Sayfa 167/168 İlkİlk ... 67117157165166167168 SonSon
Arama sonucu : 1344 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. Son tablolarda Bangladeş'de kâr yazdılar. Potansiyeli gördüler, sürekli yatırım yapıp kapasiteyi büyütüyorlar. İyi bir büyüme hikâyesi orası. Küresel bir oyuncu olma hedefleri var.

Sırada Sendeo var. Aygaz'ın gerçek kârını bir güzel örtüyor şimdilik. Orda da bir iki çeyrek sonra kâr görebileceğimizi düşünüyorum. O zaman geldiğinde farklı bir boyuta geçecek Aygaz.

Tüpraş'dan gelen paranın yarısı gitmiş oldu böylece. Kalan yarısını ne yapacaklar bakalım.

2. "Chittagongta da toplam 6.000 ton kapasiteli 2 küreye ilave olarak toplam 10.000 ton kapasiteli 4 yeni kürenin kurulum süreci devam etmektedir. Dhaka tesisi için çalışmalar ve izin süreçleri devam etmektedir." Kasım23 Presentation.
    Dhaka için izinmi alındı acaba?
    Son düzenleme : ahmetCetin; 01-12-2023 saat: 22:23.

3. beklentiler şelale....
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

4. yetmez ama bir nebze de olsa yüzümüz güldü...

5. TaT konserve satıldı. Aygaza azucuk olsada nakit girişi olacak.

6. Türk Metal, grev kararını Aygaz'a bildirdi

https://www.unicafintech.com/news/tu...00&quote=aygaz

7. Arkadaşlar merhaba, şirketin geleceğini nasıl görüyorsunuz? LPG tüketimi sadece ülkemizde değil küresel olarak düşüyor. İştirak olarak yapı kredi ve tüpraştan gelirleri var, fakat yine de bir değişim gerekmez mi? Tüpraşta mesela bir stratejik dönüşüm başladı ve bunun benzerinin aygazda olma ihtimali nedir?

8.  Alıntı Originally Posted by balplus Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba, şirketin geleceğini nasıl görüyorsunuz? LPG tüketimi sadece ülkemizde değil küresel olarak düşüyor. İştirak olarak yapı kredi ve tüpraştan gelirleri var, fakat yine de bir değişim gerekmez mi? Tüpraşta mesela bir stratejik dönüşüm başladı ve bunun benzerinin aygazda olma ihtimali nedir?
    Ben çok iyi görüyorum ama sabırlı olana yarayacak.

Sayfa 167/168 İlkİlk ... 67117157165166167168 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •