Sayfa 127/168 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon
Arama sonucu : 1344 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. Teknik grafik paylaşabilecek biri var mı acaba ?

2. Yatırımcı ilişkilerinde kesin bir sıkıntı var ya da kasten yapıyorlar. Anlaşmayı bile gazeteden öğreniyoruz.

3. Aygazın en geç yarın Bangladeş yatırımı ile ilgili bir açıklama yapması gerekiyor. Daha önce Kap a verilen özel durum açıklamasında: puruzlerin giderilmesi için 31 Aralık 2020 tarihine kadar yeni sözleşme- sure verilmişti.

4. Aciklama gelmedi sanirim banglades ile ilgili...
    Bilgisi olan var mi?
    Ytd

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

5. 5 Mart 2019 tarihli özel durum açıklamamızda; Bangladeş'te kurulu United Group ile Bangladeş pazarına yönelik olarak LPG temini, dolumu ve dağıtımı konularında faaliyette bulunmak üzere, eşit yönetim esaslarına dayalı bir ortaklık oluşturulması ("Ortak Girişim Şirketi") ve gerekli yatırımların yapılması amacıyla, United Enterprises & Co. Ltd. ile Şirketimiz arasında LPG faaliyetleri için ön lisansa sahip olan ancak o tarihte henüz faaliyete başlamayan bağlı ortaklığı United LPG Ltd. hisselerinin %50'sinin satın alınmasına ilişkin bir Hisse Devir Sözleşmesi (‘Sözleşme') imzalandığı kamuya duyurulmuştu.

31.03.2020 tarihli özel durum açıklamamızda ise Ortak Girişim Şirketi'nin faaliyetleri için gerekli izinlerin alınması dâhil belirlenen ön koşulların en geç 31 Mart 2020 tarihine kadar gerçekleşmesini öngören Sözleşme'deki bazı ön koşulların tamamlanamamış olması sebebi ile, taraflar arasında Kapanış'ın en geç 31 Aralık 2020 tarihinde gerçekleşebilmesine imkan veren bir Sözleşme değişikliği imzalandığı kamuya duyurulmuştu.

Gelinen aşamada, Sözleşme'deki bazı ön koşulların henüz tamamlanamamış olması sebebi ile, taraflar arasında Kapanış'ın 28 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşebilmesine imkân veren yeni bir Sözleşme değişikliği imzalanmıştır.

6. Cok istekliler ama neden gecikiyor ki acaba?
    Ytd

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

7.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Elindeki faliyet alanı olmayan grubun finasal şirket hisselerini ana ortağa satıp, karşılığında diğer azınlık olarak iştirak ettiği ekektrik/enerji
    şirket hisselerinin grubun diğer ana ortaklarından alıp, hakim ortak düzeyine gelirse daha sadw ve sefaf bir yapıya ulaşır
    Aynen ne isin var senin finans isinse enerji sirketi olarak?vardir bir dusundukleri zamaninda ama aygaz in ben santral ve yenilenen enerji hamlelerini yapmasini bekliyorum.
    İsletme maliyetleri gunes ve ruzgarda cok yuksek degil.
    Dogalgaza dayali enerji santrallerinin sayisinijn arttirilmasi ve diger alanlarda hamle bekliyorum hala...
    Ytd

8. 200 bin lot hacimle sıkışma yaşıyor.
    Kırılım zamanı.

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 127/168 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •