Sayfa 3/168 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1338 madde; 17 - 24 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. Hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. İş Yat

Kapanış (TL) : 13.67 - Hedef Fiyat (TL) : 14 - Piyasa Deg.(TL) :
    4101 - 3A Ort. İşl.Hac.(mn$) : 0.84 ^
    AYGAZ TI Equity- Öneri :AL Get.Pot.%: 2.41 Analist:
    [email protected]

Aygaz kar payı dağıtımı

Aygaz Yönetim Kurulu 2016 yılı net karından hisse basına 1,5 TL
    brüt kar payı dağıtma kararı aldı. Kar payı dağıtım teklifi Mart
    ayında gerçekleştirilecek Genel Kurul’da onaylanacak. Teklif edilen
    rakam %10,9 temettü verimine karşılık gelmektedir. Onaylandığı
    takdirde kar payı dağıtımına 7 Nisan 2017’ de başlanacak.
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

3. 1) Aygaz A.Ş. Olağan Genel Kurulu'nun, gündemi müzakere etmek üzere, 29 Mart 2017 Çarşamba günü, saat 15:00'de, İstanbul İli Şişli İlçesi, Büyükdere Caddesi, No: 145/1 Zincirlikuyu adresinde toplantıya davet edilmesine, davet merasiminin usulüne uygun olarak yapılmasına, Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi'nde, Şirket'in www.aygaz.com.tr internet adresinde, Merkezi Kayıt Kuruluşu'nun e-şirket ile Elektronik Genel Kurul Sistemi ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda ilan edilmesine ve bu münasebetle;

Kurumsal Yönetim İlkeleri Uyum Raporu, Finansal Tablolar, Bağımsız Denetleme Kuruluşu Güney Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'nin Bağımsız Denetim Raporunun, Yönetim Kurulu kar dağıtım teklifini içeren Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu'nun ve gündem maddeleri ile Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerine uyum için gerekli açıklamaları içeren Bilgilendirme Notları'nın en geç, ilan ve toplantı günleri hariç olmak üzere, Genel Kurul toplantı tarihinden en az üç hafta önce Şirket Merkezi'nde ve şubelerinde pay sahiplerinin incelemelerine hazır bulundurulmasına, Şirketin kurumsal internet sitesinde, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda, Elektronik Genel Kurul sisteminde yayınlanmasına karar verilmiştir.

2) Hazır Bulunanlar Listesi'nin Yönetim Kurulu Başkanı veya Yönetim Kurulu Başkanı'nın hazır bulunmadığı durumlarda, diğer Yönetim Kurulu üyelerinden biri tarafından imzalanmasına, toplantıya katılacak gerçek kişi/tüzel kişi pay sahiplerinin ve temsilcilerinin temsil belgeleri ile birlikte kimliklerinin Genel Kurul İç Yönergesinin 5. maddesine göre kontrollerini yapmak üzere Sn. Şebnem Yücel'in yetkilendirilmesine karar verildi.

3) Gündem maddeleri ile ilgili ekte yer alan Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı'nın Genel Kurul Toplantı tarihinden önce gelen ilan ve toplantı günleri hariç 21 gün süre ile şirket merkezinde ve www.aygaz.com.tr adresindeki kurumsal internet sitemizde, Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş.'nin Elektronik Genel Kurul Sistemi'nde ve Şebnem Yücel ve Ferda Erginoğlu'nun elektronik imzaları ile Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda ortakların incelemesine hazır bulundurulmasına karar verilmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

4. aygaz bu yıl 300 mil. sermaye ile 450 mil kar yazıp tamamını dağıtma kararı aldı, koç şirketlerine helal olsun.

5. sehven hatalı olmuş 415 mil. kar olacaktı...

6. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

7. Ak yatırım 16.8 fiyat hedef koymuş. Zira at iş 16 fiyat

Sent from my LG-H815 using hisse.net mobile app

8. Doce ise 11 tl

Sent from my LG-H815 using hisse.net mobile app

Sayfa 3/168 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz