Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 14 madde; 9 - 14 arası.

Konu: Küçükbaş Yetiştiriciliği

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    250 adet ukrayna koyunu alıp yetıstırecegım ..çok verımlıymıs
    Yok yaa arastirdim ben onlari. Romanov diye geciyor. Besiz dördüz doguruyor ama yavrular kedi yavrusu kadar doguyor, verimli degil.

Oyle olsa tüm dunyanin et sorunu cozulurdu

2. midilli atı yetiştiriciliği , küçük baş segmentine mi giriyor ? Çiftlik kurup , midilli atının süt ve türevleri ( yoğurt yayık ve yayık olmayan ayran , bilimum peynir çeşitleri , tereyağı ( yayık ve normal ) ) sektörüne girme planım var. fizibilitesi maşallah hazır ...
    devlet sağım amaçlı midilli atı çiftliğine destek kredisi ve başka imkanlar sunuyor mu
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

3.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    midilli atı yetiştiriciliği , küçük baş segmentine mi giriyor ? Çiftlik kurup , midilli atının süt ve türevleri ( yoğurt yayık ve yayık olmayan ayran , bilimum peynir çeşitleri , tereyağı ( yayık ve normal ) ) sektörüne girme planım var. fizibilitesi maşallah hazır ...
    devlet sağım amaçlı midilli atı çiftliğine destek kredisi ve başka imkanlar sunuyor mu
    Sütbıyık üstad, yanilmiyorsam Edirne'de bir hanim merkep sütü işine girmis. Kanserden cilt guzelligine egzamadan vertigoya her seye iyi geliyormus. Cok da iyi kazaniyormus.

100 kadar merkebi vardi. Anadoludan tanesini 200 liradan toplariz litresini 150-200 tl den satariz.

Midilli her ne kadar minnak bi at olsa da basi yine de buyuk sayilir. Kucukbasa koyun keci giriyor sadece sanirim.

4. Merkep sütü içip de nalları diken de var .... bazı bünyelere de alerji yapıyor en hafif yan etki olarak yani ...
    Midilli sütünün ne gibi yan etkileri olur bilmiyorum , çiftiliği hayırlısı ile kurup ürünleri piyasaya verince belli olur ... deneyip göreceğiz... baktın middili sütü içen 3 arkadaş kaldırılıkları hastanede ..... diye haber okursak o zaman mamülatın çeşitlerinin üstüne dikkat elerjik bünyelerde hoş olmayan neticeler oluşturabilir , tüketmeden önce döktörünüza danışınız diye etiket yapıştırırız...
    insan hayatı önemli be ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

5.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Abi bu ne yaa?

6. devekuşu gibi bir hayvan yetıstırmek en ıyısı .........
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •