Sayfa 674/691 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684 ... SonSon
Arama sonucu : 5523 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1.  Alıntı Originally Posted by macitefendi Yazıyı Oku
    Kesinlik konusunda haklısınız...bir gün önceki linkte İş C nin kesin satış a gececeğini varsaydığı halde bugün öyle yada böyle prim yaptı..ve ben de almadım satış yiyecek diye ..ama ekranda 5.83 görüyorum ... ve yine topik konusunda da haklısınız..cefaks da olmasa bomboş ...

maalesef arkadaşlar olumsuz günlerde olumsuz... olumlu günlerde de olumlu etkileniyorlar. sadece grafiğe bakarak düşüşün devam edeceğini sanmak borsada yapılabılecek en büyük hatadır.

2. Hayır size katılmıyorum.O linkte yapılan analizler külliyen hatalı.Çünkü kullanılan kombine gösterge yani al sat kararı verilen gösterge geçerlilikten son derece uzak.Ben bekledim ki hisse net yönetimi müdahale etsin.Sonrasında baktım ki bişey diyen yok mecbur kaldım o kelimeleri etmeye.

Her eline bıçak alan kasap olamayacağı gibi her önüne grafik açan 3 tane sağdan soldan yazı okuyan da teknik analist olamaz.Bu sanal ortamın en büyük problemi bu.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. 5.09 gidici gibi ne diyorsunuz

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 6.09 diyelim

SM-J730GM cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

BDDK :

When you embrace yourself for who you are, you will get out of the darkness

>>>FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. İş bankası kredi verirken çok titiz ve sağlamcı diye biliyorum buna rağmen kötü haberlerden daha kötü etkileniyor?! neden acaba?

iyi habere de tam tersi daha az tepki veriyor tuhaf?!!!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

7.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    İş bankası kredi verirken çok titiz ve sağlamcı diye biliyorum buna rağmen kötü haberlerden daha kötü etkileniyor?! neden acaba?

iyi habere de tam tersi daha az tepki veriyor tuhaf?!!!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

öyle biliyorduk ve güveniyorduk maalesef özel bankalar içinde en çok düşen ve yükselişe en az tepki vererek en zayıf halka konumuna düşen bankada iş bankası oldu.siyasi rant aracı olan bankalardan dahada kötü performans gösteren bankada iş bankası oldu.yöneticilere yazıklar olsun bu berbat performans ve itibarsız fiyatlama ile çok berbat yönetildiği ispatlanmış oldu. adamlar haklıymış hazineye devredelim derken bizlerin bilmediği bir soygun sebekesi iş bankasının içini boşaltmışlar sanki.....birde iktidar olsalardı o zaman sıfır düzeye getirirlerdi demek ki.lanet olsun bu hisseye lanet olsun ..CUMHURİYETİN KURUCUSU BANİSİ ATATÜRKÜN kemiklerini sızlattılar yazıklar olsun..
    46 milyarlık batık kredide en çok payı olan İŞBANKASI OLMASA BU DERECE diğer bankalardan iki kat hızla düşmezdi sanırım!

8. İşbankasının kötü yönetildiği fikrine asla katılmıyorum. Geçen sene hisse düşüşe geçtiğinde 4 lü rakamlara set çekip dünyanın alışını yaptı yönetim. Isc nin yükselişe az tepki vermesi düşüşe de az tepki vermesi demek. Hisse ağır büyük hisse. Karı az olabilir ama zararı da az olur. Beğenmeyen gitsin batık devlet bankası alsın.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 674/691 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •