Sayfa 95/169 İlkİlk ... 45859394959697105145 ... SonSon
Arama sonucu : 1345 madde; 753 - 760 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. 2015 ten tasidigim Aygaz hisseleri var ama.pek ilgilenmedim yeni alimlar da yapmamistim;(
    Herkese bol ve uzun kazanclar diliyorum....

aylık takas

Haftaya 12-13 şubat tarihinde yıllık mali tabloların açıklanması bekleniyor.
    Geri sayıma başladık.
    Maalesef son 1 aydır yabancılar ve fonlar genelde satıcı konumunda, az sayıda meraklısı var alıcı tarafta.
    Tüpraşın kötü bilanço açıklayacağı beklentisi, buraya da olumsuz yansıyor.
    Aygaz ın son çeyrekte tüpraşa rağmen daha iyi performans göstereceğine inanıyorum.
    Endeks gidiyor ama maalesef koç grubu hisseleri YKB dışında eskiden hiç yaşanmadığı şekilde yatırımcısını sevindiremedi.
    Grubun Enerji segmentinde Aygaz, bilanço son çeyrek için de iyi gelirse (en azından hisseyi almayı düşünüpte olumsuz gelecek diye korkanların alışa geçmeleriyle) pozitif ayrışabilir.
    En azından ben öyle bekliyorum.
    1 hafta kaldı.

Hisse fiyatı ve ekrandaki görüntü sanki zarar açıklayacak şeklinde hisse!!!
    Beni şaşırtıp zarar açıklarsa da , fiyata bakmam veririm ama bir terslik var bu işte.
    son dönemde Alan kurumlar ile fonlar ve yabancılar hepsi veriyor gibi, her ne kadar az işlem olsa da , ürkütüyor.
    Çok ilginç endeks artıda, üstelik tüpraşta bugün primli ama aygaz 13,22 fiyatında...
    Bir an önce bilanço gelse de , resmi net görebilsek. Aksi halde tedirginlik oluşuyor ve germeye başladı.

Sayfa 95/169 İlkİlk ... 45859394959697105145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •