Sayfa 117/168 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167 ... SonSon
Arama sonucu : 1340 madde; 929 - 936 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

2. Sn canalay,
    bu liste bize ne anlatıyor? Ne tür faydalı sonuç çıkarabiliriz?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

3. Arkadaşlar,
    AYGAZ ın halka açıklık oranı iş yatırımda %24,51 olarak görünüyor.
    https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=AYGAZ

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
    Diğer : 29.02
    Koç Holding Anonim Şirketi : 40.68
    Temel Ticaret Ve Yatirim A.Ş. : 5.77
    Liquid Petroleum Gas Development Cy Sa Merkezi Cenevre Türkiye Istanbul : 24.51

Ama takas saklama dağılımını incelediğim zaman ise %44,7 olarak çıkıyor. Bu işin mantığı nedir?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4. Teknikte 12 üzerine atabilirse başka bir dünya olur.Elinde olanlar için yazıyorum.Temeli ile ilgili olarak gerekenler zaten yazılmış.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Uzun süredir, elimde tuttuğum Aygaz ları bir fırsat verirse satarım diye düşünüyordum. Sağ olsun bu fırsatı yakaladım ve bir süreliğine vedalaştım.
    Mart ayında 7,44 veya 7,45 TL lerde millet satarken ben alım yapıyordum.
    Bir miktar geri çekilirse, 2021 yılı için tekrar alırım. Kalanlara bol kazançlar dilerim. Hiç bir zaman mahcup etmedi beni. Umarım sizleri de etmez.

6. Hayrını görün Sayın Mustican.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. arkadaşlar hepinize bol kazançlar 12,29 ortalama ile aranıza katıldım.teknik ve temel analize göre alış yaptım.bu hafta 12,45 direncini kırmasını bekliyorum.

8. maalesef çok duramadık daha uygun koşullarda yeniden görüşmek üzere herkese bol kazançlar.

Sayfa 117/168 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •