Sayfa 12/681 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. C grubu hisseler: Fiili dolaşımdaki pay değeri 10 milyon TL’nin altındaki hisse senedidir. Bu ISBTR yi etkilermi arkadaşlar şuanda dolaşımdaki lot miktarı 7250 adet fiyatı 1500 lerde işlem görmeye devam ederse c grubundan çıkabiliriz diye düşünüyorum

2. iş b de neler oluyor?

3.  Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    C grubu hisseler: Fiili dolaşımdaki pay değeri 10 milyon TL’nin altındaki hisse senedidir. Bu ISBTR yi etkilermi arkadaşlar şuanda dolaşımdaki lot miktarı 7250 adet fiyatı 1500 lerde işlem görmeye devam ederse c grubundan çıkabiliriz diye düşünüyorum
    Sermaye değil miydi o ?

4. Buradan Tahta Yapıcı arkadaş-lar-a seslenmek istiyorum.

Sevgili Tahta Yapıcı ( lar )

Bu hisselerin ( ISATR-ISBTR-ISKUR ) sahipleri öyle 3,000 - 5,000 kar edeyim çıkarım diyen insanlar değildirler.

Yıllardır İHTİYACI OLMAYAN paralarla bu hisseleri edinmişlerdir. ( En azından bir çoğumuz )

Köprüleri Atmış Gemileri Yakmışızdır.

Kısacası SİZ BU HİSSELERİ BİZİM GİBİ-LERDEN KOLAY KOLAY ALAMAZSINIZ.

KESENİN AĞZINI İYİCE AÇMANIZ LAZIM Kİ BİR KISMINI ALABİLESİNİZ.

ÖYLE 3,000 YUKARI 2,000 AŞAĞI İLE ANCAK ZAMANINIZI HARCARSINIZ.

İÇİMİZDE 15 SENEDİR BEKLEYEN HİSSEDAŞLARIMIZ VARDIR.

SİZ ŞİMDİ BU ADAMA ÖRNEK OLARAK ISBTR'Yİ 5,000 TL YAPSANIZ ELİNDEN ALABİLİR MİSİNİZ ? BELKİ BİR KISMINI...

O YÜZDEN BU OYUNUNUZU VE BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRİNİZ. BURASI ADEM BABA KOĞUŞU DEĞİL.

BURASI MÜEBBETLER KOĞUŞUDUR...

PLANINIZI GÖZDEN GEÇİRİNİZ.

HERKESE SELAMLAR

5. helal olsun sn. demir113. kitabın ortasından konuşmuşsunuz.günü belirsiz tutmuş piyangoya ortak olmak isteyen gelsin aramıza.

BURASI ADEM BABA KOĞUŞU DEĞİL. BURASI MÜEBBETLER KOĞUŞUDUR...

6. bende 43 tane ISBTR var.. 2009 yılında almıştım. 5000 tl' ye bir tanesini bile satmam..

7.  Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    C grubu hisseler: Fiili dolaşımdaki pay değeri 10 milyon TL’nin altındaki hisse senedidir. Bu ISBTR yi etkilermi arkadaşlar şuanda dolaşımdaki lot miktarı 7250 adet fiyatı 1500 lerde işlem görmeye devam ederse c grubundan çıkabiliriz diye düşünüyorum
    Bu konuya kafa yormak lazım.Yazdıklarınız doğru...

8. ISBTR için 1,500 TL
    ISATR için 40,000 TL

C grubundan çıktıktan sonra sular seller

Sayfa 12/681 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •