Sayfa 747/980 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon
Arama sonucu : 7838 madde; 5,969 - 5,976 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    1.çok olumlu konuşulmuyor, hertürlü olumsuz olumlu paylaşımlar yapılıyor kanaatimce..
    2.sızden eskiler var ve sizden daha çok senet görenler var burada..
    3.33k da satmalıydım diye düşünmeniz gayet normal Çunku senet oradan döndü sizse daha çok gider diye satmadınız..
    4.soruma cevap vermediniz siz neden bekliyorsunuz ısbtr de btr kopup gidecek ıskur çakılacak sızın göruşunuze gore Çunku btr yı tutuyorsunuz çıkan sonuç bu...
    (Bende btr de mevcut bunuda belirteyim)
    Bense sizın gıbı sürekli olumsuzluk pompalayanlardan şüphe duyuyorum bu senede daha çok tutunmamı sağlıyor, halbuki sız olumsuz ve olumlu yanları aynı anda paylaşsanız daha çok saygı duyacağım... Çünkü çok dolaplar dönüyor burada buda beni şahsen çok işgillendırıyor.. Saygılar.. Sn Bofa..
    İskur almam çünkü marj aralığı çok farklı isbtr daha likit

2. 2019 un elde tutulacak tek hisse grubu kur ,atr, btr.
    Üçüncü dalga yükseliş başladığında ki çok yakin ,olumsuzluk asiliyanlarin ne yazacağını merak ediyorum.btr 4.000 lerde iken biri hisse grubunun pahalı olduğundan bahsediyordu.sonra ne oldu gördük.btr 33500.atr 240 kur 242.beklenti artik bazı netlik leri ortaya koyuyor.bu is olacak başka yolu yok.
    Y.t.d

3. Sn bofa nin elinde isbtr var ama hisse.nette hesap acmis sadece iskur da yaziyor. Neden? İskur a herkes sahip olamaz ama herkes takip eder.

4.  Alıntı Originally Posted by can2182 Yazıyı Oku
    Sn bofa nin elinde isbtr var ama hisse.nette hesap acmis sadece iskur da yaziyor. Neden? İskur a herkes sahip olamaz ama herkes takip eder.
    Zaten burada yazanların neredeyse yarısında kurucu yok..
    Ya A ya B var.Ya da hiçbiri yok.Onlara yazmayın diyemeyiz.A ve B sayfalarında yazan çizen yok.Burası daha hareketli..
    Ama kurucu senet olmayanın kurucu ile ilgili bilip bilmeden yazmasıda hoş olmuyor..
    Belge varsa veya soru varsa kurucuyla ilgili herşeyi yazabilir..
    Zaten aynı gemideyiz inşaallah.Gemiye delik açanlar bilmeli ki BATARSAK HEPİMİZ BATARIZ..(batma derken geminin suya batması..yoksa portföy olarak yazmadım)
    Kişisel görüşümdür..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : FİBONACCİ; 17-06-2019 saat: 09:10.

5.  Alıntı Originally Posted by can2182 Yazıyı Oku
    Sn bofa nin elinde isbtr var ama hisse.nette hesap acmis sadece iskur da yaziyor. Neden? İskur a herkes sahip olamaz ama herkes takip eder.
    orada yazan olsa burada ne işim var!

6. Dükkanı açalım..

7. İşA da birileri gemileri yaktı herhalde..
    Ya da yem atıyor..
    Sabah sabah 2 lot birden..

8. iş A da baskı kurup İş kur toplama operasyonu.......Sabır sabır sabır....Son toplamalar.........

Sayfa 747/980 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •