Sayfa 65/170 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 1354 madde; 513 - 520 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    yeni bir pazar hayırlı olsun.
    daha kesin değil izin bekleniyor, ama olma ihtimali herhalde %99 ve 31 mart 2020 son tarih izin için. ama aygazın büyümesi için çok olumlu bekleyene

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    daha kesin değil izin bekleniyor, ama olma ihtimali herhalde %99 ve 31 mart 2020 son tarih izin için. ama aygazın büyümesi için çok olumlu bekleyene
    umarım gerçekleşmeden sonra bu güzel bir adımın devamı gelmeye başlar. güçsüz kaldı gibi geliyor bana.

3. bu kâğıtta sıkıntı nedir teşekkürler bu kadar düşüşün

Alıntı Originally Posted by kaan28301 Yazıyı Oku
    bu kâğıtta sıkıntı nedir teşekkürler bu kadar düşüşün
    bu soruyu bende çok sordum cevabını bulamadım.

5.  Alıntı Originally Posted by kaan28301 Yazıyı Oku
    bu kâğıtta sıkıntı nedir teşekkürler bu kadar düşüşün
    Geçmiş sayfalarda ben de sorgulamıştım...

Özellikle tupraş ile korelasyonuna bakıldığında kendi faaliyetleri yokmuş gibi fiyatlanıyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

anladığım mevcut ekonomik durum dışında hissenin neden düştüğünü hiçbirimiz bilmiyoruz.

Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    anladığım mevcut ekonomik durum dışında hissenin neden düştüğünü hiçbirimiz bilmiyoruz.
    Tek etken tüpraş! Bi tüpraştan ayrışamadı. Ortaklığına göre hep daha geride ve piyasa yaptığı işleri boş işler görüyor demekki. Ama bilanço yanılmaz. Tüpraş ekside biz sonuçta artıdayız.

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Tek etken tüpraş! Bi tüpraştan ayrışamadı. Ortaklığına göre hep daha geride ve piyasa yaptığı işleri boş işler görüyor demekki. Ama bilanço yanılmaz. Tüpraş ekside biz sonuçta artıdayız.
    haklısınız. iştiraklerinin durumu çok önemli. umarım kazanan tarafta oluruz bizler.

Sayfa 65/170 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •