Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
339. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, patlayacak, nakitte fırsat beklenmelidir

169 49.85%
  • dolar/euro bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

13 3.83%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

26 7.67%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

71 20.94%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

18 5.31%
  • Ne evi kardeşim, köyüme dönüyorum.

42 12.39%
Sayfa 514/1005 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

İyi Partili AC Yapı da konkordato istedi
    İyi Parti`nin 200 kişilik kurucular kurulunda yer Ali Coşkun`a ait AC Yapı da konkordato talebinde bulundu!
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...-istedi/211676

Çekinmeyin betoncular devamı gelsin...

Ac Yapı Moment'ten Daire Aldım Mağdur Oldum!
    Ac Yapı Moment projesinden daire aldım. Zamanında daireyi teslim etmedikleri için maddi zorluklar çekerek kredi çektim çektiğim krediyi de ödeyemedim patronları A*** C. kadar gidip durumumu anlattım hep bir oyalama taktiği saçma sapan senaryolar sunarak herkesi mağdur ettiler. Sözleşmemi fesih ettiğim bankaya olan kredi borcumu sözleşme gereği ödemeleri gerekirken onu da ödememek için elinden geleni yapıyorlar. 3 ay oldu banka benimle pazarlık ederek benim yerime bankaya aylık ödeme yapmaya çalışıyorlar. Tüm kredimi kapatın dememe rağmen finanscısından satıcısına kadar hepsi yalanlar alemindeler.

İskanını alamayacağınız daire satın almış olursunuz bu projenin en büyük mağduru benim. Benim gibi daire alan herkes aynı şeyleri yaşıyorlar kira yardımı dedikleri sözleşmede imza altına aldıkları komik rakamları bile ödeyemeyen firmadır Ac Yapı. Yazık ki böyle firmalara ruhsat veren yetkililere insanlar dişinden tırnağından arttırıp ev sahibi olmaya çalışıyor. Paranız muhatap dahi olmayacağınız insanların elinde oyuncak olup hiç ediyorlar. Sözleşmeden doğan haklarımı alamadığım gibi bankaya olan müteselsilen borcu evi geri almalarına rağmen ödemeyen firma için tüm yasal haklarımı kullanacağım. El altından liste fiyatlarında yazan rakamların yarısından bile azına daire satan firmadır. Daire alanları bile hakkını koruyamamışladır.
    https://www.sikayetvar.com/ac-yapi/a...m-magdur-oldum

Beton beyin insanı bu işlere girmeden önce iyi düşünseydin ya !, hiç olmazsa şu foruma girip bizleri okusaydın bunlar başına gelmezdi ama siz ancak bir musibet başınıza gelince Hanyayı Konya`yı anlıyorsunuz, öylede oluyor.

3. çok canlar yanacak malesef işler daha da kötüleşecek ..

Projeden beton satan betoncular `PONZİ` ciydi , aynen ÇİFTLİK BANK gibi , devlet bunu bilmiyormuydu ? Şimdi TOKİ, EMLAK KONUT güvencesi var diye millet balıklama dalıyor sanıyor ki betoncu batarsa bu firmalar hemen projeyi başkalarına bitirtir. Betoncu batmaya görsün o betonları rüyalarında görürler.

5. Her batan müteahhit onlarca alt taşeronu da batırıyor.

İşsizlik tahminim şu anda en az %20 yi geçmiştir.

İşsiz kalan adamın enflasyonu kaçtır? :-)

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Projeden beton satan betoncular `PONZİ` ciydi , aynen ÇİFTLİK BANK gibi , devlet bunu bilmiyormuydu ? Şimdi TOKİ, EMLAK KONUT güvencesi var diye millet balıklama dalıyor sanıyor ki betoncu batarsa bu firmalar hemen projeyi başkalarına bitirtir. Betoncu batmaya görsün o betonları rüyalarında görürler.

6. Yüksek TL faizinin sonu IMF ile anlaşma ile biter. Bu kadar yüksek TL faizi çoğu işletmeyi iflas ettirir. Seçimlere yüksek oranda işsizlikle girilirse her türlü sürpriz masada olur.

Ekmekte zam tartışması sürerken Antalya’daki fırıncılar kepenk kapatmaya başladı. Kentte temmuz ayından bu yana 9 fırıncı kapısına kilit vurdu. Düzenleme yapılmazsa yıl başına kadar kentte 20 fırının daha kapanacağı ileri sürüldü.

http://www.hurriyet.com.tr/yerel-hab...sladi-40989418

7. Adam bizden önce gıda, tüp vb. kuyruklar vardı diye diye, en sınunda bizi 70lere geri döndürecek!

8.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    orman ve kent içi : ikisinde de yeşil olmalı.. akp kafasının medya bombardımanı insanların kafasını karıştırmış anlaşılan..

kent içinde yeşil olmadığı zaman ilkel akp zihniyetinin şehirleri ortaya çıkıyor.. mesela şöyle:

şehir içindeki yeşilin, ağacın önemi en az orman kadar önemlidir.. bakın en az diyorum..aksi takdirde hasta bir nesil yetiştirirsin.. şehirlerin çöplükten farkı kalmaz..
    bu ne yahu burası neresi ?

Sayfa 514/1005 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •