Sayfa 132/169 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon
Arama sonucu : 1346 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    ENTEK hissedarlık oranını %100 e çıkarmalı bilançoda tam konsolide etmeli. Bunun için Finasal yatırımlar aş ve enerji yatırımlar aş nin azınlık hisselerini ana ortaklara devrederek kaynak oluşturabilir. Zaten azınlık ve pasif varlıklar. Bugüne kadar ortaklığa somut hiç bir katkıları olmamış.
    Bu fantaziyi sevdim, mantıklı geliyor. Şirketin geleceğine güveniyorum. Bugün itibari ile tekrar aranızdayım

2. sayın cafeks pasta alabilirmiyiz . şimdiden teşekkür ederimm ..

7.  Alıntı Originally Posted by Hareket Yazıyı Oku
    Bu fantaziyi sevdim, mantıklı geliyor. Şirketin geleceğine güveniyorum. Bugün itibari ile tekrar aranızdayım
    Fantezi değil, normalde şirkette olması gerekenler.
    Yıllardır bilançolarda pasif varlık olarak yatan Koç finansın çok azınlık hşsselerine o kadar para bağlamanın şirkete somut katkısı nedir?

8.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Fantezi değil, normalde şirkette olması gerekenler.
    Yıllardır bilançolarda pasif varlık olarak yatan Koç finansın çok azınlık hşsselerine o kadar para bağlamanın şirkete somut katkısı nedir?
    Böyle bir niyetleri var mı bilmiyorum ama yaparlarsa on numara hareket olur. İki büyük yatırımı banka ile fonlamak yerine buradan gelen para ile yaparlar. Şirketin geleceğine ve ucuzlupuba güvendiğim için aldım ama olursa süper olur.

Sayfa 132/169 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •