Sayfa 77/168 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon
Arama sonucu : 1344 madde; 609 - 616 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. 11.00 - 11.50 - 13.00

2. HİSSE DEĞERLENDİRMESİ-Ak Yatırım, Aygaz'ı araştırma kapsamına dahil etti

* * Ak Yatırım, Aygaz'ı 17,20 TL hedef fiyat ve 'Endeksin Üzerinde Getiri' tavsiyesi ile araştırma kapsamına dahil etti.

* * Ak Yatırım'ın (
    http://www.akyatirim.com.tr
    ) konu ile ilgili* raporunda şu değerlendirme yapıldı:

* * "AYGAZ: İştirak portföyüne göre tüm zamanların en düşük* değerlemelerine yakın işlem görmektedir.

* * Aygaz'ı Endeksin Üzerinde Getiri tavsiyemizle araştırma* kapsamımıza dahil ediyoruz. Hisse başına 17,2TL olan hedef fiyat* beklentimiz %64 yükseliş potansiyeline işaret etmektedir. 1) 2018* yılında Entek Elektrik ve Yapı Kredi Bankası için toplam 270mn TL* sermaye artışı, 2) geçen yılın son çeyreğinde 179mn TL karşılık* ayrılması, 3) Entek Elektrik'te 75mn TL'lik değer düşüş karşılığı* kaydedilmesi ve 4) 2019 yılının ilk yarısında zayıf karlılık* açıklanması gibi sebeplerle hisse 2018'in başından bu yana %18* geriledi. Aygaz, Tüpraş ve Yapı Kredi Bankası'ndaki dolaylı %10,2 ve %1,61 paylarının piyasa değerine göre %19 iskontolu işlem görmektedir. Hisse 2013 ve 2019 yılları arasında ise söz konusu varlıklarının* değerine göre %60 primli işlem görmüştü. Her ne kadar, yurtiçi LPG* dağıtımı sektöründeki büyüme potansiyeli ve karlılık özellikle son* yıllarda baskılanmış olsa da hissenin cari piyasa değerinin iştirak* portföyüne göre iskontolu işlem görmemesi gerektiğini düşünüyoruz."
    https://www.akyatirim.com.tr/apps/PD...d.aspx?ID=4267
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

3. anlık

4. 9.60 da n bir miktar almistim %12 kar birakti duserse yine alirim iyi kazanclar 😁Al sat tur tavsiyesi degildir

5.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    9.60 da n bir miktar almistim %12 kar birakti duserse yine alirim iyi kazanclar ��Al sat tur tavsiyesi degildir
    10,60-10,86 aralığında ben de sattım. Şimdilik bu piyasada biraz beklemek mantıklı bana göre.
    10 TL altına düşerse düşünebilirim.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

6. Geçen salıdan bugüne %10.
    Tamahkar olmamak gerek deyip bende verdim. Bende 10' un altına inerse alıcı olabilirim.

7.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    Tobo oluştu, boyun çizgisi 10.45 de.. kırarsa güzel gidecek.
    Çoklu kapanışlarla mümkün,diyenler mevcut.

8. Daha yeni başlıyoruz

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 77/168 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •