Sayfa 675/690 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685 ... SonSon
Arama sonucu : 5517 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1.  Alıntı Originally Posted by pamuk Yazıyı Oku
    İşbankasının kötü yönetildiği fikrine asla katılmıyorum. Geçen sene hisse düşüşe geçtiğinde 4 lü rakamlara set çekip dünyanın alışını yaptı yönetim. Isc nin yükselişe az tepki vermesi düşüşe de az tepki vermesi demek. Hisse ağır büyük hisse. Karı az olabilir ama zararı da az olur. Beğenmeyen gitsin batık devlet bankası alsın.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

sayın arkadaşım bu banka iyi yönetilse eğer şuanda borsada akbank ve garanti bankası ile yarışması gerekirdi.iştirakleri ve bağlı ortaklıkları göz kamaştırıyor.TSKB.ŞİSE CAM ANADOLU CAM .SODA SANAYİ .,...... böylesine kıymetli bir holding yapılanması varken 52,5 milyar öz sermayeli bir bankanın üstelik büyük önderin kurduğu bir banka olarak 6 tl fiyatlarda olması utanç vesilesidir. az kar etmesi yüz kızartıcıdır bu durum çok kötü yönetildiğinin bir kanıtı değil midir? işbankası şu anda garanti bankasından da daha ileride kar etmesi gerekiyor.bu gün fiyatlara bir bakın en rezil fiyatlama maalesef İŞBANKASI OLMUŞTUR.

2. Bu konuyu yatırımcı ilişkilerine soralım...
    iş bankası kurumsal olmalı kötü yönetim olduğuna inanmak istemiyorum bir şey var bilmediğimiz ama ne?!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

3.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Bu konuyu yatırımcı ilişkilerine soralım...
    iş bankası kurumsal olmalı kötü yönetim olduğuna inanmak istemiyorum bir şey var bilmediğimiz ama ne?!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

İŞBANKASINA BAĞLI şirketler garantibankasının elinde olsa şimdi garanti bankası en az 3 kat fiyatta olurdu. bu şirkette çok az yaklaşık 16 bin lot hissem var maliyetim aşağılarda ama bir TÜRK olarak bankanın böylesine itibarsız fiyatlama içinde olmasını kabullenemiyorum.çünkü bu banka ATATÜRKÜN kurduğu bir banka.doğrusu kanıma dokunuyor.tabiiki yönetim suçludur. hemde tek suçlu.ister kabul edin ister kabul etmeyin maalesef gerçek budur. İŞ BANKASI TÜRKİYENİN EN BÜYÜK ÖZEL BANKASIDIR. garantiden daha büyüktür ama utanç verici bir fiyatlama ile borsada işlem görüyor.

4. Garanti bankası çok vahşi ve agresif bir bankadır. Müşteriyi yolunacak kaz gibi görür. Müşteriye saygısı yoktur.

5.  Alıntı Originally Posted by pamuk Yazıyı Oku
    İşbankasının kötü yönetildiği fikrine asla katılmıyorum. Geçen sene hisse düşüşe geçtiğinde 4 lü rakamlara set çekip dünyanın alışını yaptı yönetim. Isc nin yükselişe az tepki vermesi düşüşe de az tepki vermesi demek. Hisse ağır büyük hisse. Karı az olabilir ama zararı da az olur. Beğenmeyen gitsin batık devlet bankası alsın.

Bu yazdıklarınız kesinlikle piyasa gerçeklerinden uzak diğer düşünceleriniz ile yaptığınız bir yorumdur.Siz bu ülkede ayakta uyuma konusunda ısrar edenlerdensiniz.Ha örnek istiyorsanız İşfin operasyonuna bir bakın.Ne kadar iyi mi yönetiliyor şirket varlıkları nasıl peş keş mi çekiliyor görün.Ya da hadi herşeyi anladık arkasında İş bankası gibi bir grubun olduğu GYO şirketi ne amaçla o pd/dd oranından işlem görür.Saygılar hürmetler ederim.

Ben işime gelir gider 5,40 dan HALKB alırım işime gelir 5,40 dan ISCTR alırım.Diğer düşünceleriniz benim için tamamen hikayedir.

Bir de açık net olan bişey var.Kim ne derse desin alınan tüm kararlar bu ülkede gir bankalara çek fiyatları yukarı sonra diğer sanayii hisseleri % 10-20 prim bile yapamadan vur voleyi çık paranı devri bitti.Ya diyorlar işinizi yaparsınız reel sektöre katkı sağlar oradan kazandığınız ile idare edersiniz ya da size diğer yollardan o paraları artık kazandırtmayız.Resim bu.İşinize gelse de gelmesede...
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 19-09-2019 saat: 13:32.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu yazdıklarınız kesinlikle piyasa gerçeklerinden uzak diğer düşünceleriniz ile yaptığınız bir yorumdur.Siz bu ülkede ayakta uyuma konusunda ısrar edenlerdensiniz.Ha örnek istiyorsanız İşfin operasyonuna bir bakın.Ne kadar iyi mi yönetiliyor şirket varlıkları nasıl peş keş mi çekiliyor görün.Ya da hadi herşeyi anladık arkasında İş bankası gibi bir grubun olduğu GYO şirketi ne amaçla o pd/dd oranından işlem görür.Saygılar hürmetler ederim.

Ben işime gelir gider 5,40 dan HALKB alırım işime gelir 5,40 dan ISCTR alırım.Diğer düşünceleriniz benim için tamamen hikayedir.

Bir de açık net olan bişey var.Kim ne derse desin alınan tüm kararlar bu ülkede gir bankalara çek fiyatları yukarı sonra diğer sanayii hisseleri % 10-20 prim bile yapamadan vur voleyi çık paranı devri bitti.Ya diyorlar işinizi yaparsınız reel sektöre katkı sağlar oradan kazandığınız ile idare edersiniz ya da size diğer yollardan o paraları artık kazandırtmayız.Resim bu.İşinize gelse de gelmesede...
    sonra verilen krediler bir gecede silinir(örnek vermeye gerek yok zataen ortada) sonra NPL ratio %6,3 , syr oranları patlar , bankacılık krizi ortaya çıkarsa 2001 i ararız... iyi yönetilmiyoruz lütfen bunu artık görelim

ytd

7. yalnız hissedeki satışlar çok baskın , şu 46 milyarlık NPL'e atma hikayesinden en çok etkilenen banka sanırım , detaylara açıklanmadığı için bilemiyoruz ama yabancı herşeyi bildiği için biz sonuçları görünce anlayacağız malesef ,,,, 5,90 kritik ,,, altında kapanış yapmamak lazım yoksa daha sıkıntılı olur hisse

ytd

8. 19 Eylül Perşembe 17:53 AKBANK VE İŞ BANKASI LEVENT YAPILANDIRMA VE TTKOM HİSSELERİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

19 Eylül Perşembe 17:50 LEVENT YAPILANDIRMA VEYA SAHİPLİĞİNDEKİ %55 TTKOM PAYI SATIŞINDA MORGAN YETKİLENDİRİLDİ

Sayfa 675/690 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •