Sayfa 132/681 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Dayı jaker kıdemli abimiz ve yakomaza kulak ver derim ayrıntıya boğulmaya gerek yok meclise gelmesi önemli

2. Sevgili dostlar, mevcut duruma bakarak bir yere varamayiz, su anki durumda iskur dahil, isatr ve isbtr cöpten farki yoktur. Ama bundan sonrasi icin de net bir bilgi olmadigi icin ortalama bir fiyatlama yapildi. Cunku buyuk yatirimcilarda risk almak istemiyor, olasi bir terslik yasanirsa eger, bu kagitlar normal islem gormedigi icin direk ellerinde patlar. Olayin meclis boyutu var, yargi boyutu var, direnis boyutu vs. vs. Kisacasi belirsizlik var , hele su belirsizlikler bitsin o zaman gercek fiyatlama yapilir, ama sorun su ki, birseyler netlestigi zaman da bu fiyatlardan alma imkani olmaz, o yuzden alacaksan simdi alacaksin, ya herro, ya merro diyeceksin, ya batarsin, ya cikarsin........

3. Kimsenin tavsiyelerini dinlemeyin ve kimseye de tavsiye vermeyin. Ben senelerdir buradayım. Bu konular RTE tarafından dillendirilmeden evvel de buradaydım. Mevcut durum çöptür altındır bu tarz tavşan muhabbetleri insanların aklını bulandırır.

2/A + 2/B + 3/KUR ile tekkeyi beklemeye devam ediyorum.Ben bugünlerin olacağını ( ve daha iyilerinin ) biliyordum ve kendime kızıyorum neden 10 tane kurucu almamışım zamanından beri. O da benim şahsi hatamdır.

Hiç kimseye yatırım tavsiyesi uçacak kaçacak demedim. Lakin benden bu hisseleri öyle ikinci el otomobil fiyatlarına ALAMAZSINIZ demişimdir. Tekrardan kimseye yatırım tavsiyesi değildir. Selamlar

4. 1 lot İŞA bende var.

başka kimlerde var arkadaşlar.formdaki arkadaşlarda hisselerin yuzde kaçı var acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    Kimsenin tavsiyelerini dinlemeyin ve kimseye de tavsiye vermeyin. Ben senelerdir buradayım. Bu konular RTE tarafından dillendirilmeden evvel de buradaydım. Mevcut durum çöptür altındır bu tarz tavşan muhabbetleri insanların aklını bulandırır.

2/A + 2/B + 3/KUR ile tekkeyi beklemeye devam ediyorum.Ben bugünlerin olacağını ( ve daha iyilerinin ) biliyordum ve kendime kızıyorum neden 10 tane kurucu almamışım zamanından beri. O da benim şahsi hatamdır.

Hiç kimseye yatırım tavsiyesi uçacak kaçacak demedim. Lakin benden bu hisseleri öyle ikinci el otomobil fiyatlarına ALAMAZSINIZ demişimdir. Tekrardan kimseye yatırım tavsiyesi değildir. Selamlar
    Aynen sana katılıyorum çok araştırdım ve 10 ay önce almaya başladım 2 tane iskur aldım 3 yu almadan hareket başladı ben de 5 tane b aldım sonra b lerde yukselmeye başladı şimdi b leri sattim kurucular duruyor maliyetim b leri šatınca 4 bin tl ye dustu. acil paraya ihtiyacım da yok satmayı da dusunmuyorum nasip te varsa kazanıriz yoksa yapacak birsey yok emeklilik için almıştım 10bin tl veya 70bin tl benim için hiç bir değeri yok. buyuk hayallerim var. bu hisse yi almamın tek sebebi bedelli bedelsiz sermaye artiramazsin ve sahibinin rızası olmadan elinden alamasin iskur hisse ni tercih etme nedenimdir asla yatırım tavsiyesi değildir

6. 5 İŞKUR
    3 İŞA
    2 İŞB

oldu,formdaki arkdaşlarda

7. 5 İşkur+1 İşA çocuklar için aldım ,Nasip diye birşey vardır ki; iki cihan birbirine çarpsa ondan öteye bir adım atılmaz! Allah'ın izniyle,

Bende sadece Iş B var, oda ihtiyaç oldukça sata sata, elimde kala kala 6 tane kaldı ne yazık ki, malesef ....

Sayfa 132/681 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •