Sayfa 583/744 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 5945 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Melodik Yazıyı Oku
    3,33 ünün üstünde kalmadığı müddetçe mevcut trende düşüş yada yatay trend diyebiliriz. Alış kademelerine bakarsanız bomboş. Bence şu an ki fiyata kanmamak gerekir. Elinde 300.000 lot olan biri istese taban yapabilir.

Ben 3,33 ün üzerine atmadıkça ve kademelerde 50k-60k olmadan yükseliş olduğuna inanmıyorum.
    Alislarin dolu olmasi da cok bisey ifade etmeyebiliyor cunku fake olabiliyor..tersi de gecerli..cok sik emir siliyorlar.. ters kose yapiyorlar..isin ozu sirket satislari olana kadar sabretmek lazim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Alislarin dolu olmasi da cok bisey ifade etmeyebiliyor cunku fake olabiliyor..tersi de gecerli..cok sik emir siliyorlar.. ters kose yapiyorlar..isin ozu sirket satislari olana kadar sabretmek lazim

Fake kademeler konusunda haklısınız ama 6 lardan düşerken kademeler öylesine boştu ki kimseye stoploss şansı vermedi. Fake de olsa kademelerin dolu olmasını isterim. Şu an satmaya kalksam ben bile birçok kademe aşağı düşürebilirim fiyatı.

Sitemde https://borsalink.blogspot.com/2019/...alnabilir.html diye bir yazı yayınladım ama yazdığım yazıdaki kendi bulduğum kurala uymadım.

Alıntı Originally Posted by Melodik Yazıyı Oku
    Fake kademeler konusunda haklısınız ama 6 lardan düşerken kademeler öylesine boştu ki kimseye stoploss şansı vermedi. Fake de olsa kademelerin dolu olmasını isterim. Şu an satmaya kalksam ben bile birçok kademe aşağı düşürebilirim fiyatı.

Sitemde https://borsalink.blogspot.com/2019/...alnabilir.html diye bir yazı yayınladım ama yazdığım yazıdaki kendi bulduğum kurala uymadım.
    Onu satarken anlarsiniz..bi bakmissiniz malinizi havada kapmislar..alicilar bi anda gelivermis..onemli olan tahta sahiplerinin niyeti..salt tahtanin fotosunu cekerek alacaklar mi satacaklar mi demek cok zor artik o eskidendi..artik emir silme var robotlar var..onemli olan niyet..6 dan satarken alici tarafi bostu cunku adamlarin niyeti 2 llere dusurmekti basardilar..

4. 6 lardan düşüşteki hikaye başkaydı . Şuan hikaye ne bilemiyorum. Bence hikaye anca reel bir şeyler ortaya çıktığında oluşacak. O zaman alışlarda dolar... Umarım ülkerin satışının etkisini gözde deki şirketlerin satışı ile taçlandırırlar...

Bu yükselişin arkasından şirket satışı gelecek gibi hissetmeye başladım çünkü düşüşler zayıf yükselişler sert ve güçlü..2 ileri 1 geri yapacak gibi görünüyor..Rte koltuk kaygısıyla bir delilik yapmazsa endekste de hala potansiyel mevcut..ytdeğildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kutsal şehir İstanbul
    Gönderi
    755
    Bu yükselişin arkasından şirket satışı gelecek gibi hissetmeye başladım çünkü düşüşler zayıf yükselişler sert ve güçlü..2 ileri 1 geri yapacak gibi görünüyor..Rte koltuk kaygısıyla bir delilik yapmazsa endekste de hala potansiyel mevcut..ytdeğildir

Gözde girişimde meydana gelebilecek olası şirket satışı haberlerini yasalara aykırı şekilde "bazı" kişilere bizlerden önce uçurdularsa bu mümkün derim. Yoksa oluşan önemsiz hareketin tamamen piyasa koşullarıyla oluştuğu kanaatindeyim..

Üstelik gözdenin grafiğine usd bazlı baktığımızda önce 0,67 centin ve sonrasında asıl direnç olacağını düşündüğüm 0,91 centin geçilmesi gerekiyor ki yükselişin başlamasına inanabilelim.. Kısaca TL cinsinden 3,83 TL ve sonrasında 5,20 TL nın geçilmesi gerekiyor.

Dolar bazlı zirve yaklaşık 1,63 usd gibi.(günlük max. 6,18TL yı gördüydü sanırım) O da bugünkü kurlarla 1,63*5,72 =9,32 TL yapıyor..Bir diğer ifadeyle gözdenin eski 6,18 zirvesindeki alım gücünü sağlayabilmesi için 9,32 TL olması lazım oda bugünkü kurla!!
    Ülkece doların yükselişiyle son 2-3 yılda o kadar çok fakirleştik ki hisselere dolar bazlı bakmayı bile unuttuk.
    Şöyle bi bakayım dedim.

7. Kağıdın dolara endeksli fiyatını karşılaştırmak bile istemiyoruz. Çünkü makas iyice açılıyor ve ortaya çıkan zarar psikoloji üzerinde olumsuz etki yapıyor. Ama yine de kayıplarımızı hatırlamakta fayda var. Ekonomiye katkımız olsun, paramız üreten şirketlerin bir parçası olsun dedik ve kaybettik. Dolara ve faize yatiranlar borsaya nazaran kazandı yada parasının değer kaybetmesini engelledi diyebiliriz. Biz ise borsazede olduk. Paramız her türlü kayipta. Herkese bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Gözde girişimde meydana gelebilecek olası şirket satışı haberlerini yasalara aykırı şekilde "bazı" kişilere bizlerden önce uçurdularsa bu mümkün derim. Yoksa oluşan önemsiz hareketin tamamen piyasa koşullarıyla oluştuğu kanaatindeyim..

Üstelik gözdenin grafiğine usd bazlı baktığımızda önce 0,67 centin ve sonrasında asıl direnç olacağını düşündüğüm 0,91 centin geçilmesi gerekiyor ki yükselişin başlamasına inanabilelim.. Kısaca TL cinsinden 3,83 TL ve sonrasında 5,20 TL nın geçilmesi gerekiyor.

Dolar bazlı zirve yaklaşık 1,63 usd gibi.(günlük max. 6,18TL yı gördüydü sanırım) O da bugünkü kurlarla 1,63*5,72 =9,32 TL yapıyor..Bir diğer ifadeyle gözdenin eski 6,18 zirvesindeki alım gücünü sağlayabilmesi için 9,32 TL olması lazım oda bugünkü kurla!!
    Ülkece doların yükselişiyle son 2-3 yılda o kadar çok fakirleştik ki hisselere dolar bazlı bakmayı bile unuttuk.
    Şöyle bi bakayım dedim.

Bu görüşümü koruyorum..dolar veya TL..hisse yükseliş trendine girdi..hedefi zaman ve gelişmeler gösterecek..hissenize sahip çıkın hatta mümkünse geri çekilmelerde ekleyin derim..ytdeğildir

Sayfa 583/744 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •