Sayfa 847/918 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon
Arama sonucu : 7338 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Gözdem Yazıyı Oku
    Bu kadar beklemek ne oluyor.yeni bir kümaş kurulsa şimdiye kadar biter üretime geçerdi. acaba kamulaştırılması nasıl olurdu..

Bu sayfada yazdıklarım tahminden ibarettir.Yatırımcılara tavsiye niteliği taşımamaktadır.
    yapılacak belli yıldız bu kötü yönetimin diyeti olarak kümaşı gözdeye bırakmalı
    işler düzelince halka arz yapılmalı satmaya da gerek yok senede 300-400 milyon favök üreten firma en kötü 3 milyardan halka arz edilir %30 halka arz yaparsın 900 milyon tl kaynak
    400 milyona bocu 0 lanır kalan 500 milyon gözdeye akar
    hersenede 100-200 milyon temett geliri olur
    rhi düştüğü fiyata bakarsak kümaş rhi bu fiyattan alabilir

genel kruulda şok bizim toptanı satınalması,şok hissesinin bir ksımını borsadan gözde nin alması
    kümaş tüm pay gözdeye
    polinas penta türkiye finans iadesi

bunları konuşmalıyız

2.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    yapılacak belli yıldız bu kötü yönetimin diyeti olarak kümaşı gözdeye bırakmalı
    işler düzelince halka arz yapılmalı satmaya da gerek yok senede 300-400 milyon favök üreten firma en kötü 3 milyardan halka arz edilir
    400 milyona bocu 0 lanır kalan 500 milyon gözdeye akar
    hersenede 100-200 milyon temett geliri olur
    rhi düştüğü fiyata bakarsak kümaş rhi bu fiyattan alabilir

genel kruulda şok bizimi satınalması,şok hissesinin bir ksımını gözde alması
    kümaş tüm pay gözdeye
    polinas penta türkiye finans iadesi

bunları konuşmalıyız
    Katılıyorum bu krizi fırsata çevirmek çok zor olmasa gerek.az akıllı düşünülse yeter.
    bi bakmışın karşında dünya devi kümaş işte o zaman rhi düşünsün kara kara

Bu sayfada yazdıklarım tahminden ibarettir.Yatırımcılara tavsiye niteliği taşımamaktadır.

3.  Alıntı Originally Posted by Gözdem Yazıyı Oku
    Katılıyorum bu krizi fırsata çevirmek çok zor olmasa gerek.az akıllı düşünülse yeter.
    bi bakmışın karşında dünya devi kümaş işte o zaman rhi düşünsün kara kara

hakikatten doğru yapmaya yöneltmeliyiz
    şok 6-7 lira değeri var
    bizim borç 1,7 milyar ha 1,7 ha 2
    al 300 milyonluk hisse şok payı çıkar %28 seviyesine
    şok hissede yukarı gelir defter değeri toparlanır
    yıldızın 1,7 milyar alacağını penta türkiye finans ve polinas satışları ile düşürülmeli polinasdaki 1,7 milyar risk yıldıza devrilmeli
    bunların bir ksımını bile yapabilirsek büyük başarı olur
    bence yapabilriiz
    tabi yüksek katılım şart ağız birliği yapmalıyız
    bu riskli batak yatırımları biz yapmadık murat ve ali ülker yaptı
    flo penta makinatakım peopak polinas kümaş satışlarını yıllardır biz mi engelledik
    ali murat ülker engeleldi
    yedikleri nanaeler ve şirketin durumu belli
    bunlar konuşulmalı
    flodan kısa sürede bedelli sermaye artışı bekliyorum
    4,6 milyar cirosu var en az 1 milyar borcu vardır stokta satamaz okadar personel maaşı kira faiz
    2 yılda yaptığı tüm kar gitti
    bide 500 milyonda sermaye artırması gerekir
    şirketten kar yapacağımıza üstüne para ödüyoruz
    bu yıl flo temettü dağıtmış şirketimiz 70.000 tl temettü almış
    satmamakla haklı adamlar her sene 70.000 tl temettü dağıtıyor böyle şirket satılırmı
    700 milyona satma 70.000 razı ol bize üstüne bedelli sermaye gelecek
    her gün bu mükemmel insanlara olan hayranlığım dahada artıyor
    şuara satıyoruz diye gazete gazete gezmiyorlar

4.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    hakikatten doğru yapmaya yöneltmeliyiz
    şok 6-7 lira değeri var
    bizim borç 1,7 milyar ha 1,7 ha 2
    al 300 milyonluk hisse şok payı çıkar %28 seviyesine
    şok hissede yukarı gelir defter değeri toparlanır
    yıldızın 1,7 milyar alacağını penta türkiye finans ve polinas satışları ile düşürülmeli polinasdaki 1,7 milyar risk yıldıza devrilmeli
    bunların bir ksımını bile yapabilirsek büyük başarı olur
    bence yapabilriiz

Hayal gücümü zorluyorum.şimdi şok bu olumlu havayla 20 bandına bizimde 25 bandına gelse ikisi birleşse ortaya taptaze yeni bir bim 2 çıkar.ve bu gücü halka arz ettiğinde kapış kapış gider.sonrası kaymaklı kadayıf.

5. ŞİRKETLERİN GENEL KURULLARINA İLİŞKİN TEDBİRLER

Bakan Pekcan, bu dönemde yapılması planlanan şirketlerin genel kurul toplantıları için de bazı tedbirler alındığını kaydetti. Pekcan, bu kapsamda anonim ve limited şirketlerde yönetim organları tarafından çağrısı yapılan ancak henüz gerçekleştirilmeyen genel kurul toplantılarının, yönetim kurulu veya müdürler kurulu kararıyla farklı tarihte yapılmak üzere iptal edilmesi imkanının tanındığını bildirdi. Pekcan ayrıca şirket sözleşmelerinde hüküm bulunmasa dahi şirketlerin elektronik ortamda genel kurul veya yönetim/müdürler kurulu toplantısı gerçekleştirebilmelerine olanak sağlandığını kaydetti.

6. bizim i maksimum 300-400 milyon şok alır
    ama niye almıyorlar akıl mantık ermiyor
    verim arttırman gerekli böylece 2 şirkettede genel yönetim reklam pazarlama giderin düşer ciro direk migrosu geçip 2. perakendeci olur
    iyi bir şeyya hayatta yapmazlar

biizm satışlarının 1/3 sigaradan geçen sene sigaraya iyi zam geldi kar toparladı bu yıl sigaraya düşük zam gelecek
    bizim toptancı olduğundan restrant vs şirketlere daha çok hizmet veriyor ciro çoook düşecek
    1 ay sonra her hisseyi 4-7 tl ye alabilir bence birleşmesi lazım

7.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    bizim i maksimum 300-400 milyon şok alır
    ama niye almıyorlar akıl mantık ermiyor
    verim arttırman gerekli böylece 2 şirkettede genel yönetim reklam pazarlama giderin düşer ciro direk migrosu geçip 2. perakendeci olur
    iyi bir şeyya hayatta yapmazlar
    Bence bu birleşme er yada geç kaçınılmaz gibi ismide bizimşok olursa tam bir marka olur.

8.  Alıntı Originally Posted by Gözdem Yazıyı Oku
    Bence bu birleşme er yada geç kaçınılmaz gibi ismide bizimşok olursa tam bir marka olur.

birleşme denk ile olur
    şok direk bizimi alması gerekli
    bizimkiler şeytanlık sever böyle düşünceler onlara kapalı
    onlara nasıl borsada 3-5 kr ky alırız vs bunları seviyorlar
    zeka küplerim hepsini çok seviyorum

Sayfa 847/918 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz