Sayfa 155/786 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Bu kapak oldu iste

2. 60 bin çarpı 5=300 bin
    ×12 ay
    Yıllık 3.6trilyon karda holding
    Cimere çok yazılmış
    Cumhurbaşkanı olaya müdahalemi ediyor ?

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. İzlemedeyiz

4. dinsizin hakkından imansız gelirmiş

5. İştirakleri sürekli büyük işler yaparken hisse fiyatının neden bu kadar düşük olduğunu da sorgulamak lazım bu konudaki şüphelerimizi de cimere yazalım arkadaşlar halka arz fiyatına bak bu günkü fiyatına bak olması gereken rakama ulaşmasını engelliyor baskı kuruyorlar bu mantıkla hiçbirşey olmaz sayın yönetim hissene itibarına sahip çık dosta düşmana sana inanıp yatırım yapan insanları kandırmadığını göster

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    SPK :

İttifak Holding A.Ş.nin (Şirket) 11.05.2017 tarihli genel kurul kararı çerçevesinde belirlenen yönetim kurulu üye ücretleri ile
    ilgili olarak; aylık net ücreti 24.000 TLden 80.000 TLye artırılan yönetim kurulu başkanı ve aylık net ücreti 20.000 TL den 30.000
    TLye artırılan yönetim kurulu başkan vekili ile ücretlerinde değişen oranlarda artış yapılmış diğer yönetim kurulu üyelerinin
    ücretlerinin,
    - Şirketin finansal durumu,
    - Şirketin yüksek halka açıklık oranı,
    - Anılan genel kurul toplantısına düşük katılım oranı,
    - Şirket yönetim kurulu toplantılarına katılım durumları
    __________________________________________________ __________________________________________________ ______
    dikkate alınarak, Şirkette yönetim kurulu üyeleri dışındaki Şirket personeline 2017 yılında yapılan ortalama konsolide genel
    ücret artış oranı olan % 8,14 oranını geçmemesini teminen, yönetim kurulu başkanı için 25.953 TLyi, yönetim kurulu başkan vekili
    için 21.628 TLyi ve diğer üyeler içinde aynı oranda yapılabilecek artışı aşmamak suretiyle yeniden belirlenmesi bu suretle
    hesaplanan tutarı aşan ücretlerin yasal faizi ile birlikte 30 gün içinde iadesi hususunda Şirketin bilgilendirilmesine karar verilmiştir.
    Spk nın bu yazısı üzerine yönetimin istifa etmesi gerekmez mi? resmen herşeyi yemeye kalkan bu zihniyet var oldukça bu hisseden bir cacık olmaz. suç A sınıfı hisselere sahip olanların bu duruma ses çıkarmamaları. artık nasıl bir çıkarları varsa! allah hepsinin belasını versin. ne diyelim

7. link verebilir misiniz arkadaşlar ? ben bu haberi netten baktım teyit edemedim

8. şimdi buldum

http://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2017&no=35

haram lokma yemektense soğan ekmek yemeyi öğretmedi analarınız atalarınız? allah belanızı versin, çolugunuz cocugunuzdan çıksın diyemiyorum onlar günahsız, ama sizlerin burnundan fitil fitil aksın.

Sayfa 155/786 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •