Sayfa 120/168 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon
Arama sonucu : 1344 madde; 953 - 960 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. Kuruluşunda bir kurumiçi girişimcilik hikayesini bulunduran Aykargo, girişimci ruhu ve inovasyon DNA’sı ile kargo ve lojistik sektörüne yenilikçi çözüm ve hizmetler getirmek üzere 2017’de çalışmalarına başlamıştır.

Aykargo, Aygaz’ın yaygın bayi ağı ve Koç Topluluğu hizmet kalitesi anlayışı ile ‘Türkiye’nin En Büyük Dağıtım ve Teslimat Merkezi’ ni kurmayı hedeflemektedir. Diğer odak noktası, ülkemizde yükselen e-ticaret trendlerinin vazgeçilmez bir parçası olan ‘Son Nokta Teslimatı (Last Mile Delivery)’ kültürünü geliştirmektir.

İstanbul ve Kocaeli illerinde hizmet veren Aykargo, her geçen gün müşteri sayısını artırarak hizmetlerini tüm Türkiye’ye genişletme çalışmalarına hızla devam etmektedir.

https://www.aykargo.com.tr/hakkimizda

2.  Alıntı Originally Posted by biberk99 Yazıyı Oku
    Kuruluşunda bir kurumiçi girişimcilik hikayesini bulunduran Aykargo, girişimci ruhu ve inovasyon DNAâ��sı ile kargo ve lojistik sektörüne yenilikçi çözüm ve hizmetler getirmek üzere 2017â��de çalışmalarına başlamıştır.

Aykargo, Aygazâ��ın yaygın bayi ağı ve Koç Topluluğu hizmet kalitesi anlayışı ile â��Türkiyeâ��nin En Büyük Dağıtım ve Teslimat Merkeziâ�� ni kurmayı hedeflemektedir. Diğer odak noktası, ülkemizde yükselen e-ticaret trendlerinin vazgeçilmez bir parçası olan â��Son Nokta Teslimatı (Last Mile Delivery)â�� kültürünü geliştirmektir.

İstanbul ve Kocaeli illerinde hizmet veren Aykargo, her geçen gün müşteri sayısını artırarak hizmetlerini tüm Türkiyeâ��ye genişletme çalışmalarına hızla devam etmektedir.

https://www.aykargo.com.tr/hakkimizda
    Ay kargo nun ortakligi nedir bilginiz var mi?
    Yani kazandigi para Aygaz a mi geciyor?
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

3. Ay Kar Aygaz in yuzde 100 sahip oldugu bir sirketmis.
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

4. Ben bugün bunu Aygaz bayii ne sordum 2 yıl dir İstanbul'da varmış Ege bölgesi çalışmaları sürüyor dedi katilirmisin dedim bekliyorlarmis Aydın a seneye gelir dedi artı değer katar aygaza doğalgaz yüzünden işleri azalan esnaf dört gözle bekliyordur

5.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    Ben bugün bunu Aygaz bayii ne sordum 2 yıl dir İstanbul'da varmış Ege bölgesi çalışmaları sürüyor dedi katilirmisin dedim bekliyorlarmis Aydın a seneye gelir dedi artı değer katar aygaza doğalgaz yüzünden işleri azalan esnaf dört gözle bekliyordur
    Aygaz i Tüpraş'tan daha fazla begeniyorum ama zamaninda almamistim.
    Aygaz in dogalgaz isleri elektrik santralleri ve tasima isleri fln da var.Ama tuprastan gelen zarar sanirim kari torpuledi.Her neyse banglades hamlesi de iyi 1 milyar tl ye yaklasan bir yatirimi olcak orda.
    Kargo isi de iyi eger tum Turkiye ye yayarlarsa guzel olur....
    Temettu genegi de iyi son yillarda azalsa da begeniyorum da bir yerden dalmam lazim nasip...
    Ytd

6. Bu kargo işinde de çok rekabet var ama insanların çoğuda internetten sipariş ediyor.

7.  Alıntı Originally Posted by biberk99 Yazıyı Oku
    Bu kargo işinde de çok rekabet var ama insanların çoğuda internetten sipariş ediyor.
    Bence bu arti ama daha isin baslarindalar...kargodan herkes sikayetci kurumsal bir firma arti olur....
    E ticaret de cok yaygin hazir bayileri de var bence aygaz bayileri bu isi ustlenir cirolarini arttirirlar....
    Ama gec kalindi ben daha cok dogalgaz isinde gelcek parayi dusunuyorum.Asya pazarinda yer edinirlerse ki ortak aldilar o is icin oraya bu fevkalede arti olur diye tahmin ediyoeum
    Tupras ta isler duzelince de ordan gelen kâr da iyi olur ama beklentilerin ayni anda buyumesi zaman alabilir tabi....
    Ytd

8. kfs ve tüpraştaki payları sadece bu fiyatı eder nerdeyse...
    tabi kar gibi zararı da yansıyor iştiraklerin...
    oyak geçenlerde 29 tl gibi bir hedef fiyat vermişti...
    çok yakında olmasa da 2021 yılında işler düzelirse 6 aylık bilançoda bu fiyata gelebilir..

güney asyadaki yatırımlar bitip faaliyete geçer ve aykargo tüm ülkeye yayılırsa..
    işin rengi değişir...

temettü verimliliğine göre taşımayı düşünüyorum..

2020 yılında kar oluşmayabilir..2021 den itibaren küresel piyasaların düzelmesiyle ciro ve karlılık artışı logaritmik artacaktır

uzun vadeli kredilerini düşük faiz ile yapılandırmış olmaları çok iyi..

corona hikayesi bittiğinde petrol fiyatlarındaki artış ile tüpraştan gelen zararın tolere edileceği ve kendi stok zararının da stok karına dönüşeceğini düşünüyorum

tüm bunlar gerçekleşirse 2022 yılında temettü verimliliği en yüksek şirket olabilir..

herkese bol kazançlar
    ..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

Sayfa 120/168 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •