Sayfa 99/684 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 5468 madde; 785 - 792 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1. işbank iştirakler çakılmaya devam..ne tesadüf....
    işfinans**kapsamlı incelenmeli nasıl el değiştirdi..
    işfinanstaki başarılı operasyoncu md. işgyo da başarılı **işlere el attı..çakılmaya devam..sırada işgyo mu var...
    tskb hisseleri ne tesadüf çalışanlarımızdan ersin kkendini tskb yada y.başkanı atadı ne tesadüf hisse çakılmaya başladı..şanssız..bahtsız....ne tesadüf...
    çok önemli acil izlenmeli araştırılmalı iştirak hisseler neden çakılıyor**el değiştiriyr..acilllll..k.yatıırmcı nasıl kumpasa kimler tarafından getiriliyor..kim bu organizeler..**çok öenmli izle incele araştır..
    ersinin başarıları...

2.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    işbank iştirakler çakılmaya devam..ne tesadüf....
    işfinans**kapsamlı incelenmeli nasıl el değiştirdi..
    işfinanstaki başarılı operasyoncu md. işgyo da başarılı **işlere el attı..çakılmaya devam..sırada işgyo mu var...
    tskb hisseleri ne tesadüf çalışanlarımızdan ersin kkendini tskb yada y.başkanı atadı ne tesadüf hisse çakılmaya başladı..şanssız..bahtsız....ne tesadüf...
    çok önemli acil izlenmeli araştırılmalı iştirak hisseler neden çakılıyor**el değiştiriyr..acilllll..k.yatıırmcı nasıl kumpasa kimler tarafından getiriliyor..kim bu organizeler..**çok öenmli izle incele araştır..
    ersinin başarıları...

Uzun zamandır biri bir mesaj atmış diye heyacanla girip yazdıklarına denk geliyorum, bakıyorum yine sen. Arkadaş sen bir sayfa yazıp yazıp asteriskli falan ne saçmalıyorsun böyle. Bi b..k bildiğin varsa söyle bozuk plak gibi aynı şeyleri yazıp yazıp durma. Deli misin arkadaş sen?

3.  Alıntı Originally Posted by Johnny Yazıyı Oku
    Uzun zamandır biri bir mesaj atmış diye heyacanla girip yazdıklarına denk geliyorum, bakıyorum yine sen. Arkadaş sen bir sayfa yazıp yazıp asteriskli falan ne saçmalıyorsun böyle. Bi b..k bildiğin varsa söyle bozuk plak gibi aynı şeyleri yazıp yazıp durma. Deli misin arkadaş sen?
    Hissenetin delisi bu arkadaş..
    özel ilgi alanı bu yazıyor yazsın....
    ilişme...

Hissenette çok fazla troll var bunlara cevap verip asla beslemeyin yoksayın en güzeli bloklayın gitsin.. tapatolk da üye ismine tıkla sağ üst köşedeki ... tıkla ignore tıkla...

bye bye troll

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4. Hay bahtımı seveyim
    Yasal Uyarı....!!!
    yazdıklarımın hepsi kendi hayal ürünüm olup asla ve asla yatırım tavsiyesi ve veya danışmanlığı kapsamında değildir.

Oha be.. 5,63 olmuş. Bu ne biçim. iş yahu

ulan nerden bulaştık şuna be..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

7. Standart seçim sonrası CHP ile ilişkilendirip marj yaratıp rant devşirme faaliyetleri, başka da bir şey değil. Biraz daha geri gelirse burada yazılanlara benzer komplo teorileri ile süslemeler de başlar. Yani özünde olan biten bir şey yok, hisse alım için cazip. Negatif ayrışma için bir gerekçe göremiyorum.

Sayfa 99/684 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •