Sayfa 849/914 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899 ... SonSon
Arama sonucu : 7309 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

GK ertelenebilir bu ortamda COVID19 onlemleri kapsaminda..

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Kovid-19 gösterdiki :saglık ve teknolojiye normalin üstünde yatırım yapılmalı ve geliştirilmeli...buda penta yı öne çıkarmakta evden iş evden öğretim, yani penta ortam düzeldiğinde halka arzı çok başarılı olur.ve değerine değer katar.
    parekendede şok ne yapıp etmeli bizimi birleşme yolunu denemeli oyak çimentoları bir çatı altında birleştiriyor.
    şişecam da Halka açık Anadolu Cam , Denizli Cam , Trakya Cam, Soda Sanayi bünyesinde birleşme niyetiyle görüşmelere başladı.
    yani bizimşok neden olmasın.ben birleşirse bim tadında olur diye düşünüyorum.

Bu sayfada yazdıklarım tahminden ibarettir.Yatırımcılara tavsiye niteliği taşımamaktadır.

Alıntı Originally Posted by Gözdem Yazıyı Oku
    Kovid-19 gösterdiki :saglık ve teknolojiye normalin üstünde yatırım yapılmalı ve geliştirilmeli...buda penta yı öne çıkarmakta evden iş evden öğretim, yani penta ortam düzeldiğinde halka arzı çok başarılı olur.ve değerine değer katar.
    parekendede şok ne yapıp etmeli bizimi birleşme yolunu denemeli oyak çimentoları bir çatı altında birleştiriyor.
    şişecam da Halka açık Anadolu Cam , Denizli Cam , Trakya Cam, Soda Sanayi bünyesinde birleşme niyetiyle görüşmelere başladı.
    yani bizimşok neden olmasın.ben birleşirse bim tadında olur diye düşünüyorum.

Bu sayfada yazdıklarım tahminden ibarettir.Yatırımcılara tavsiye niteliği taşımamaktadır.
    Hardware urunleri satan Penta bu donemde avantajli olurken, flo negatif etkilenecek..sok, penta poztif flo negatif ..ama borc sarmalindan oturu mutlaka cati holding ile sinerji yaratip nakit yaratmali..yoksa durum vahim mutlaka satis yapmali..en kotusu sahipsiz goruntusu var..kesinlikle uvey evlat muamelesi goruyor..

4.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Hardware urunleri satan Penta bu donemde avantajli olurken, flo negatif etkilenecek..sok, penta poztif flo negatif ..ama borc sarmalindan oturu mutlaka cati holding ile sinerji yaratip nakit yaratmali..yoksa durum vahim mutlaka satis yapmali..en kotusu sahipsiz goruntusu var..kesinlikle uvey evlat muamelesi goruyor..

Bundan sonra işler eski düzende giderse ortada ne şirket kalır nede patron artık akıllar birleşiyorsa şirketlerde birleşip yeni güç oluşturmalı birlikten kuvvet doğar mantığıyla yoksa sadece arsa satarım borç öderim dersen bi bakmışsın ülker markasının önüne torku geçmiş yani zaten ben sektörde liderim demekle olmaz olmuyor.

Alıntı Originally Posted by Gözdem Yazıyı Oku
    Bundan sonra işler eski düzende giderse ortada ne şirket kalır nede patron artık akıllar birleşiyorsa şirketlerde birleşip yeni güç oluşturmalı birlikten kuvvet doğar mantığıyla yoksa sadece arsa satarım borç öderim dersen bi bakmışsın ülker markasının önüne torku geçmiş yani zaten ben sektörde liderim demekle olmaz olmuyor.

Katiliyorum..sayet birazcik iyi niyet ve kurumsallik kirintisi kaldiysa Pazartesinden tezi yok , verimlilik adina nispeten iyi durumda olan bizim ve sok marketleri birlestirip, gozde deki sok payini da holdingin geri almasi gerekir..bu sayede 3 sirket de hem daha guclu hale gelir hem de holding de olumlu etkilenir uzun vadede..dunya olarak cok anormal bir donemden geciyoruz..kaptan dedigin firtinali havada belli olur..milleti somurerek , babanin mirasiyla dini anlayis ve gruplara payanda olarak forbes dergisinde en zengin olmak degil sadece hizli ve radikal hareketler gerekiyor bu donemde..tasiyorum ama benim umudum ve guvenim cok azaldi bu beceriksizlere ve kotu niyetlilere

6.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    arkadaşlar türkiye finans genel kurulu maddelerine baktım
    14. Türk Ticaret Kanununun 379'uncu maddesi kapsamında Bankamızın kendi paylarını iktisap etmesini teminen Pay Geri Alım Programının onaylanması ve bu program çerçevesinde, Yönetim Kurulu'nun yetkilendirilmesi,
    türkiye finans küçük ortaklardan kendi paylarını alacak
    gözde için olumlu olur belki buradan tahsilat yapabilir
    defter değerine hisse gitse 500 milyon gibi bir giriş olabilir
    tabi ayıracağı fon miktarınını gözdeyi kapsayacak şekilde özkaynak 4,8 milyar ve %66 arapların %34 gözde ve diğer ortakların bu %34 defter değerinden alması için en az 1.600 milyon civarında olması gerekirben sanmıyorum yarısı kadar bile açıklasalar iyi olur ,
    oda 27 mart tarihinde bu olursa olumlu olur tabi 500 milyon ettiğimiz faizden zarar var bunu kim ödeyecek onada bakmak gerekli

bu konu önemli, diğer hisseler boydaktaydı, şimdi herhalde TMSF'de. Onları almayacaklarsa deme ki Gözde'dekileri alacaklar.

Flo da kepenk indirmis

8. genel kurul ertelenmez büyük salonlarda yapılır insanlar dağınık oturur vs
    sahiller parklar dolu esas sıkıntı orada maalesef
    hala cami ye giden insanımız var, tv lerde kamu spotu olarak her 2-3 saatte bir yaşlılar ve diğerlerinin yapması gerekenler tehlikeler anlatılmalı
    60 yaş üstü herkes için sokağa çıkma yasağı uygulanmalı
    uymayanların 1 aylık emekli maaşı alınmalı
    1 aylık emekli maaşı için 1 yıl evden çıkmazlar
    bam telleri emekli maaşı gerisi hikaye

Sayfa 849/914 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz