Sayfa 148/170 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon
Arama sonucu : 1355 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. Esas Faaliyet karı -43 milyon. Çok para çıkışı oldu Sendeo ve bangladeş te Unidet Aygaz için.
    İştirakleri sayesinde 1.295 milyonla ana ortaklık payı ile rekor kırdı.
    Faaliyet raporunda okuduğum kadarıyla United Aygaz Ağustos ayında tüp satışına başlamış, daha çok yeni, çok geç kaldılar haziranda başlayacaktı sözüm ona. Bangladeş bürokrasisi ne bağlıyorum.
    Sendeo dağıtım haziran ayında günlük 45bin paketle maksimuma çıkmış. Çok güzel,hayırlı olsun

2. Birleşme ne oldu bu arada

3.  Alıntı Originally Posted by earici1985 Yazıyı Oku
    Birleşme ne oldu bu arada
    Bu ayın 25'inde Tüpraşın Aygazın ve Koçhold Genel kurul toplantısı var orda oylanacak ve Enteğin Tüpe aktarımı ve hisselerin değişim tarihi belirlenecek.

4. ENTEK paylarının devri onaylandı.

" Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kişi kendi kararını kendisi verir. "

5. 02.08.2022 Cuma günü borsa kapanışında elinde Aygaz hissesi bulunan hak sahipleri belirlenecek. Pazartesi günü belirlenen oranda aygaz hissesi azaltılıp tüpraş hissesi verilecek.

6. Hayırlı bereketli olması dileğiyle...

Sağlıkla...

Alıntı Originally Posted by ahmetCetin Yazıyı Oku
    02.08.2022 Cuma günü borsa kapanışında elinde Aygaz hissesi bulunan hak sahipleri belirlenecek. Pazartesi günü belirlenen oranda aygaz hissesi azaltılıp tüpraş hissesi verilecek.

7. Dolaşımdaki hisse sayısı zaten azdı. Bunun üstüne bir de sermaye azaltınca dolaşımdaki hisse adedi de %27 azalmış oldu. Tüpraş daki ortaklık devam ediyor. Tüpraş entek ile artık daha güçlü olacak. Aygaz ise azalan sermaye ve düşen piyasa değeriyle artan kârlara daha duyarlı olacak.

Artık daha atletik bir Aygaz görürüz diye düşünüyorum.

8. Enteğin Aygaza temettü verdiğini duymadım , temettü üzerinde bir etkisi yoktu çünkü büyüyen bir şirketti . Aygaz ustelik sermaye enjekte ediyordu. Bu sene Tüpraştan iyibir temettü alırsaAygaz ki öyle tahminim ,mali durumu baya güçlü olur çunkü Sendeo ve United Aygaz için baya sermaye çıkarıp borçlandı.

Sayfa 148/170 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •