Sayfa 154/170 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon
Arama sonucu : 1355 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Kargo işini şirketin açıklamalarından mı öğrenecez yoksa sizden mi?

https://www.aygaz.com.tr/uploads/yat...u-03112022.pdf

Bir de gelmiş burda milleti yanıltmaya çalışıyorsunuz. Art niyetli olduğunuz belli.
    Sen yarın ara şirketi neden e ticaret şirketlerinde sendeo sekmesi yok diye sor bakalım.Olmayacak anlamında değil ilerde olur tabi ki ama bir sor bakalım.Bu neden böyle diye.Yapamazlar mı yaparlar?Neden geç kaldınız de?
    Birçok ilçede neden şube sayınız yetersiz de?
    Sorsana bunları!
    Elbette açıkladıkları rakamlar sunumlar doğru büyüyorlar.
    Sana tüp arabasında kargo tasıyorlar mı dedik?
    Öyle zannediyor falan diyorsun?
    Neden sendeo şubesini ayrıca görmüyoruz de?
    Sorgula hızlı büyümelerini söyle.
    Burda fikir ifade ediyoruz geliyorsun saldırıyorsun art niyetli vs diyorsun.
    Elindeki üç beş lotu sat da ben alayım mı kafasındayım?Ne art niyetim olcak banane.
    Zamanında almışım satmışım.2010 dan beri tüpraş tasıyorum enerji alanında 2011 de de aygaz almıştım sonra sattım bir daha da almadım.
    Bakıyorum enerji alanına.Farklı iş kollarının olması bu şirkette bence hoş değil.Sence iyidir etvallah şirket de iyi diye düşnüyor demek ki devam ettiriyor.Sarmasaydı entek i o zaman tüpraş a?Neden sattı?Demek ki operasyonel yük oluşturuyor verimlilik artışı yapmaya calışıyorlar yatırımları daha verimli yapcaklar tüpraş çatısındayken…
    Bazı şeyleri düşünürken hiç yoktan millete sallamayın herkes kötü değil bu hayatta.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

2.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Niye art niyetli olayım bilader.
    Fikir belirttim istediğini yap.
    Ne biçim insanlarsınız ya?
    Ben aygaz hissedarı değilken bile bölge sorumlularına telefon etmiş kargo işinseki gördüğüm aksaklıkları ifade etmiş adamım.Hisse al otur yapmıyorum.İşletmemizde kargo işlerini sendeo kullanacaktık çünkü.
    Koç şirketleri bu ülkenin girişimleri bunların başarılı olmaları memlketin faydasına.
    Ne kadar art niyetli adamlarsınız ya.
    Allah çarsınıza pazar versin….
    Herkesi kötü niyetli algılamayı bırakın köy kahvesindeki dayılar gibi laf yetiştiriyorsunuz.

Kargo işi konusunda yanlış yönlendiren ben değilim. Kimin yanlış yönlendirdiği yukarıda verdiğim bağlantıda kargo işiyle ilgili şirketin verdiği rakamlarda açıkça görülüyor. Sallamasyon yazmazsanız kimse size laf yetiştirmez merak etmeyin.

3.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Sen yarın ara şirketi neden e ticaret şirketlerinde sendeo sekmesi yok diye sor bakalım.Olmayacak anlamında değil ilerde olur tabi ki ama bir sor bakalım.Bu neden böyle diye.Yapamazlar mı yaparlar?Neden geç kaldınız de?
    Birçok ilçede neden şube sayınız yetersiz de?
    Sorsana bunları!
    Elbette açıkladıkları rakamlar sunumlar doğru büyüyorlar.
    Sana tüp arabasında kargo tasıyorlar mı dedik?
    Öyle zannediyor falan diyorsun?
    Neden sendeo şubesini ayrıca görmüyoruz de?
    Sorgula hızlı büyümelerini söyle.
    Burda fikir ifade ediyoruz geliyorsun saldırıyorsun art niyetli vs diyorsun.
    Elindeki üç beş lotu sat da ben alayım mı kafasındayım?Ne art niyetim olcak banane.
    Zamanında almışım satmışım.2010 dan beri tüpraş tasıyorum enerji alanında 2011 de de aygaz almıştım sonra sattım bir daha da almadım.
    Bakıyorum enerji alanına.Farklı iş kollarının olması bu şirkette bence hoş değil.Sence iyidir etvallah şirket de iyi diye düşnüyor demek ki devam ettiriyor.Sarmasaydı entek i o zaman tüpraş a?Neden sattı?Demek ki operasyonel yük oluşturuyor verimlilik artışı yapmaya calışıyorlar yatırımları daha verimli yapcaklar tüpraş çatısındayken…
    Bazı şeyleri düşünürken hiç yoktan millete sallamayın herkes kötü değil bu hayatta.

Kargo işi geçen sene başladı ileride hepsi olacak siz merak etmeyin. Fikir beyan etmek ayrı şey. Gerçeğe aykırı beyanda bulunmak ayrı şey. Faaliyetleri beğenmiyorsanız satar gidersiniz bu kadar basit.

4.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Kargo işi geçen sene başladı ileride hepsi olacak siz merak etmeyin. Fikir beyan etmek ayrı şey. Gerçeğe aykırı beyanda bulunmak ayrı şey. Faaliyetleri beğenmiyorsanız satar gidersiniz bu kadar basit.
    Ne dedim yanlış olarak kargo için?
    Sıkıntılı mısın sen?

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

5.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Sen de begenmiyorsan okuma yorumumu.
    Yalan yanlış bilgi yok yazdıklarımda.

6.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Ne dedim yanlış olarak kargo için?
    Sıkıntılı mısın sen?

Paylaştığım sunuma bakıp sonra kendi yazdıklarını okursan anlarsın diye tahmin ediyorum.

7. Elektronik ticaretin büyümesiyle paralel kargo şirketlerinin büyümesi ve trendin yukarı olması tartışılmaz kesin bir bilgidir. Kargo ile istediğim bir parça eskiden max 2 günde gelirdi bu yıllarda 3-4 güne çıkıyor bazen teslimi. Sendeo aracı akşam 18::00-19:00 mahalle arasında mall tesliminde görüyorum , üstelik 1990 da askerlik yaptığım Hakkari-Çukurca da bile teslim noktasını sendeo webde görürsünüz, bu da benim için umut verici. Böyle büyük organize gerektiren bir kuruluşun faliyetinde illaki ilk aylarda-yıllarda sıkıntılar olacaktır umutsuzluğa kapılmamak lazım. 81 ilde dile kolay 1500 den fazla çalışan ile kısa sure içinde faliyete geçeceksin, çok aksaklıklar çıkar. Bu yıl Sendeo nun şansızlığı yakıt fiyatlarının artması kar marjının düşmesine neden oldu. Sabırla takip edeceğiz hem Sendeo yu ve hamde United Aygazı. Selamlar hepinize..

8.  Alıntı Originally Posted by ahmetCetin Yazıyı Oku
    Elektronik ticaretin büyümesiyle paralel kargo şirketlerinin büyümesi ve trendin yukarı olması tartışılmaz kesin bir bilgidir. Kargo ile istediğim bir parça eskiden max 2 günde gelirdi bu yıllarda 3-4 güne çıkıyor bazen teslimi. Sendeo aracı akşam 18::00-19:00 mahalle arasında mall tesliminde görüyorum , üstelik 1990 da askerlik yaptığım Hakkari-Çukurca da bile teslim noktasını sendeo webde görürsünüz, bu da benim için umut verici. Böyle büyük organize gerektiren bir kuruluşun faliyetinde illaki ilk aylarda-yıllarda sıkıntılar olacaktır umutsuzluğa kapılmamak lazım. 81 ilde dile kolay 1500 den fazla çalışan ile kısa sure içinde faliyete geçeceksin, çok aksaklıklar çıkar. Bu yıl Sendeo nun şansızlığı yakıt fiyatlarının artması kar marjının düşmesine neden oldu. Sabırla takip edeceğiz hem Sendeo yu ve hamde United Aygazı. Selamlar hepinize..
    Ben de çalıştığım yerde eskiden başka şirketleri görürken son zamanlarda tamamıyla Sendeo görür oldum. Günde en az 3-4 defa görüyorum. Büyük bir hızla yayılıyorlar. Çok kısa zamanda Türkiye'nin tamamını kapsadılar.

Yakında e-ticaret tarafını da domine edeceklerini düşünüyorum. E-ticaret tarafındaki büyüme zaten bütün kargo şirketleri için başlı başına bir hikâye.

Koç grubu şirketleri ve bağlılarıyla çalışacak olmaları da diğer kargo şirketlerine göre avantajlı kılıyor.

Sayfa 154/170 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •