Sayfa 152/158 İlkİlk ... 52102142150151152153154 ... SonSon
Arama sonucu : 1260 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Heavy Metal & Rock Müzik Tutkunları

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797
    “Kalbimizde Tanrı'nın ışığı vardır, onun adı da vicdandır." Lev Nikolayeviç Tolstoy

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797
    “Kalbimizde Tanrı'nın ışığı vardır, onun adı da vicdandır." Lev Nikolayeviç Tolstoy

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797

5. Benim metal müzikle tanışmam da 1990'lara denk geliyor, o zaman internet falan yoktu, tek ulaşılabilir şey tv programları ve kasetlerdi, hayatında metal müzik dinlememiş birisinin, tesadüfen eline geçen kasatteki melodileri çok beğenip bu acaba Metallica mı demesi, bunu etrafında çözecek kimsenin olmayışı, 1-2 sene sonra dersanede tanışılan arkadaşın da Metallica hayranı olmasıyla ortaya çıkan gerçekler, akla uygun değil ama benim tanışma hikayem de budur. Belki bu aşinalık zamanında bilinçaltında kazınan haberler, trt2'de yayınlanan klipler vesilesiyle olmuş olabilir ama biraz ilginç bir şeydi açıkçası. Metallica'nın en sevdiğim albümleri kill am all, ride the lightning, master of puppets ve and justice for all, sonrasında pek çok grup dinledim diyemem, dinlediklerim de melodik olarak bana aynı hazzı vermedi, dönem dönem biraz megadeth ve corrosion of conformity dinledim diyebilirim.

Yalnız üniversitede dinlediğim bir kaset vardı melodik olarak çok hoşuma gitmişti ama o grubun adını hala bulabilmiş değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Benim metal müzikle tanışmam da 1990'lara denk geliyor, o zaman internet falan yoktu, tek ulaşılabilir şey tv programları ve kasetlerdi, hayatında metal müzik dinlememiş birisinin, tesadüfen eline geçen kasatteki melodileri çok beğenip bu acaba Metallica mı demesi, bunu etrafında çözecek kimsenin olmayışı, 1-2 sene sonra dersanede tanışılan arkadaşın da Metallica hayranı olmasıyla ortaya çıkan gerçekler, akla uygun değil ama benim tanışma hikayem de budur. Belki bu aşinalık zamanında bilinçaltında kazınan haberler, trt2'de yayınlanan klipler vesilesiyle olmuş olabilir ama biraz ilginç bir şeydi açıkçası. Metallica'nın en sevdiğim albümleri kill am all, ride the lightning, master of puppets ve and justice for all, sonrasında pek çok grup dinledim diyemem, dinlediklerim de melodik olarak bana aynı hazzı vermedi, dönem dönem biraz megadeth ve corrosion of conformity dinledim diyebilirim.

Yalnız üniversitede dinlediğim bir kaset vardı melodik olarak çok hoşuma gitmişti ama o grubun adını hala bulabilmiş değilim
    ziyaretinizden dolayı çok mutlu oldum, metallica dan sizin için gelsin öyleyse, 2016 albümlerinden sıkı bir parça, hala ilk günki gibi çalıyorlar ve dünyanın 9.harikası olmaya adaylar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797

Sayfa 152/158 İlkİlk ... 52102142150151152153154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •