Sayfa 2/965 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7720 madde; 9 - 16 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

NETAS - Netaş Telekom

Kurum olarak üstelenmiş olduğumuz misyon çerçevesinde, gerek 4.5G teknolojileri gerekse 5G ve Ötesi teknolojilere yönelik yerli ve milli bir üretim ekosisteminin geliştirilmesine amacıyla çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. #YerliÜretim #MilliÜretim

2. Başkan @ofatihsayan: "Bugünden geleceğin planlamasının iyi yapılması, ihtiyaçların iyi analiz edilmesi ve üretim kapasitesinin doğru konumlandırılması gerekmektedir. Devletimizin gücü ve desteği, her zaman yerli üretimin ve üreticinin yanındadır." #YerliÜretim #MilliÜretim

3.  Alıntı Originally Posted by mccloy Yazıyı Oku
    Kurum olarak üstelenmiş olduğumuz misyon çerçevesinde, gerek 4.5G teknolojileri gerekse 5G ve Ötesi teknolojilere yönelik yerli ve milli bir üretim ekosisteminin geliştirilmesine amacıyla çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. #YerliÜretim #MilliÜretim
    Yerli üretim ,Milli üretim palavralarına artık bu milletin gözü doydu. Ülkemizin hemen hemen bütün önemli ve stratejik kurumları elin yabancısına sat sonrada utanmadan sıkılmadan milli ,yerli diye ortalıkta palavralar atıp durun. her şeyi geçtim tarım ürünlerini bile elin yabancısından alıyoruz ya daha ne diyeyim.
    madem yerli, milli üretime önem veriyordunuz da netaşı ne demeye çinli ye sattınız. neyse fazla lafa gerek yok. bilen biliyor zaten.

Netaş'ı Çinli'lere yerliler mi sattı?

Alıntı Originally Posted by mccloy Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Yerli üretim ,Milli üretim palavralarına artık bu milletin gözü doydu. Ülkemizin hemen hemen bütün önemli ve stratejik kurumları elin yabancısına sat sonrada utanmadan sıkılmadan milli ,yerli diye ortalıkta palavralar atıp durun. her şeyi geçtim tarım ürünlerini bile elin yabancısından alıyoruz ya daha ne diyeyim.
    madem yerli, milli üretime önem veriyordunuz da netaşı ne demeye çinli ye sattınız. neyse fazla lafa gerek yok. bilen biliyor zaten.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    çinli ye sattınız derken oep den alabilirlerdi.

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Yerli alabilecekken almadı diyelim... ama Telekom’u yabancıya yerliler sattı hem de zararına.

7. STM ThinkTech'in düzenlediği panelde, Dijitalleşen Dünyanın Yeni Askerlerini: İnsansız ve Akıllı Sistemleri tartışmak üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz. Ülkemizde mümkün olan beyin gücünü, kabiliyetleri harekete geçirmek; bizim geleceğimizin garantisidir. #ThinkTech

Yeni sayfa hayırlı uğurlu olsun.Müjdatın şirketten gittiği bir dönem olsun inşllah.

Sayfa 2/965 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •