Sayfa 74/168 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon
Arama sonucu : 1344 madde; 585 - 592 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. Bu hisse ne yapmaya çalışıyor?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Daha önce de almıştım pişman olmuştum dengesiz bir kağıt

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Gecenlerde 9 dan alim demistim 10 tl olmus 😂2000 yilnda 65 tl ydi sanki aygaz oyle hatirliyorum hep bedelsiz vere vere fiyati buralarda demek ki tabi dogalgaz da yogun kullanilmaya baslayinca sadece otogaz satislariy la olmuyor demekki 😀al sat tut tavsiyesi degildir

5. bangladeş tarafında şirket kurulumu gerçekleşir ve oradaki aktivitelerle ilgili geleceğe dönük projeksiyonlar paylaşılırsa şirket tarafından, uzun bir aradan sonra Aygaz ucuz Tüpraş olarak değil de büyüme adayı olarak değerlendirilir diye düşünüyorum.

Biraz büyüme hikayesine ihtiyacımız var artık.

6. Ben de Bangladeş'in 2021'den itibaren bilançoya katkıda bulunacağını düşünüyorum. Ne oranda olacağı ise hala muallakta.

7. Bagladeş yatırımı, toplam aktiflerin % 0.5 ( yazıyla yüzde yarımı ) pek bi etkisi olacağını sanmam.

8. Aygaz'ın piyasa değeri şu an 500 mio USD. orada 100 mio USD üzeri bir yatırım yapılacak ve kesinlikle Türkiye'den %sel olarak yani marjlar anlamında daha karlı bir operasyon olacağını düşünüyorum. Etki eder bir boyut olması lazım. Yoksa Bangladeş'e gitmezlerdi diye tahmin ediyorum.

Sayfa 74/168 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •