Sayfa 8/170 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1355 madde; 57 - 64 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. 27 nisanda onerdigi portfoyde gosterip nedenlerini siralayan akyatirim.hedef fiyat 16,80 diyen akyatirim 6 nisanda kisa vadeli katalizor yok diyerek hisse uzerinde olumsuz hava etkisi yaratan yine akyatirim.1 haftada ne degistide onerdikleri hisseyi gideri yok sinifina soktular acaba.portfoyleri icin doldur/boşalt yapiyolar olan temettuden vergi verip zarara giren yatirimciya oluyor.sonrada borsamiz neden al/sat yeri oldu diye tartisirlar.kim bu ortamda kime guvenip yatirim amacli hisse senedi alsin?

theufuks

2. Ak Yatırım'ın ne yazdığı önemli değil, dünkü düşüş ise hiç önemli değil, Aygaz 10 liradan beri soluksuz yükseliyor, arada böyle düzeltmeler sert satışlar olabilir, bu trendi bozmayacaktır, böyle temiz çalışan şirket borsada az bulunur, Türkiye'de ki araçların %30'u lpg kullanıyor, çoğunluk taşrada, lpg talebi her zaman canlı kalacak, gerek kur artışı gerek devletin vergi politikaları ister istemez vatandaşı daha ucuz maliyetli araçlara yönlendiriyor, daha küçük motorlu araçlar tercih ediliyor ve doğal olarak düşük yakıt giderleri öncelikler arasına giriyor. Kısa vade bir boşluk oluşmuş olabilir Aygaz hisseleri için temettü ödendi bitti çünkü, ama merak etmeyin 2017 1Q bilanço hareketliliği ay sonuna doğru başlar.

3.  Alıntı Originally Posted by theufuks Yazıyı Oku
    27 nisanda onerdigi portfoyde gosterip nedenlerini siralayan akyatirim.hedef fiyat 16,80 diyen akyatirim 6 nisanda kisa vadeli katalizor yok diyerek hisse uzerinde olumsuz hava etkisi yaratan yine akyatirim.1 haftada ne degistide onerdikleri hisseyi gideri yok sinifina soktular acaba.portfoyleri icin doldur/boşalt yapiyolar olan temettuden vergi verip zarara giren yatirimciya oluyor.sonrada borsamiz neden al/sat yeri oldu diye tartisirlar.kim bu ortamda kime guvenip yatirim amacli hisse senedi alsin?

theufuks
    Aracı Kurumların işi bu. Bunu yapmasalar insanlar alıp satmaz. Bankalarda para kazanamaz...

GT-I9505 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Borsa yuzde 3 e gidiyor bu eksiye gecti ilgincmis

theufuks

5. Aygaz beklediğimden erken tepki veriyor, geçen hafta başlayan satış kısa sürdü, bugün gelen alımlar gayet güzel. Şimdi sizlerle birkaç tablo paylaşacağım, İş Yatırım ve Oyak Yatırım'ın değerleme tabloları, ben bu iki kurumun da araştırma raporlarına sonuna kadar güvenirim, web sitelerinden sizde inceleyebilirsiniz, herkese açık.

Özetle 2017 için İş Yatırım 490 milyon Oyak Yatırım ise 470 milyon net kar bekliyor. Şirket kar dağıtım politikasını değiştirmeyip böyle cömert davrandığı sürece 2017 karından yine en az 1.5 TL civarı temettü bekleyebiliriz.

6.  Alıntı Originally Posted by leemorgan Yazıyı Oku
    Aygaz beklediğimden erken tepki veriyor, geçen hafta başlayan satış kısa sürdü, bugün gelen alımlar gayet güzel. Şimdi sizlerle birkaç tablo paylaşacağım, İş Yatırım ve Oyak Yatırım'ın değerleme tabloları, ben bu iki kurumunda araştırma raporlarına sonuna kadar güvenirim, web sitelerinden sizde inceleyebilirsiniz, herkese açık.

Özetle 2017 için İş Yatırım 490 milyon Oyak Yatırım ise 470 milyon net kar bekliyor. Şirket kar dağıtım politikasını değiştirmeyip böyle cömert davrandığı sürece 2017 karından yine en az 1.5 TL civarı temettü bekleyebiliriz.

Maalesef tabloları ekleyemedim, en iyisi link paylaşayım, ilgilenenler inceleyebilir. Ayrıca İş Yatırım'ın Yurtdışı İskonto tablosuna da bakmanızı tavsiye ederim. FK'ya göre %17 primli, FD/FAVÖK ve PD/DD'ne göre sırası ile %77 ve %30 iskontolu işlem görüyor.

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...ktor=00#page-2

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...ktor=00#page-4

https://www.oyakyatirim.com.tr/Repor...u-20170406.pdf

7.  Alıntı Originally Posted by leemorgan Yazıyı Oku
    Aygaz beklediğimden erken tepki veriyor, geçen hafta başlayan satış kısa sürdü, bugün gelen alımlar gayet güzel. Şimdi sizlerle birkaç tablo paylaşacağım, İş Yatırım ve Oyak Yatırım'ın değerleme tabloları, ben bu iki kurumun da araştırma raporlarına sonuna kadar güvenirim, web sitelerinden sizde inceleyebilirsiniz, herkese açık.

Teşekkürler. Bu şirket uzun yıllar yatırımcısına ekmek yedirir. F/K oranı uygun seviyelerde seyrediyor.

GT-I9505 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. İki gündür alımlar çok güzel, usd bazlı 2011 zirvesine doğru emin adımlarla ilerliyoruz, 4.90 USD.

Sayfa 8/170 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •