Sayfa 401/444 İlkİlk ... 301351391399400401402403411 ... SonSon
Arama sonucu : 3552 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

1. ümüğünü sıkacaksın bunun oarsandam çıkıp seve seve buraya geleceksin
    http://share.matriksdata.com/share.a...09191659297611
    'Kalp zaten atıyor;marifet ritmi değiştirebilende!'
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. QNBFL 8.10 olmuş işfin bunun 4te 1 i

Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Geçen Cuma 2.27 kapatınca millet umutlanmıştı oysa

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    QNBFL 8.10 olmuş işfin bunun 4te 1 i

garfa da yüzde 5 peki bu ibnetor neden burada???

5. Hey gidi günler hey

6. Hocam 9 liraya tırmanırken bir hikayesi beklentisi varmıydı hissenin nasıl 5 katına ulastı tekrar 2 lere indi. Sebebi nedir

7.  Alıntı Originally Posted by victory58 Yazıyı Oku
    Hocam 9 liraya tırmanırken bir hikayesi beklentisi varmıydı hissenin nasıl 5 katına ulastı tekrar 2 lere indi. Sebebi nedir
    okullu kardeşler & galip işbirliğinde tamamen spekülatif yükselmiş diye anlıyorum.

ben kağıda dün 2.19'dan çerezlik girdim, buna rağmen istim üstündeyim, çok daha diplerde kağıtlar varken risk alıp bunu seçtim, doğru mu yaptım diye. tek beklentim de ölü kedi zıplamasıyla belki kısa vadede 3'ü falan görme ihtimali.

yalnız anlamadığım nokta şu: 9,90'dan başlayan düşüş tarihinden sonra bu başlıkta yazılanları okuyorum, 7-8'lerden kağıda girenler olmuş, yahu arkadaş tabi para sizin tercih sizin yargılamak bana düşmez haddim de değil ama piyasa değeri 1,5 lira olan sadece 1,5 yıl içerisinde 1 liradan 10 liraya spekülatif yükselen bir kağıda 7-8'lerden girmenin mantığı ne? sonra da günlerce ağlama duvarına çevirmişsiniz topiği. ne bekliyordunuz yani? tekrar ediyorum bir sürü ucuz hisse varken 2.19'dan neden bu kağıda girdim diye sorguluyorum kendimi. kafama eserse pazartesi satar çıkarım. para kolay mı kazanılıyor, alınterinizi buradaki çakallara bu kadar basit yem etmeseydiniz keşke.

Sn hepsonradan...okullu kardeşler & galip işbirliğinde tamamen spekülatif yükselmiş diye anlıyorum.

ben kağıda dün 2.19'dan çerezlik girdim, buna rağmen istim üstündeyim, çok daha diplerde kağıtlar varken risk alıp bunu seçtim, doğru mu yaptım diye. tek beklentim de ölü kedi zıplamasıyla belki kısa vadede 3'ü falan görme ihtimali.

yalnız anlamadığım nokta şu: 9,90'dan başlayan düşüş tarihinden sonra bu başlıkta yazılanları okuyorum, 7-8'lerden kağıda girenler olmuş, yahu arkadaş tabi para sizin tercih sizin yargılamak bana düşmez haddim de değil ama piyasa değeri 1,5 lira olan sadece 1,5 yıl içerisinde 1 liradan 10 liraya spekülatif yükselen bir kağıda 7-8'lerden girmenin mantığı ne? sonra da günlerce ağlama duvarına çevirmişsiniz topiği. ne bekliyordunuz yani? tekrar ediyorum bir sürü ucuz hisse varken 2.19'dan neden bu kağıda girdim diye sorguluyorum kendimi. kafama eserse pazartesi satar çıkarım. para kolay mı kazanılıyor, alınterinizi buradaki çakallara bu kadar basit yem etmeseydiniz keşke.

Nick : hepsonradan ...

Hem yargılamak bana düşmez diyeceksin,hem de haddim değil diyeceksin sonra siz mal mısınız da buralardan hisse aldınız imasinda bulunacaksin.
    Keşkeler,yapmasaydinlar,etmeseydinler, sadece yaraya tuz basar, zaten insanların paraları pul olmuş,ne faydası var bu saatten sonra verilen tavsiyelerin,akillarin keşkelerin,siz 2:19 dan tereddütle aldınız diye,sizi alkislasinlar mı şimdi bu arkadaşlar,nedir bu yazıdaki beklentiniz ,övelim mı şimdi sizi ayağa kalkıp ellerimiz patlayincaya kadar alkislayalim mı ? Ne yararı var 7-8 lerden hisse alan insanlara hisse 2 lere inmisken hiç bakmadinizmi hissenin piyasa değerine,siz neden bu hisseyi aldınız diye sormanın ? Eleştiri desen değil, öneri desen değil, şahsi fikir desen ortada sav yok o da değil, insanlar senin kadar akıllı değil bravo,siz hata yapmazsınız beyefendi,siz süper ve harika bir yatirimcisiniz.alkis,alkış alkış.

Nickiniz ''hepsonradan'' çok yakışmış, o zaman verecektiniz bu aklı insanlara, iş işten geçtikten sonra, ''sonradan'' değil.

Lafa baktım laf değil,tanımam etmem sizi,7-8 lerden hisse de almadım,ama kendimi o fiyatlardan hisse alan birisinin yerine koydum,en nazikçe nasıl cevap verilir diye bunları yazabildim,,
    İnşallah o arkadaşlardan birisi okumaz bu yazınızı,okursa benim kadar usturuplu yazmayabilir zira.

Sayfa 401/444 İlkİlk ... 301351391399400401402403411 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •