Sayfa 126/170 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon
Arama sonucu : 1355 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. Kimse yok, hisse net indikatörüm yukarı yönlü revize etti

2.  Alıntı Originally Posted by Dante Yazıyı Oku
    Kimse yok, hisse net indikatörüm yukarı yönlü revize etti
    Çok güzel... Aygaz, Tüp le beraber çok geri kaldı.

3. Güzel firma, güzel tabela..

Esen kalın

4. Eti-budu olmayan sığ tabelalarda yapılan en büyük yanlış hacimle orantısız iştiraktir. Bu sebeple, miktarı abartmamakta fayda var.
    Güzel firma diyerek bitirelim.

Esen kalın.

5. Yatirimci iliskileri ile gorustum sagolsunlar geri donus yaotilar.yenilenen enerji alaninda Aygaz in herhangi bir yatirim plani var mi diye sordum henuz bir plan yok dedi...
    Aygaz in yenilenen enerji santrallerinde entek sanirim o sirker uzerinden bu alana da girmesi gerekir diye tesvigim var kendime.Yani bu alanda da olmali Aygaz..dogalgaz ve hidroelektrik santrallerinin yanina ruzgar ve gunes isine de entek in girmwsi Aygaz in dolayli olarak girmesi yarar saglayacaktir.
    Bilgisi olan varsa paylasabilir.
    Yatirim ve yonlendirme tavsiyesi icermez

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

6. Bangladeş anlaşmasını da sorsaydınız, güya en geç Aralık ayında imzalanacaktı bekliyoruz bakalım.

7.  Alıntı Originally Posted by Hareket Yazıyı Oku
    Bangladeş anlaşmasını da sorsaydınız, güya en geç Aralık ayında imzalanacaktı bekliyoruz bakalım.
    Sorma ya hic beklemiyordum oglen aradi gerci de uykumdan uyandim aklima gelmedi;)
    Yenilenen enerji isine ayar oluyorum ama o alana da girmesi lazim santral isleri iyi para getiriyor.
    Bir de kargoyu yayginlastirmamalarina da net cevap vermedi ki haliyle ne diyecek?
    Ceo ya sormak lazim niye bekliyonuz abicim kargoyu buyut santral islerini buyut tup satmakla olmaz ki bu isler...tüp isi cok degil bilancoda ama buralara girdiysen beklemicen....
    Bayiler var kamyonlarin var yoksa araba sirketleri orda yaparsin anlasmalarini tasima isi cok onemli artik yakin yerden tasima isi bitti her yerdeki mal her yere gidiyor....
    Banglades i de sorayim bir ara ya da bilen varsa cevaplasin.
    Gecenlerde asya pazarinin baya dogalgaz tesvikleriyle costugunu okumustum ileride bir yuzde 10 luk toplam artis bekliyorlar o bolgelerde...5 yil icindeydi sanirim yanlis hatirlamiyorsam...
    Ytd elbette yazdiklarim...

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

8. ADK paylaşabilecek var mı bu hisse için

Sayfa 126/170 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •