Sayfa 274/786 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Sn.Selcukege
    yarın düşüşmu bekliyoruz?

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bu aşamada kimseyi yanıltmak istemiyorum. 5 yıldır hisseyi takipteyim ve epey birşey öğrendiğimi düşünüyorum. yüksek işlem hacmiyle ilk çıkış demek, küçüklerin alması demek. küçüklerin aldığı hisseyi de neden yukarı taşıyıp küçüklere hamallık yapsınlar ki?

küçükleri düşünmediklerini 5 yıldır görüyorum. murat kıvrak ve avenesi SPK tarafından dolandırıcı ilan edilmedi mi?

eğer küçük yatırımcılar alış yapmasaydı, çıkarırlardı.

herşeye rağmen çıkarmak isteselerdi tavan kapatırdı.

bu aşamada al-sat yapılmasını tavsiye etmiyorum. şimdiye kadar bekleyen, Zermeram projesi bitimine kadar beklesin. zaten o gün çıkarmak zorunda kalacaklar.

hisseye yeni girmeye niyetli birileri varsa eğer, girmelerini tavsiye etmiyorum. boşu boşuna 2 yıl bekleyebilirler. paraları da iç olabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    işlem hacim çok yüksek.

şahsen ilk çıkış gününde bu kadar işlem hacmi yapmış olması hareketin devam etmeyeceğini gösteriyor bana.

2,3 lerden aldıklarını 2,8 lerden yine yedirdiler. ve küçükler akın edip aldıkları için illaki hisseyi tekrar 2 lere salacaklarını düşünüyorum. kendileri alamadıkları malı neden yukarı taşısınlarki!

inşallah yanılırım.
    Hocam bir açtım aylığı .halka arzdan beri adamlar eğer bu zamana kadar malı toplayamadılarsa söyleyecek bir şey bulamıyorum

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 3.istanbul projesinde 1 milyon TL payı varsa karı ne? Veya zermeramdan erken kasaya girermi?

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    bu aşamada kimseyi yanıltmak istemiyorum. 5 yıldır hisseyi takipteyim ve epey birşey öğrendiğimi düşünüyorum. yüksek işlem hacmiyle ilk çıkış demek, küçüklerin alması demek. küçüklerin aldığı hisseyi de neden yukarı taşıyıp küçüklere hamallık yapsınlar ki?

küçükleri düşünmediklerini 5 yıldır görüyorum. murat kıvrak ve avenesi SPK tarafından dolandırıcı ilan edilmedi mi?

eğer küçük yatırımcılar alış yapmasaydı, çıkarırlardı.

herşeye rağmen çıkarmak isteselerdi tavan kapatırdı.

bu aşamada al-sat yapılmasını tavsiye etmiyorum. şimdiye kadar bekleyen, Zermeram projesi bitimine kadar beklesin. zaten o gün çıkarmak zorunda kalacaklar.

hisseye yeni girmeye niyetli birileri varsa eğer, girmelerini tavsiye etmiyorum. boşu boşuna 2 yıl bekleyebilirler. paraları da iç olabilir.
    Sayın selcuk ege 2016 en yuksek 2.62 2017 en yuksek 2.62 ve 2018 dekı 2.62 yı nasıl bır hacımle gecmesını beklerdınız ??

Yarın duzeltme kacınılmaz gıbı ancak profosyenellerın duzeltmesını goruyoruz bakalım bunlar nasıl yapacak profosyınelcemı? Yoksa bakkal işimi? Belli olacak YTD..

SLA-L02 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ayrıca flapı 1.60 da tavan yapmadı dıye 1.57 de kapanısta verdım ertesı gun tavan tavan gıttı, tabıı orda mal topluymus sonradan anladık,, bakalım kısmet YTD

SLA-L02 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Bu bizim millet akıllanmaz. hisse 2 -2,3 TL civarındayken kimse almıyor ve kimse hisseye yanaşmıyor, hisse 2,7 lere bir günde çıktığında hurra hisseye dalıyorlar. bu yüzden de kaybetmeye mahkumlar.

ucuzken almayanlar, pahalandığında alıyorlar. allah size akıl fikir versin. insanları kandırmak bu kadar kolay işte. o yüzden bizim borsa yerlerde sürünüyor, dolandıran dolandırana!
    işte o öyle degıl bır trent vardır....dırenç vardır..o kırışlınce gırılır...yıllarca beklerr bır dalgada ..sabır edemeden satar gıdersın...

8.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    işte o öyle degıl bır trent vardır....dırenç vardır..o kırışlınce gırılır...yıllarca beklerr bır dalgada ..sabır edemeden satar gıdersın...
    Aynen zicco arkadaş 2.62 üstü kapatalım yeter demiş. Tam demiş üst kanal dinidir keza 2.62

Sayfa 274/786 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •