Sayfa 375/681 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. C gurubu olayı çok can sıkıcı...B gurubuna almaları gerekiyor bunu ....halka açık lotların değeri yetmiyor mu?
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

2.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    C gurubu olayı çok can sıkıcı...B gurubuna almaları gerekiyor bunu ....halka açık lotların değeri yetmiyor mu?
    daha ne istiyorsun kredi çalışmıyor.nakit keşh diyor sistem.yoksa merdiven yaparlar aşağı yukarı....

3.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    daha ne istiyorsun kredi çalışmıyor.nakit keşh diyor sistem.yoksa merdiven yaparlar aşağı yukarı....
    iyi ya toplayacaksa daha rahat toplar...burda al al sat yapmadığım için beni çok etkilemiyor fiyat kademeleri...sadece aldığım için dipte yakalama fırsatı verirdi belki ekleme yapmak için 2.5 bekledim gelmedi...
    3.5 bekliyordum yarına ama vermeyecek gibi bugünkü açıklamalardan sonra...
    kalsın artık. topu topu 4-5 lot daha ekleyecem geri gelirse ...ama sanki bu hafta 5 in üstüne çıkacak gibi....
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

4. Çok fakiriz ya eşleşmeyi, kaç lot işlem olduğunu yazabilen bıle aramızda yok... ...ama malesef tavan olmadı halen daha satan var demekkı bu fiyatlardan...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Çok fakiriz ya eşleşmeyi, kaç lot işlem olduğunu yazabilen bıle aramızda yok... ...ama malesef tavan olmadı halen daha satan var demekkı bu fiyatlardan...
    Hocam bende kurucu var.Ama istediğiniz zaman yardımcı olurum..
    Zaten biz kurucular daha zenginiz
    Aynı gemideyiz..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Teşekkür ederim hocam... Kurucular zengin daha da zengınleşecekler... İnşallah hak ettiği değeri fazlasıyla alır...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Biri dugmeye mi basti ?

8. Bugün 5000 üzeri gidelim artık

Sayfa 375/681 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •