Sayfa 549/570 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559 ... SonSon
Arama sonucu : 4558 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kale_kim09 Yazıyı Oku
    bende biraz bilgi olsa bu uyuz kağıda bulaşmazdım
    daha düştüğü yere gelemedi
    bir şey yapacak basiret olsa çoktan yapardı
    bizde ki akıl onlarda da var
    yapılamıyor
    yada yapılmak istenmiyor
    var bir numaraları ...
    iyi yönetim yada kötü yönetim hisse fiyatını belirler
    senin benim kadar bilip bilmedikleri konusunda fikrim yok ama yıldız holdingte durumdan memnun değilki genel müdürü değiştiriyor çok büyük hatalar sebebi ile bu borç sarmalına girdik eskıi genel müdürün 2016 videosu var amaçları sistem dışına çıkmış (batmış) firmaları sisteme sokmakmış biz kızılaymıyız amme hizmetimi yapıyoruz bak makina takım sistem dışına çıktı 172 milyon sermaye artışı 90 milyon arsa satışı 2016 yılının 270 milyon para harcadın ne oldu ? bu günün parası en az 500 milyon makina takım 500 edermi ? bence yarısı eder bu kafadaki insanlar borçlu batak derby polinas yada balyapmayan arı pentaya yatırım yapıp hiçbir şirkette satmazsa şirket finansal açıdan zor durumda kalır arkada allahtan yıldız holding var yıldız olmasa şimdiye topu atmıştı
    iyi yatırımlar yapsa hissede 3 yerine 10-15 olurdu arkadaşlar
    flo %11,5 yerine %50 hisse alsa derby,polinas hissesi almasa şuan başka şeyler konuşuyorduk hissede en az 8 tl idi abartmadan söylüyorum yönetimin yatırım kararları bizi böyle etkiliyor bu sadece bir örnek
    bu kan değişimi inşallah olumlu olur

2. yeni müdürün gelişini kutluyoruz
    en çok düşenler listesine girdi sağolsun

3. Mudur maasli elemandir mudure cok takilmayin asil stratejiyi bastakiler belirler vardir onlarida bir hesabi parayi veren dudugu calar..ytd.

4. müdür değişimide önemli piyasa pek hoş karşılamadı galiba eski müdür templeton fonun türkiye temsilcisiydi
    inş tek sebep bu olsun

5. Müdür neden değişir ?
    Başarısızlık vardır sıkıntı vardır.
    Biirşeyler ters gitmiştir. Müdüre zerre kadar bir şey olmaz olan yine bize olur bu yüzden bugün sat al yapmak mantıklı olandı yapabilene tebrikler.

6.  Alıntı Originally Posted by Falcon Yazıyı Oku
    Müdür neden değişir ?
    Başarısızlık vardır sıkıntı vardır.
    Biirşeyler ters gitmiştir. Müdüre zerre kadar bir şey olmaz olan yine bize olur bu yüzden bugün sat al yapmak mantıklı olandı yapabilene tebrikler.
    para kaybetmiyor sonuçta ama kariyer için olumsuz tabi başarısız insanı kim ne yapsın ?
    önemli olan yeni müdürün vizyon ve bakış açısı
    şirket satmaya meğilli ise hisse kısa zamanda toparlar flo,derby polinas penta türkiye finans
    borcu ve riski azaltmak üzerine yapı inşa ederse hem şirket hem biz kazanırız
    yönetime rapor hazırlayıp kararları yönlendiren üst yönetim bunu unutmayalım

dünkü kararda istifa yada görevden alma yazmıyordu sanki şirkette çalışmış genel müdür yok makam boş bunlarda atama yapmış istifamı görevden almamı oldu muallak yani
    eski genel müdürde denetim kökenliymiş yıldızdada bayağı çalışmış kümaş ceo yapıyormuş hepsi bitmiş, denetim kökenli olup yıldızda çeşitli departmanlarda çalışıp bu kadar yanlış karar/strateji izlemek ? bazen akıl tutulması oluyor demekki

7. Şu yatırım finans kağıda ilgi olmadığı zaman 8 kademe yukarı alıp 5 kademe neden aşağı basar bi anlasam.

8.  Alıntı Originally Posted by Falcon Yazıyı Oku
    Şu yatırım finans kağıda ilgi olmadığı zaman 8 kademe yukarı alıp 5 kademe neden aşağı basar bi anlasam.
    Bi tane düGün işlemi yok..amacı yok..zararına işlemler

Sayfa 549/570 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •