Sayfa 103/681 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 817 - 824 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku
    Af tartışmaları başlayınca borsa düşmeye başladı, yarın dursa bari borsa düşmeye devam ederse burayada sıçrar. En ufak risk olursa tasarının meclise gelmesi ile ilgili sıkıntı olur. Hayırlısı bakalım.
    Bu tip anlaşmazlıklar olabilir neticede siyaset... aftan dolayıda borsanın düştüğünü hiç sanmam ittifak devam eder her halukarda kaldıkı MHP de bu hisselerin hazineye gecmesınden yana tavırları ak partiden dolayı değil yani..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Da bi günlük takas veren olaydı iyiydi

3. kim ne derse desin hepsi boş. bahçeli erdoğan yan-yana hep sıkıntı olmaz

4. ittifaklarda olur böyle şeyler ancak iki siyasetçide tecrübeli asıl olan devlettir gerisi halledilir...Bunu çok iyi biliyorlar...Bu durum düzelir.

5. CHP'NİN İŞ BANKASI HİSSELERİ

Cumhurbaşkanımız önemli bir tartışma başlattı. Bunun hukuki boyutu var. Siyasi tarafları olacak. Adım adım görelim bu tartışma nasıl derinleşecek. Siyasi partinin şirket ortağı olması siyasi partiler pratiği açısından da uygun olmadığı şeklinde. Önümüzdeki günlerde bu konuların detayı ortaya çıkınca değerlendireceğizdir.

https://www.bloomberght.com/haberler...an-aciklamalar

sayın Cefaks bey siz bari atın, alanı satanı, takası bir görelm

7.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    sayın Cefaks bey siz bari atın, alanı satanı, takası bir görelm
    ilk alıcılar; iş yatırım 38, yapı kredi 14,ak yatırım 10 ilk satıcılar ;hsbc 48, anadolu 10, phılıph 10

8. Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 103/681 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •