADIR. NASIL OLSA BİR GÜN EDERİNİ BULACAKSIN ITTIFAK HOL BEKLEMEYE DEVAM BU ARADA SANKİ CITIBANK VE DEUTSCHE BANK TA MI ALIMA GEÇTİ TAKASLARDA ONLARIDA GÖRMEYE BAŞLADIM.
    Son düzenleme : avez; 22-03-2018 saat: 17:24.

3. 2,72 YEDE verdiler adese % 15 ekside ne yapacağız iyice ters köşe olduk ben 3,50 daha sonra 4 xx seviyelerini hayal ederken 3 ten keşke satıp burdan tekrar alsaydım zararımıda telafi ederdim ama kısmet

4.  Alıntı Originally Posted by emrah38 Yazıyı Oku
    2,72 YEDE verdiler adese % 15 ekside ne yapacağız iyice ters köşe olduk ben 3,50 daha sonra 4 xx seviyelerini hayal ederken 3 ten keşke satıp burdan tekrar alsaydım zararımıda telafi ederdim ama kısmet
    Kısmet 3.10 olsun hemen satarım

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 3.10 hayal gibi bi görse bende boşaltırım artık güvenim hiç kalmadı

6. Bi kere bayiltana kadar duzelttikleri yetmiyo. Ayiltip bi daha, bi daha duzeltiyo seref yoksunu ac mahluklar

7.  Alıntı Originally Posted by emrah38 Yazıyı Oku
    3.10 hayal gibi bi görse bende boşaltırım artık güvenim hiç kalmadı
    2.80 yarısını boşalttım.bekleyelim bakalım

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sanki cıtıbank ve deutsche bank ta mı alıma geçti takaslarda onlarıda görmeye başladım.

Sayfa 307/786 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •