Sayfa 114/681 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 905 - 912 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. önümüzdeki hafta haber gelr.yasa tasarısı görüşülmesi netleşir.

2. geçen dedim ya hiç bir haber yok, re,s hergün söylüyor ama hiç bir gelişme yok.kanun ne aşamada, kapsamı nedir, meclise nasıl bir kanun gelecek, hiç bi haber yok.

birde şu var. ankara siyal hocası prof, hükümet işbankası munzam vakfındaki %40 hisseyi cumhurbaşkanının talimatıyla sosyal siğortalar kurumuna aktarabilir bunun için kanun çıkarmaya gerek yok dedi. vakıf ve derneklerin mal varlıkları devlete geçebiliyormuş. bunun önünde bir mani yokmuş.

farkındamısınız bilmiyorum ama iş bankası derin devleti işbankası hisselerini iştiraklarının mal varlıklarını habersiz el altından devir yada satışını yapabilirmi, şirketleri muazzam borçlandırabilirmi?

devlet kanun çıkarana kadarrrrr atı alan üsküdarı geçebilir.onlarda boş durmuyorlardır gizliden gizliye bir hazırlık yapıyor olabilirler.

çözüm sürecinde devlet resmen uyurken teröristler bütün illeri ilçeleri köyleri dağları tepeleri magaraları silah deposu haline getirip çatışma için hazırlık yapmışlar, devlette bön bön izlemişti.sonra yüzlerce şehit verdik, milyarlarca zarar, yakılan yıkılan evler için çok lüks siteler evler yapıldı verildi.

demem o ki devler bir kanun çıkarana kadar bize en kaz veya içi boşaltılmış bir banka vermesinler. bakarsın bizden dahada para ister duruma düşmeyelim sonra.

3.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    geçen dedim ya hiç bir haber yok, re,s hergün söylüyor ama hiç bir gelişme yok.kanun ne aşamada, kapsamı nedir, meclise nasıl bir kanun gelecek, hiç bi haber yok.

birde şu var. ankara siyal hocası prof, hükümet işbankası munzam vakfındaki %40 hisseyi cumhurbaşkanının talimatıyla sosyal siğortalar kurumuna aktarabilir bunun için kanun çıkarmaya gerek yok dedi. vakıf ve derneklerin mal varlıkları devlete geçebiliyormuş. bunun önünde bir mani yokmuş.

farkındamısınız bilmiyorum ama iş bankası derin devleti işbankası hisselerini iştiraklarının mal varlıklarını habersiz el altından devir yada satışını yapabilirmi, şirketleri muazzam borçlandırabilirmi?

devlet kanun çıkarana kadarrrrr atı alan üsküdarı geçebilir.onlarda boş durmuyorlardır gizliden gizliye bir hazırlık yapıyor olabilirler.
    Yok öyle bir dunya secim var bunu iktidar kullanacaktır.. Hemde avazı çıktığınca bağırarak daha ıkı gun once sn kalın yasa meclise gelecek dedi..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. aklımdan geçen a ve b grubunun c grubu ile birleştirilmesidir.bunun için nasıl bir çarpan bulunur bilmiyorum.

5. ama ne zaman içi boşaltıldıktan sonra mı ?

poker oynarken elini söyleyen birini gördünüzmü ?

reis herşeyi konuşuyor, adamlarda tedbirlerini alıyorlardır.

bu iş fazla uzamadan cumhur ittifakıda dağılmadan bir an önce kanun meclisten geçmeli.

devlet bahçeli bu ne yapacağı belli olmaz, zamanında çıkan büyük ekonomik krizleri unutmayalım.pire için yorgan yakan cinsinden adam. devlet devlet der ama istediği olmayıncada bir bidon benzini döküp ateşleyen kendisi olabilir.

54 yaşındayım. cumhurbaşkanı fahrikortürk ten beri siyasi iç çekişmeler hiç bitmedi. eften büften meselerle devlet ve millet çooook şeyler kaybetti.

bu ya türban olur, ya andımız olur yada bilmem ne olur.ülkenin o kadar çok sorunu varken kaşıyacak bir yara illa bulurlar.

hepimiz andımızla büyüdük.yani hükümet doları faizi hallettide sıra bunu kaldırmayamı geldi. bir arada T.C yi kaldırıyordu.

bazen inanılmaz derecede boş işlerle devlete ve millete zarar veriyorlar yemin ediyorum.

nerden çıktı bu andımız olayı anlamadım ki !

6.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    ama ne zaman içi boşaltıldıktan sonra mı ?

poker oynarken elini söyleyen birini gördünüzmü ?

reis herşeyi konuşuyor, adamlarda tedbirlerini alıyorlardır.

bu iş fazla uzamadan cumhur ittifakıda dağılmadan bir an önce kanun meclisten geçmeli.

devlet bahçeli bu ne yapacağı belli olmaz, zamanında çıkan büyük ekonomik krizleri unutmayalım.pire için yorgan yakan cinsinden adam. devlet devlet der ama istediği olmayıncada bir bidon benzini döküp ateşleyen kendisi olabilir.

54 yaşındayım. cumhurbaşkanı fahrikortürk ten beri siyasi iç çekişmeler hiç bitmedi. eften büften meselerle devlet ve millet çooook şeyler kaybetti.

bu ya türban olur, ya andımız olur yada bilmem ne olur.ülkenin o kadar çok sorunu varken kaşıyacak bir yara illa bulurlar.

hepimiz andımızla büyüdük.yani hükümet doları faizi hallettide sıra bunu kaldırmayamı geldi. bir arada T.C yi kaldırıyordu.

bazen inanılmaz derecede boş işlerle devlete ve millete zarar veriyorlar yemin ediyorum.

nerden çıktı bu andımız olayı anlamadım ki !
    Bu işler öyle hemen olmuyor bakkaldan ekmekmi alıyoruz? Fanstastik teoriler yazmayalım.İş bankası bu bakkal dükkanı değil.Herşey zamanında kanun ve nizam çerçevesinde olmalı.Ayrıca bddk var bu memlekette.Bankaların her kuruşu takite.

7. http://www.borsagundem.com/haber/var...-bugun/1354449

BUGÜN BU TOPLANTINI ARDINDAN İŞ BANKASI İLE İLGİLİ KARAR ÇIKABİLİR.İŞLEMLERİ HIZLANDIRABİLİRLER.

3799 da 20 adet eşleşme var satışta 3 lot var ayrıca bekleyen

Sayfa 114/681 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •