Sayfa 129/168 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon
Arama sonucu : 1344 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. Yarıda tavan mi acaba?

2. Tavanda 1.6 milyon alıcı ile kapattı. Bir tavan daha yapması lazım. Sırada Bangladeş anlaşması, bilanço beklentisi ve temettü var.

3. Kimse yok mu ya çok garip....

4. Tavan 2 milyona çıkmış. Seri bitmeden Bangladeş haberi de gelse tadından yenmez.

5. Yanı nereye kadar bu tavan tavan....

6. Bende şu aygazı niye büyükler görmüyor diye hayret ederdim...

7.  Alıntı Originally Posted by Hareket Yazıyı Oku
    Tavan 2 milyona çıkmış. Seri bitmeden Bangladeş haberi de gelse tadından yenmez.
    Şubat sonuna ertendi diye hatırlıyorum.
    Son düzenleme : Dante; 19-01-2021 saat: 23:29. Sebep: Aşağıda detaylı bilgi paylaşımı

8.  Alıntı Originally Posted by biberk99 Yazıyı Oku
    5 Mart 2019 tarihli özel durum açıklamamızda; Bangladeş'te kurulu United Group ile Bangladeş pazarına yönelik olarak LPG temini, dolumu ve dağıtımı konularında faaliyette bulunmak üzere, eşit yönetim esaslarına dayalı bir ortaklık oluşturulması ("Ortak Girişim Şirketi") ve gerekli yatırımların yapılması amacıyla, United Enterprises & Co. Ltd. ile Şirketimiz arasında LPG faaliyetleri için ön lisansa sahip olan ancak o tarihte henüz faaliyete başlamayan bağlı ortaklığı United LPG Ltd. hisselerinin %50'sinin satın alınmasına ilişkin bir Hisse Devir Sözleşmesi (‘Sözleşme') imzalandığı kamuya duyurulmuştu.

31.03.2020 tarihli özel durum açıklamamızda ise Ortak Girişim Şirketi'nin faaliyetleri için gerekli izinlerin alınması dâhil belirlenen ön koşulların en geç 31 Mart 2020 tarihine kadar gerçekleşmesini öngören Sözleşme'deki bazı ön koşulların tamamlanamamış olması sebebi ile, taraflar arasında Kapanış'ın en geç 31 Aralık 2020 tarihinde gerçekleşebilmesine imkan veren bir Sözleşme değişikliği imzalandığı kamuya duyurulmuştu.

Gelinen aşamada, Sözleşme'deki bazı ön koşulların henüz tamamlanamamış olması sebebi ile, taraflar arasında Kapanış'ın 28 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşebilmesine imkân veren yeni bir Sözleşme değişikliği imzalanmıştır.
    Bu tavan serileri sonrası biraz aşağı gelir ve dinlenmek isterse kendim için biraz daha fırsat olabilir tabi bu haftyı nasıl kapatacak bakmak gerek. Sonra tekrardan bu sözleşme haberri gelirse neler olur düşünemiyorum

Sayfa 129/168 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •