Arama sonucu : 2 madde; 1 - 2 arası.

Konu: Arsa yerine daha ucuza meyve bahçesi alınıp icara verilebilir mi

1. Arsa yerine daha ucuza meyve bahçesi alınıp icara verilebilir mi

arsaların çoğunun değerini bulmuş oluyor, arsalar üstelik boş durduğundan para kazandırmıyor. bu yuzden arsa yerine çok iyi araştırarak icara verilebilecek meyve bahçesi alımabilir mi. gerçi bahçeyi alırken aynı arsa gibi konum çok onemli olur. büyük lokosyonlara istanbul ankara izmir gibi yakın olmalı. ulaşım yolları yakın olmalı. dahada onemlisi bahçede üretilen ürün ekonomik değeri olmalı. mümkünse ürün o yoreye has olmalı. yani ülkemizde en kaliteli ürünler alacağınız yerde yetiştirilmeli. bu kapsamda ankara ve istanbul arasında bağlantı olan. ankaraya 3 saat istanbula 1,5 saat mesafede sakarya izmit hattı tercih edilebilir mi nedersiniz fikri olan varmı

2. Meyveciliğin ve tarımın ne olduğunu biliyormusun. Hiç bu işle uğraştınmı, kiralama kime kiralayacaksın hukuken alt yapısı oturmamış bir konu. Tarım al-sat gibi değildir hiç benzemez. Çok daha risklidir ve emek ister. Hırsız-dolandırıcı emlakçılara göre hiç değildir, işlerine yaramaz. Çünkü onlar emek ve sermaye koymadan yalan satarak dolandırıp hayat çalarlar. Dikkat edin bu tür emlakçılar için para çalarlar demiyorum. Hayat çalarlar, iyi niyetli insanların evini,rızkını ve ocağını soyup hayatlarını çalarlar ve bir daha bu kişilerin ailelerin ayağa kalkması yıllar sürer tıpkı benim 2015 Ağustos ayında güvendiğim sözde akrabam aracılığı ile 52.000.-Tl Gölbaşı emlak tarafından dolandırılmam gibi ben memurum gelirim belli hala kendime gelemedim. Allahda onun ocağını batırsın kendine hiçbir zaman gelemez etsin iki cihanda yüzü gülmesin. Emlakçılar dolandırıcılıkla içiçedir bunu bilin.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •