Sayfa 348/700 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon
Arama sonucu : 5595 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    Haftalık ortalamayı bir türlü geçemiyor ve zayıflıyor .
    88 7** dede gap var.karmaşık bir karar anı. Gap a inse 85 ***lerde ikili dip yapmadan dönmez .
    Karar kişinindir.
    https://i.resimyukle.xyz/59ecR1.png
    gap alacak olsa işi gücü yok bu endekstenmi gap almaya gidicek veya sadece isctr mi gidicek diğer bankalar durucak.Bugünkü olay tamamen silkelemeydi bunu göremeyecek kadarmı borsada acemisin dünden beklentiyi satın aldılar bugün gerçekleri sattılar silkelediler aşağı vermek isteselerdi 84 binlere zaten bütün borsa genelinde satış yerdi bankaların bbir ağırlığı kalmadı endekste düşerse bütün piyasa çökmesi gerek Kİ şu anda oda olmaz burdan tekrar kaldırıp buralara getirmek kolay değil bu hafta bu ay nerden dönerse burası yatay bandımız olacak l endeks artık kendine yeni bir alan açıyor yatay takılmak için son bir dip daha yapar satışlar hep dün en çok yükselen banka kağitlarına geldi düzeltmede diyebilirsin.satan malı koyamıyor 2 gun once rte nin gazıyla merill yatırım 17milyon sattılar ne kadarını aldılar ve kaçtan aldılar.Borsa teknik kadar yatırımcı psikolojisini anlamadır.O kadar sert silkelemeler olduki artık kabak tadı verdi ky kaçtı.artık o kadar ani sert dalgalanmalar olmaz.En kötü bütün herşey fiyatlandı 2 şey hariç.1.Sınırımızda savaş 2.global endekslerin çok fazla şişmiş olması.

Alıntı Originally Posted by Mystique Yazıyı Oku
    gap alacak olsa işi gücü yok bu endekstenmi gap almaya gidicek veya sadece isctr mi gidicek diğer bankalar durucak.Bugünkü olay tamamen silkelemeydi bunu göremeyecek kadarmı borsada acemisin dünden beklentiyi satın aldılar bugün gerçekleri sattılar silkelediler aşağı vermek isteselerdi 84 binlere zaten bütün borsa genelinde satış yerdi bankaların bbir ağırlığı kalmadı endekste düşerse bütün piyasa çökmesi gerek Kİ şu anda oda olmaz burdan tekrar kaldırıp buralara getirmek kolay değil bu hafta bu ay nerden dönerse burası yatay bandımız olacak l endeks artık kendine yeni bir alan açıyor yatay takılmak için son bir dip daha yapar satışlar hep dün en çok yükselen banka kağitlarına geldi düzeltmede diyebilirsin.satan malı koyamıyor 2 gun once rte nin gazıyla merill yatırım 17milyon sattılar ne kadarını aldılar ve kaçtan aldılar.Borsa teknik kadar yatırımcı psikolojisini anlamadır.O kadar sert silkelemeler olduki artık kabak tadı verdi ky kaçtı.artık o kadar ani sert dalgalanmalar olmaz.En kötü bütün herşey fiyatlandı 2 şey hariç.1.Sınırımızda savaş 2.global endekslerin çok fazla şişmiş olması.
    Sayın Mystique burda kimse kimseden üstün değil.. Arkadaşlar büyükler kendi fikirlerini paylaşıyor ve insanların fikirleri onları acemi falan yapmaz bence üslüp önemli. Bu sayfanın avukatlığını üstlendiğim falan yok ancak üslubunuz rahatsız edici..
    Yazdıklarınızın konusuna gelince umarım o kadar basittir. Saygılar

Hisse.net : "Dikkat delidir, söylediklerini umursamayın..!"
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    358
     Alıntı Originally Posted by sapiens Yazıyı Oku
    Önümüzdeki günler de teknik olarak baktığınızda 4,20 leri tekrar görme ihtimalimiz nedir, yorum yapabilecek bir üstadımız var mı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hocam üstat değilim ama.
    28 yıldır borsadayım.
    İş bankası C hisseleriyle, 1990'lı yıllarda avanta ev aldım. Gerçekten ev aldım, abartmıyorum. Irak sayesinde, gene inanılmaz kelepir fiyatlara düşmüştü.

Sadece şunu görüyorum. İş bankası, olması gereken değerin çok altında.
    100 binlik evin 20 binden işlem görmesi gibi.

Gerçek değerine ne zaman gelir bilmem ama kesinlikle gelir. Bu hisse RAKS, İSTANBUL BANKASI veya BİMEKS değil.

Bol kazançlar.

4.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Hocam üstat değilim ama.
    28 yıldır borsadayım.
    İş bankası C hisseleriyle, 1990'lı yıllarda avanta ev aldım. Gerçekten ev aldım, abartmıyorum. Irak sayesinde, gene inanılmaz kelepir fiyatlara düşmüştü.

Sadece şunu görüyorum. İş bankası, olması gereken değerin çok altında.
    100 binlik evin 20 binden işlem görmesi gibi.

Gerçek değerine ne zaman gelir bilmem ama kesinlikle gelir. Bu hisse RAKS, İSTANBUL BANKASI veya BİMEKS değil.

Bol kazançlar.
    Teşekkürler yorumunuz için , bugün 4,10 ortalama ile yüklü miktarda alım yaptım , umarım tüm hisse sahipleri hedefledikleri fiyatlarda satma imkanı bulur,
    Saygılar .

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by sapiens Yazıyı Oku
    Önümüzdeki günler de teknik olarak baktığınızda 4,20 leri tekrar görme ihtimalimiz nedir, yorum yapabilecek bir üstadımız var mı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bence stress yapmanıza gerek yok. Bu platformda sabırlı olmak işin anahtarı.. Hisse aldığınız paranıza ihtiyacınız yoksa sorun yok. Size kimse 4.20 leri şu zaman görür diyemez. Teknik olarak baksanda böyle bakmasanda..
    Bu günkü açıklamada pazartesi günü bankalarla ilgili çalışmaların başlayacağını söylediler. Sorunlu krediler ve kredi ödemeler ile ilgili devlet ufacık bir adım atarsa hissenin 4.20 li rakamlara düşmesini ve tekrar almayı beklemek belki hayal olur bilemeyiz. En nihayetinde sabır önemli.
    Bu arada üstat bu işin piri falan da değilim.
    Saygılar

6. Sabırlı olmak lazım bence, işctrnin uzun yıllar grafiğini baktım hep düştüğü yerden kalkmış. Burası borsa, herkes kazanmak için burda, tekniği vs ne kadar iyi bilsenizde, mesleği bu iş olan profesyonellerle baş edemezsiniz. Benim için tek yol, hisse çok ucuzladıysa al ve bekle yöntemidir. Tek kaygım, garan ve diğer bankalardan kötü performans gösteriyot olmasıdır. O da düzelecektir bence.

Isc son yükselişinin tamamını verdi. Helal olsun. Akbank yüzde 7 lik yükselişinin yarasını verdi. Yarısi duruyor.
    Güya isc hisse geri alım yapıyormuş.
    Geri alım yapmasa herhalde 3 filan olurdu. Göz boyamadan başka bişey değil

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Günaydın, herkese bol kazançlar dilerim.

Sayfa 348/700 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •