Sayfa 634/786 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon
Arama sonucu : 6287 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Sonunda en rasyonel bakanlardan biri diye düşündüğüm sayın @Atakan5234 bile küfrü basmış.Hepimize geçmiş olsun. Ama benim beklentilerim arasındaydı bu durum çok sürpriz olmadı benim için.

2. Çok kızsamda, hisseyi 1 haftadir bu duruma getirenlere kufuru bassamda, elimdeki hisseler oldugu gibi duruyor. Belki 1 , 2 yada 3 ay buralarda oyalanacak, %10 yukselip, tekrar 4 lere gidecek gibi yapip tekrar 3 altina sarkacak, hemde bunu defalarca yapacak belki ama kararliyim, birkismiyla bile al sat yapmayacagim artik.

Bu holdingin piyasa degeri şuanda 305 milyon tl. Yani 42 milyon usd. Ozsermayesi ise 1.milyar tl oldu. Tezat burada başliyor, uzun vadede ozsermayesini gecmesini beklerim piyasa degerinin. 2,72 den sattiramadiysa bana, farketmez artik isterse 2,22 ye kadar indirse de kabulum. Eskisi kadar ekrana bakmiyorum zaten, midem bulandi borsadan sonbahara kadar az uzak durmaya calisacagim. Herkese bol bereketli kazanclar. İyi haftasonlari

3. Benim derdim bu ********ler in her zaman kazanmaları ve küçük yatırımcıya borsayı zehir etmeleri fakat 6 aylık umarım iyi gelir borçlarını oteledi bakalım Mevla neylerse güzel eyler sabır diliyorum herkese geçmiş olsun fakat küçük yatırımcı gene büyük yatimcica me ze oldu

4. Spekler bu gün benden küfür nasibini bolca aldılar milleti soymak isteyen çete bunlar tam o c ları

5. Zaten çete var bu tahtada gerçek manada, bunu bilerek almistim ben. Kap haberinde çete ifşa edilmişti nisan ayındaydı sanirim. Mcnur colagin oglu ve ekibi, 6 kişi. Uzun vadede yeteri kadar topladiklarinda ummadik yerlere cikarip oralarda realize olurlar, bu seviyelerde çete zarar yazar ancak bunu biliyoruz

6. Zarar gelmesi hayra alamet değil surundurmeye devam şirketin bilançosunu inceleyen arkadaşların fikir belirtmesi rica olunur

7. Bu maliyeye bildirilen istiraklerle beraber konsolide bugün yarın onu bekleyin bu sadece holdingin satışı.

8. 3 ay bekledik, bu akşam bilanço gelecek. SEHA yapının istanbul başakşehirdeki 3.istanbul projesinin karşısında ikamet ediyorum. dairelerı sordum son 8 tane 3+1 kaldı dediler. tanesi 1.380.000 tl. çok güzel karlı bir proje olmuş olmalı. seha yapı ile selva gıda sayesinde rekor kar beklentim var bu bilançoda. eğer NAYLON işine de girmediyse yönetim eli mecbur rekor kar açıklamak zorunda ....

Sayfa 634/786 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •