Sayfa 3/611 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Şok market en hızlı büyüyen şirket, kümaş ise başla katagoride birinci seçilmiş.
    Kümaş ne zaman halka arz olur sizce? çok değerli bir şirket fazla uzatmamaları lazım madem borçları var

2.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Bakalım gözde pentanın 2,66 milyar tl cirosu ile 106 milyon faaliyet karına nasıl tepki verecek?
    Cok tepki verecegini sanmiyorum. 2016 yilinda 22.5milyon dolar olan VAFOK 2017 yilinda 28.2milyon dolar olmus, artmis ama muthis super artmis demek abarti olur biraz. Halka arz icin somut haberler gelmedikce ben Gozde'de bir hareket beklemiyorum.

3. bu tur haberler iyi guzelde gozdeye hic bir fayda etmiyor...bu sirketler deli gibi kar etse ne etmese ne...en azindan gozdeye kar payi verselerde gozdenin bilancosuda kar gorelim ne bileyim sanki bize bi faydasi yok gibi duruyor...bizim borsamizda hersey patrona yariyor...bu gozde kac yildir borsada kim ne temettu almis...bu duzenin degismesi lazim...hep k.y soguslemenin dertindeler...haa bir kac sirket var borsada heryil karini k.y paylasan onlara sozum yok

4. Hep aynı şeyleri konuşuyoruz aşil gerçek olan hissenin % kac tepki vereceği aramızda benim gibi yuksek maliyeyi olanlar bitkinlik yapıyor tam bir sabir taşı çıkmamak tek sebibi zararda olmam çok sabir çok çok sabir gerek ytd

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sabrı olan inanan bekler. Temeli ve rakamları ve değeri ortada. Başkada yapacak birşey yok. Hayırlısı olur inş.

6. gözde pimi çekilmiş bomba gibi ...5 defa elimizde patladı 6. inşallah hayırlı olur ..bu kadar şirketin turşusunu kurmuyacağına göre artık 1 yıl içinde bir şeyler yapması lazım coğu 7 yıllarını tamamladı ve kuruluş amacına göre artık yapması gerekeni yapması gerekir ....yabancı fonada tam 3 ay oldu hisse satalı ..gözde yönetimi satış yada halka arz konusunda 7 yıldır başarısız ...fonla artık bir şeyleri yapması gerekiyor ....gözdede sıkışmış durumda patlayacak bakalım ne tarafa patlıyacak hep birlikte görecegiz .....zamanında makina takım 600 milyona kadar borsada deger artışı oldugunda gözde 800 milyon fiyatlanıyordu borsa komedi dünyası beyefendiler ne zaman keyfi gelince o zaman degerlendiriyorlar ...onların keyfi gelmedikçe yapacak bir şey yok ..yeterki yönetim yapacaklarını yapsınlar gerisini beyefendilere kalmış ....hayırlısı neyse o olsun ....
    yatırım tavsiyesi olamaz ....
    nasipse gelir çinden yemenden ;nasip değilse ne gelir elden..

Insider bir bilgim yok ama 2 hafta icinde halka arzlarla ilgili somut haber akisi bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

8.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Insider bir bilgim yok ama 2 hafta icinde halka arzlarla ilgili somut haber akisi bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    bende öyle düşünüyorum lakin sütten ağzımız yandığı için yoğurdu üfleyerek yemesini öğretti gözde....hayırlısı neyse o olsun .....
    yatırım tavsiyesi olamaz ....
    nasipse gelir çinden yemenden ;nasip değilse ne gelir elden..

Sayfa 3/611 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •