Sayfa 181/681 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku
    meclise gelme işi yakın olduğu için orada sorulursa cevap veremez, köşeye sıkışmış olur zaten şu an düzeltmeye çalışsalar bile ancak genel kurulla yapabilir Chp. Fakat mecliste kanun maddesi içinde bir madde ile düzeltme yapılabilir
    Bu olayla ilgili yol haritasını açıklamaz kılıçdaroğlu bu akşam sorulacak soruya net olumsuz yanıt vrip gerekirse anayasa mahkemesine gideriz demekle yetinir iş bankasının konuyla ilgili farklı bir düşüncesi bile varsa şu an hükümete atavcağı adımla ilgili bilgilendirmez tek söyleyeceği bu işin sonuna kadar takipçisi olup gerekirse anayasa mahkemesine gideriz demesidir.bu söyle se hisse fiyatına olumsuz yansır bu yüzden nacizane tavsiyem soru yöneltöemeniz olur.Nasıl bu hisse bir açıklamayla 3 e katladı olası bir olumsuz haberlede geri dönüşü sert olur

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Y.T.D değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku
    Yahu Kılıçdaroğluna sorup bindiğin dalı niye kesiyorsun? Ne diyecek kılıçdaroğlu çok iyi olur hazineye devri aklın yolu birmi diyecek

Atatürk’ün vasiyetine aykırı olan kısıtlamanın Atatürk hisselerini gözetim ve denetim yükümlülüğüne sahip CHP’nin Genel Başkanl’na sorulmasından daha doğal ne olabilir ki, buna nasıl cevap verecekler. Mesele hazineye devir değil, kısıtlamanın kaldırılması.

3.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku
    Bu olayla ilgili yol haritasını açıklamaz kılıçdaroğlu bu akşam sorulacak soruya net olumsuz yanıt vrip gerekirse anayasa mahkemesine gideriz demekle yetinir iş bankasının konuyla ilgili farklı bir düşüncesi bile varsa şu an hükümete atavcağı adımla ilgili bilgilendirmez tek söyleyeceği bu işin sonuna kadar takipçisi olup gerekirse anayasa mahkemesine gideriz demesidir.bu söyle se hisse fiyatına olumsuz yansır bu yüzden nacizane tavsiyem soru yöneltöemeniz olur.Nasıl bu hisse bir açıklamayla 3 e katladı olası bir olumsuz haberlede geri dönüşü sert olur

Ayrıca anayasa mahkemesine gideriz demesi neden olumsuz yansısın hisseye, bunu zaten dedi ve hissede hareket olmadı.

4.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Ayrıca anayasa mahkemesine gideriz demesi neden olumsuz yansısın hisseye, bunu zaten dedi ve hissede hareket olmadı.
    Anlaşamadığımız nokta şu;Kılıçdaroğlu iş bankasının kısıtlamaları kaldırma kararını alacağnı bile bilse bunu söylemez.Çünkü bir parti başkanı halka açık şirket hakkında iş bankası yönetim kurulu bu kararı açıklamadan böyle bir durum varsa bile açıklama getiremez.Şu aşamada sorulacak soruya parti başkanı olarak söyleyeceği cevap klasik açıklamalar olur

Y.T.D değildir.

5. Şu aşamada kılıçdaroğlu “ bu hisseler ARATÜRK’ÜN mirasıdır biz chp olarak bu mirasa sahip çıkmak zorundayız gerekirse anayasa maahkemesine gideriz “ diyecek ve açıklamaları bundan farklı olmayacaktır yineliyorum iş bankası yönetim kurulu farklı bir karar dahi almış olsa halka açık bir şirketin hisseleri üzerinde parti başkanı açıklama yapma yetkisi yoktur varsa bir kısıtlama kaldırma kararı iş bankası bunı borsaya bildirir

Y.T.D değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku
    Şu aşamada kılıçdaroğlu “ bu hisseler ARATÜRK’ÜN mirasıdır biz chp olarak bu mirasa sahip çıkmak zorundayız gerekirse anayasa maahkemesine gideriz “ diyecek ve açıklamaları bundan farklı olmayacaktır yineliyorum iş bankası yönetim kurulu farklı bir karar dahi almış olsa halka açık bir şirketin hisseleri üzerinde parti başkanı açıklama yapma yetkisi yoktur varsa bir kısıtlama kaldırma kararı iş bankası bunı borsaya bildirir

Kardeş kurucu hissesi hakkında yapılan kısıtlama sorulacak.Mevzu devir değil.Bırak demogoji yapmayıda sende sarıl telefona sorulmasını sağla.
    " borsanın sırrı rakamlarla geleceği birleştirmektir "

7.  Alıntı Originally Posted by silvanxx Yazıyı Oku
    Kardeş kurucu hissesi hakkında yapılan kısıtlama sorulacak.Mevzu devir değil.Bırak demogoji yapmayıda sende sarıl telefona sorulmasını sağla.
    Neden demogoji yapayım size prosedürü anlattım.Bir vatandaş olarak Kılıçdaroğluyla dışarda bir cafede oturup bunu sorarsanız size kısıtlama halkında bilgi verir bunun baplayıcılığı olmaz ama ekranda resmi bir kanalda sorulacak sorunun muhatabı kılıçdaroğlu değil iş bankası yönetim kuruludur yönetim kuruluda genel kuruldan yetki almışsa bunu açıklayabilir ama isteyen sorsun ben sadece bildiklerimi paylaştım iyi akşamlar dilerim

Y.T.D değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku
    Neden demogoji yapayım size prosedürü anlattım.Bir vatandaş olarak Kılıçdaroğluyla dışarda bir cafede oturup bunu sorarsanız size kısıtlama halkında bilgi verir bunun baplayıcılığı olmaz ama ekranda resmi bir kanalda sorulacak sorunun muhatabı kılıçdaroğlu değil iş bankası yönetim kuruludur yönetim kuruluda genel kuruldan yetki almışsa bunu açıklayabilir ama isteyen sorsun ben sadece bildiklerimi paylaştım iyi akşamlar dilerim

Hayır öyle değil diyeceklerki kurucu hisselere kısıtlama yapılırken neden sorgulamadınız? Niye hak yedirmeye dahil oldunuz? Mahkemeye neden taşımadınız? İyi akşamlar.
    " borsanın sırrı rakamlarla geleceği birleştirmektir "

Sayfa 181/681 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •