Sayfa 144/681 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Sözde kurumsal banka, sözde dürüst yönetim, sözde adil yönetim kurulu üyeleri yıllık 1 milyon liraya yakın huzur hakkı alıyorlar, haramiler kurucu ve imtiyazlı hisse sahiplerini yıllarca süründürmüşler, bunların elinden komple bankayı alacaksın aslında...

2.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    Yok henuz alamadım despc te cok KY geldi spek mali döktü toplaması 2/3 gun sürer artik.
    Zamanında kent gıda almıştım ana şirket(sahibi) İngiltere deydi be bu şirket dünya gıda devine satıldı.
    40 larda olan hisse 60 yakın gitti geri geldi bende 50 üstünden maliyetlenmiştim.
    Uzun zaman hisseyle oynadılar 40-42 seviyesine kadar çektiler. Bu arada biz işin resmileşmesi haberini bekliyorduk.
    Bilanço Zamanlarıydı bende şu colaya bir gireyim bilanço iyi geldi hareketi yapsın hemen dönerim dedim.
    Ben sattıktan bir kaç gün sonra ikindi sıraları hisse harekete geçti ha şimdi döner ha şimdi döner derken tavan yaptı.
    Ertesi gün devir haberi geldi ve direk tavan yaptı
    Ve nihayetinde hisse 400 lere kadar çıktı.
    O günün şartlarında büyük bir kazançtan olmuştum
    Strateji doğruydu fakat sabırsızlık 3 kuruş hesabı unutamayacağım bir ders verdi bana.

Bu yüzden doğru adreste olduğunu biliyorsan sabırla bekleyeceksin. Kapı mutlaka açılacaktır.

3.  Alıntı Originally Posted by jager Yazıyı Oku
    Zamanında kent gıda almıştım ana şirket(sahibi) İngiltere deydi be bu şirket dünya gıda devine satıldı.
    40 larda olan hisse 60 yakın gitti geri geldi bende 50 üstünden maliyetlenmiştim.
    Uzun zaman hisseyle oynadılar 40-42 seviyesine kadar çektiler. Bu arada biz işin resmileşmesi haberini bekliyorduk.
    Bilanço Zamanlarıydı bende şu colaya bir gireyim bilanço iyi geldi hareketi yapsın hemen dönerim dedim.
    Ben sattıktan bir kaç gün sonra ikindi sıraları hisse harekete geçti ha şimdi döner ha şimdi döner derken tavan yaptı.
    Ertesi gün devir haberi geldi ve direk tavan yaptı
    Ve nihayetinde hisse 400 lere kadar çıktı.
    O günün şartlarında büyük bir kazançtan olmuştum
    Strateji doğruydu fakat sabırsızlık 3 kuruş hesabı unutamayacağım bir ders verdi bana.

Bu yüzden doğru adreste olduğunu biliyorsan sabırla bekleyeceksin. Kapı mutlaka açılacaktır.
    yeşil ve denge de aynı hatayı yaptım.şimdi aynı hatayı yapmayacağım.

4. hikâye bu hükümet neyi doğru yaptında bu iş i halledecek 1 sene bekleriz artık konu gündeme gelecek diye 3.8 lik dolar 7 lira dan 5.5 a düştü diye seviniyoruz üretim yok fabrika yok satılanlar ortada ekinlik önlem diye aldık ları önlemler ötv vergi indirme fabrika kuralım yok varsa yoksa beton asvalt köprü yol oda kendi paranla değil yabancılara peşkeş çekme osmanlının kapütülasyonlarından bir farkı yok bir eleştiri keşke herşey ıyi gitsede yanlışmış olsak

5. Fazla mı sessizleşti buralar.

6. Sevgili arkadaşlar,iş bankası isi tamamen MHP ile bir anlaşmaya bağlı.iş bankası hisselerinin devri ve af kanunu.ikisinde olacak anlaşmaya mecburlar iki partide.savretmekten baska yapacak birşey yok.isa yi statik deapc te geçtik.inşallah iskur almak nasip olur treni kaçırmadan.YTD

7. Is uzarsa asagi salabilirler kanaatindeyim so n gunlerde haber akisindada bi sey duyup gormuyoruz ytdegildir

8.  Alıntı Originally Posted by camc43 Yazıyı Oku
    Is uzarsa asagi salabilirler kanaatindeyim so n gunlerde haber akisindada bi sey duyup gormuyoruz ytdegildir
    Aşağı salarlarsa alırız.

Sayfa 144/681 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •